Móda augustových festivalov

Móda augustových festivalov

Chystáte sa v auguste na hudobný festival či párty stanovačku? Inšpirujte sa vtipným a vskutku poučným festivalovým manuálom módnej značky Shana! 

Shana je španielska značka, ktorá predstavuje urban módu a doplnky najmä pre mladé slečny a moderné ženy. Ide o obchodný reťazec s viac ako 200 obchodmi po celom svete. Vďaka nízkym cenám dáva možnosť dopriať si nový outfit oveľa častejšie. Predajne nájdete na Laurinskej ulici č. 2 v Bratislave, v AUPARKU v Žiline a v novej časti Avionu v Bratislave.

1. V druhej polovici leta sa oplatí pribaliť do batoha pohodlnú bundičku alebo teplý sveter. Noci sú síce čarovné, ale najmä pri vode studené. Modré pery a zježené chlpy na rukách ešte nikomu nepristali. Navyše, vhodným kúskom môžeš dokonale vyjadriť svoj momentálny názor a citové rozpoloženie.

letné svetríky

Zdroj: Shutterstock®

2. Základ bláznivo pretancovanej noci - to je pevná obuv a nohy v teple. Nie, nedali sme na predsudky prehnane starostlivých mám, ale na holé fakty, ktoré sa z roka na rok len a len potvrdzujú. Pouč sa z chýb druhých, nechaj žabky pri bazéne a vsaď napríklad na trendy platformy či ľahučké plátenky s hrubým opätkom. S takými podrážkami určite v blate pod pódiom nezapadneš.

topánky na letné festivali

Zdroj: Shutterstock®

3. Na festivale nebojuj ani so slnkom, ani s vetrom, pretože v auguste by mohlo dopadnúť počasie ešte horšie a ty si predsa nepraješ, aby tvoj stan plával v kaluži dažďa, všakže. Pozdrav slniečko v retro okuliaroch, cez ramená prehoď v najväčšej páľave štýlovú, jemnú šatku a vietor vo vlasoch skroť vzdušným klobúčikom.

doplnky na letné festivali

Zdroj: Shutterstock®

doplnky na letné festivali

Zdroj: Shutterstock®

4. Máš predstavu o tom, čo všetko sa dá postrácať na takom festivale? Že nie? Tak si skús pozrieť stránku najväčšieho festivalu na Slovensku a nazri do sekcie „straty a nálezy“ – kľúče od domu, od auta, od zámky na bicykel, ktorým by si chcela raz z festivalu odísť aj domov, okuliare, rúž, peňaženky, lístok s telefónnym číslom na toho úžasného chalana čo si stretla doobeda pri hlavnom stage-i!!! Nie, takáto amatérska chyba sa tebe nemôže stať! Maj pri sebe praktickú tašku alebo trendy batôžtek.

tašky a kabelky

Zdroj: Shutterstock®

outfit na letný festival

Zdroj: Shutterstock®

Viac tipov a informácii o aktuálnych novinkách v slovenských predajniach môžete sledovať aj na Facebook fan page - Shana Slovakia.

Zdroj foto: Shana Slovakia


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Alena Cabakova 30.07.14 20:51

karma
86.00

Tak zo šatiek by som si hneď vedela vybrať a nie len jednu :)

  • 0
Odpovedať

Patrícia Debnárová 30.07.14 23:09

PD
karma
-1.00

Skvelý obchod stvorený presne na môj štýl. Škoda že nie je aj v Banskej Bystrici. Pár kúskov s tohto obchodu mám a sú moje obľúbené :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 08.08.14 19:14

MR
karma
-1.00

leto ... prázdniny a bez festivalov... tak to veru nie a s týmito krásnymi klobúkmi ktoré ma dostali sa nedá odmietnuť :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní