Obujte sa do topánočiek od Veroniky Ferraro

Obujte sa do topánočiek od Veroniky Ferraro

Nová blogerská kolekcia značky Deichmann má svoje korene v Taliansku. Módna blogerka Veronica Ferraro z Milána, ktorá sa verejne priznáva k svojej fetišistickej láske k obuvi („Som blázon do obuvi!“) prichádza s vlastnou kolekciou, ktorú bude možné zakúpiť len v internetovom obchode na www.deichmann.com.

Pre Deichmanna je to tento rok po spolupráci so Švédkou Caroline Blomst druhý blogerský projekt. Žensky elegantný, ale zároveň hravý – tak by sa dal opísať štýl Veronicy Ferraro. Tieto vlastnosti sa prejavujú aj v jej novej exkluzívnej kolekcii obuvi pre Deichmanna, najväčšieho európskeho maloobchodníka s obuvou.

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

Blog Veronicy Ferraro „The Fashion Fruit“ patrí k najčítanejším módnym blogom v Európe. Teraz táto mladá Milánčanka prichádza s limitovanou kolekciou na sezónu Jeseň/Zima 2014/2015. Medzi desiatimi modelmi od neviazanej nízkej jesennej obuvi so žensky tvarovanou špičkou cez trendové tenisky „sneakers“ s etno vzorom až po sexi členkové čižmy a vzrušujúcu obuv na vysokých podpätkoch s neobvyklými prackami sa iste nájde prinajmenšom jeden favorit pre každú milovníčku obuvi. Výhodou je, že modely sú cenovo dostupné. Exkluzívna kolekcia má cenové rozpätie od 19,90 € po 39,90 €. Predaj kolekcie odštartuje 7. októbra 2014 v internetovom obchode Deichmann www.deichmann.com.

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

Pre svoju prvú vlastnú kolekciu zostavila Veronica spoločne s expertným tímom značky Deichmann ponuku, ktorá má osloviť trendov znalých milovníkov obuvi: neviazaná nízka jesenná obuv koženého vzhľadu so žensky tvarovanou špičkou, štýlové tenisky „sneakers“ s etno vzorom, členkové čižmy s profilovanou platformou, elegantné čižmy s kombináciou tvídového materiálu, ako aj nízke čižmy s ozdobnými prackami a vysokými podpätkami. Modely nielen vyžarujú jedinečný štýl módnej blogerky, ale obuv je navyše aj veľmi pohodlná a podčiarkuje perfektný street štýl.

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

Blog Veronicy Ferraro „The fashion fruit“ patrí k najčítanejším módnym blogom v Európe a v Taliansku je so 700 000 návštevami mesačne druhým najčítanejším módnym blogom. Vďaka autentickému prejavu sa sympatická blogerka stala hviezdou. „Páči sa nám štýlová istota Veronicy Ferraro,“ hovorí Ulrich Effing, šéf firemnej komunikácie Deichmann. „Máme radosť z temperamentných impulzov, ktoré vnáša do kolekcie Jeseň/Zima 2014/2015.“ Veronica Ferraro je o svojej kolekcii presvedčená: „Milujem obuv, ktorá má jednoduchý základný tvar, ale zároveň nejaký silný, nápadný charakteristický znak alebo detail, ktorý určuje celkový dojem – ako je to napríklad v prípade všetkých modelov mojej novej kolekcie Deichmann.“

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

veronica rerraro topánkky

Zdroj: Shutterstock®

Priekopníčka vo svete módy


Pred štyrmi rokmi sa Veronica Ferraro rozhodla spojiť obidva svoje záujmy – módu a písanie. „Najskôr som jednoducho poslala niekoľko obrázkov svojho outfitu na Flicker. Čoskoro potom som si ujasnila, že by som si chcela založiť svoj vlastný módny blog,“ spomína talianska módna expertka. Odvtedy sa jej blog razantne rozvíjal, až sa stal jedným z najčítanejších módnych blogov v Európe. V rámci Berlínskeho týždňa módy bol nominovaný na ocenenie „najsľubnejší módny blog“ v ankete Stylight Blogger Fashion Awards 2013/2014. Jedinečný cit sympatickej Milánčanky pre trendy nezostal dlho utajený ani pred svetoznámymi časopismi. Elle, Vogue alebo Cosmopolitan inšpirujú svojich čitateľov kreatívnymi outfitmi blogerky. Spolupracovala už aj s veľkými módnymi značkami.


Ďalšie informácie nájdete na www.thefashionfruit.com

a www.deichmann.com.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Martina Zahoranová 28.09.14 12:01

MZ
karma
92.00

no neviem tieto topánky ma moc neoslovili asi by som si z nich ani nevedela vybrať

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 30.09.14 18:41

JK
karma
100.00

páčia sa mi akurát lodičky tie rada nosím

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 03.10.14 07:47

IG
karma
-1.00

Wow, šikovné dievča. Určite sa na niečo mrknem, možno sa mi nejaký ten kus zapáči. Ceny má skvelé.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 18.10.14 08:42

MR
karma
-1.00

zaujímavé kúsky, trebalo by vyskúšať

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní