Reebok a Victoria Beckham predstavujú novú kolekciu pre ženy

Reebok a Victoria Beckham predstavujú novú kolekciu pre ženy

Globálna fitness a lifestylová značka Reebok ohlasuje kľúčové partnerstvo s módnym domom Victoria Beckham. Ikonická britská dizajnérka sa pripojí k Reebok koalícii úspešných žien, medzi ktoré patria Ariana Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman a Teyana Taylor. Jedna zo spomínaných – Gigi Hadid naposledy predstavila metalický model tenisiek Reebok Club C. Tak ako Gigi či Victoria, každá z týchto výnimočných žien posúva hranice v dlhodobej misii značky a povzbudzuje ženy, aby boli tou najlepšou verziou samej seba. Toto dlhodobé partnerstvo bude vyzdvihnuté predstavením najnovšej kolekcie Reebok x Victoria Beckham.

Pozri aj: Crafted by Fitness: Športové oblečenie má byť vaša druhá koža!

Módna stálica Beckham je preslávená dizajnom, ktorý inšpiruje k sebavedomiu, sile a moci. Spoločnosť Reebok taktiež zdieľa tento záväzok svojou dlhoročnou históriou dávania žien do popredia. Reebok prevzal vedúcu úlohu ženského fitness hnutia v 80. rokoch, a odvtedy posúva hranice pre ženy svojimi partnerstvami a marketingovými aktivitami k inovatívnym dizajnom produktov.

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham bude predstavená koncom roka 2018 a zapadne do Reebok inovatívnej kolekcie - najnovšej iniciatívy, ktorá sa zameriava na vývoj obuvi a odevov prinášajúcich novú generáciu výkonu a výrazu od koncepčných návrhov z prehliadkových mól až po priemyselné produkty, ktoré plnia pulty obchodov. Predchádzajúce partnerstvá pod touto záštitou priviedli Reebok do popredia módy a technológie so spoločníkmi siahajúcimi od renomovaných návrhárskych domov ako Cottweiler a Vetements až po David Clark Company, na ich ceste vytvoriť vysokovýkonnú vesmírnu čižmu.

Odporúčame: Kultové tenisky, ktoré budú nosiť tváre Reebok Classic (Gigi Hadid a Kendrick Lamar) sa volajú Club C

Reebok x Victoria Beckham

Zdroj: Shutterstock®

Reebok x Victoria Beckham

"Ako značka smerujeme k partnerstvám nielen s vplyvnými ženami, ale aj so ženami, ktoré chcú skutočne zmeniť svet," povedala Corinna Werkle, senior vice prezident pre ženskú iniciatívu Reeboku. "Niet lepšieho zosobnenie tohto ako Victoria. Je skutočná vizionárka a má obrovskú túžbu pomáhať ženám stať sa najlepšou verziou samých seba. Táto túžba vyžaruje zo všetkého čoho sa dotkne, osobitne z jej návrhov, ktoré posúvajú priemyselné štandardy každú sezónu. Nevieme sa dočkať, aby sme mohli svetu ukázať, čo dokáže v spolupráci s nami."

Beckham sa vyjadrila: "Som neuveriteľne nadšená vstúpiť do tohto partnerstva postaveného na spoločných hodnotách. Vždy som sa snažila ženám vštepovať sebaistotu a Reebok je značka, ktorá je desaťročia nositeľom tohto istého posolstva. Mať príležitosť vyzvať tradičné predstavy o fitness oblečení v kontexte módy je niečo, čo som vždy chcela urobiť. Dlho začleňujem športové oblečenie do môjho šatníka ako aj do bežného života, a som vzrušená spojenectvom s Reebok pri takejto dynamickej ponuke."

Pre dodatočné informácie a pre prihlásenie sa na odber najnovších správ o tomto partnerstve a prichádzajúcich novinkách navštívte Reebok.com/VictoriaBeckham


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Mária Maxianová 15.11.17 16:38

MM
karma
100.00

mám rada značku Reebok, teším sa na novú kolekciu

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 15.11.17 18:11

KK
karma
111.00

Beckham ma neoslovila ani ako speváčka, ani ako dizajnérka

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 16.11.17 07:47

SK
karma
86.00

na bežecké topánky tento značky nedopustím.... lepšie som ešte nemala..

  • 1
Odpovedať

Milka Damašková 16.11.17 14:35

MD
karma
132.00

Tiež nakupujeme a sme spokojní :)

  • 0
Odpovedať

Jana Šurkovská 19.11.17 19:45

karma
-1.00

Už sa teším na novú kolekciu.

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 19.11.17 23:31

MM
karma
107.00

Teším sa na novú kolekciu

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 11.12.17 19:25

SK
karma
114.00

som zvedavá

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní