Reebok a Victoria Beckham predstavujú novú kolekciu pre ženy

Reebok a Victoria Beckham predstavujú novú kolekciu pre ženy

  • Zdieľaj:
 • 7

Globálna fitness a lifestylová značka Reebok ohlasuje kľúčové partnerstvo s módnym domom Victoria Beckham. Ikonická britská dizajnérka sa pripojí k Reebok koalícii úspešných žien, medzi ktoré patria Ariana Grande, Gigi Hadid, Aly Raisman a Teyana Taylor. Jedna zo spomínaných – Gigi Hadid naposledy predstavila metalický model tenisiek Reebok Club C. Tak ako Gigi či Victoria, každá z týchto výnimočných žien posúva hranice v dlhodobej misii značky a povzbudzuje ženy, aby boli tou najlepšou verziou samej seba. Toto dlhodobé partnerstvo bude vyzdvihnuté predstavením najnovšej kolekcie Reebok x Victoria Beckham.

Pozri aj: Crafted by Fitness: Športové oblečenie má byť vaša druhá koža!

Módna stálica Beckham je preslávená dizajnom, ktorý inšpiruje k sebavedomiu, sile a moci. Spoločnosť Reebok taktiež zdieľa tento záväzok svojou dlhoročnou históriou dávania žien do popredia. Reebok prevzal vedúcu úlohu ženského fitness hnutia v 80. rokoch, a odvtedy posúva hranice pre ženy svojimi partnerstvami a marketingovými aktivitami k inovatívnym dizajnom produktov.

Kolekcia Reebok x Victoria Beckham bude predstavená koncom roka 2018 a zapadne do Reebok inovatívnej kolekcie - najnovšej iniciatívy, ktorá sa zameriava na vývoj obuvi a odevov prinášajúcich novú generáciu výkonu a výrazu od koncepčných návrhov z prehliadkových mól až po priemyselné produkty, ktoré plnia pulty obchodov. Predchádzajúce partnerstvá pod touto záštitou priviedli Reebok do popredia módy a technológie so spoločníkmi siahajúcimi od renomovaných návrhárskych domov ako Cottweiler a Vetements až po David Clark Company, na ich ceste vytvoriť vysokovýkonnú vesmírnu čižmu.

Odporúčame: Kultové tenisky, ktoré budú nosiť tváre Reebok Classic (Gigi Hadid a Kendrick Lamar) sa volajú Club C

Reebok x Victoria Beckham

Zdroj: Shutterstock®

Reebok x Victoria Beckham

"Ako značka smerujeme k partnerstvám nielen s vplyvnými ženami, ale aj so ženami, ktoré chcú skutočne zmeniť svet," povedala Corinna Werkle, senior vice prezident pre ženskú iniciatívu Reeboku. "Niet lepšieho zosobnenie tohto ako Victoria. Je skutočná vizionárka a má obrovskú túžbu pomáhať ženám stať sa najlepšou verziou samých seba. Táto túžba vyžaruje zo všetkého čoho sa dotkne, osobitne z jej návrhov, ktoré posúvajú priemyselné štandardy každú sezónu. Nevieme sa dočkať, aby sme mohli svetu ukázať, čo dokáže v spolupráci s nami."

Beckham sa vyjadrila: "Som neuveriteľne nadšená vstúpiť do tohto partnerstva postaveného na spoločných hodnotách. Vždy som sa snažila ženám vštepovať sebaistotu a Reebok je značka, ktorá je desaťročia nositeľom tohto istého posolstva. Mať príležitosť vyzvať tradičné predstavy o fitness oblečení v kontexte módy je niečo, čo som vždy chcela urobiť. Dlho začleňujem športové oblečenie do môjho šatníka ako aj do bežného života, a som vzrušená spojenectvom s Reebok pri takejto dynamickej ponuke."

Pre dodatočné informácie a pre prihlásenie sa na odber najnovších správ o tomto partnerstve a prichádzajúcich novinkách navštívte Reebok.com/VictoriaBeckham


  • Zdieľaj:
 • 7
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Mária Maxianová 15.11.17 16:38

MM
karma
103.00

mám rada značku Reebok, teším sa na novú kolekciu

 • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 15.11.17 18:11

KK
karma
103.00

Beckham ma neoslovila ani ako speváčka, ani ako dizajnérka

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 16.11.17 07:47

SK
karma
86.00

na bežecké topánky tento značky nedopustím.... lepšie som ešte nemala..

 • 1
Odpovedať

Milka Damašková 16.11.17 14:35

MD
karma
121.00

Tiež nakupujeme a sme spokojní :)

 • 0
Odpovedať

Jana Šurkovská 19.11.17 19:45

karma
-1.00

Už sa teším na novú kolekciu.

 • 0
Odpovedať

Marika Michálková 19.11.17 23:31

MM
karma
103.00

Teším sa na novú kolekciu

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 11.12.17 19:25

SK
karma
113.00

som zvedavá

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?
Zdravie

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?

 • 7
 • 22.08.2021
Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!
Domácnosť

Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!

 • 7
 • 05.10.2021
Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!
Chudnutie

Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!

 • 8
 • 25.06.2021
TOPlist