Richard Rozbora príde ozdobiť Trenčianske Teplice

Richard Rozbora príde ozdobiť Trenčianske Teplice
  • 13.10.2015
  • PR článok

    • Zdieľaj:
  • 0

 Talent, krása a ušľachtilá móda uprostred relaxačného prostredia jedného z najstarších kúpeľných miest na Slovensku – to je kombinácia, ktorá sľubuje príjemne strávený čas. Nenechajte si ujsť IV. ročník módnej šou v Kúpeľoch Trenčianske Teplice.

16. októbra 2015 o 19.00 sa v Kursalone uskutoční prezentácia módnych značiek na čele s Rozbora Couture za osobnej účasti popredného slovenského módneho návrhára Richarda Rozboru. Talentovaný umelec s medzinárodnou reputáciou a držiteľ viacerých prestížnych ocenení navrhuje modely najvyššej kvality a s neprehliadnuteľným podpisom, ktorý ocenil aj jeho bývalý učiteľ Howard Tangye, osobný ilustrátor módneho domu Dior, keď na margo Rozborovej tvorby povedal: „Vytvára v móde niečo inovatívne, vytvára sen.“

Tradícia módnych prehliadok je v Kúpeľoch Trenčianske Teplice relatívne mladá, ale uplynulé tri úspešné ročníky organizátorov utvrdili v tom, že podujatie tohto druhu je pre návštevníkov stále atraktívne. Móda má v kúpeľoch svoje miesto, je pridanou hodnotou a vracia im ich zabudnutú eleganciu.  

IV. ročník módnej šou v Kúpeľoch Trenčianske Teplice

Zdroj: Shutterstock®

Večerom bude sprevádzať skupina Fragile, ktorá v súčasnosti vypredáva jeden koncert za druhým. Táto známa vokálna formácia nepoužíva hudobné nástroje, na interpretáciu známych hitov používa len vlastné hlasy.

Príďte spojiť krásu so zdravím a načerpajte inšpiráciu od módnych tvorcov po celom dni v kúpeľoch naplnenom revitalizačnými procedúrami, návštevou tureckého Hammamu či kúpaním v bazéne Grand.

Ďalšie informácie: www.kupele-teplice.sk


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní