Robustné retiazkové náhrdelníky sú späť: Odtrhni sa z reťaze aj ty!

Robustné retiazkové náhrdelníky sú späť: Odtrhni sa z reťaze aj ty!

Každý rok sa okrem módnych trendov či trendov týkajúcich sa našej krásy objavujú aj také, ktoré súvisia so šperkami. S radosťou sa nimi ozdobujeme a snažíme sa ich dokombinovať k nášmu celkovému outfitu. Ak sa aj vy nechávate ovplyvniť tým, čo je in, tak vám prinášame jeden trend, ktorý sa vám možno bude zdať šialený, ale je skutočný. Podľahlo mu už množstvo žien po celom svete. Tentokrát sa do módy opäť vracajú robustné retiazky, teda náhrdelníky, ktoré môžu miestami pripomínať reťaz pre psov.

Škandinávci v tom majú úplne jasno. Na nadchádzajúcu sezónu prišli s módnym doplnkom, ktorý bude výrazný a zatieni všetky ostatné. Robustný náhrdelník prevažne v zlatej farbe sa stal hviezdou na módnych prehliadkach, no postupne sa začína objavovať aj na sociálnej sieti Instagram.

Zlaté robustné retiazky sú späť!

Po celé roky dominovali módnym prehliadkam tenké náhrdelníky, ktoré boli minimalistické. Túto jeseň a zimu ich však môžete vymeniť za niečo mohutnejšie, čo sme naposledy videli na módnych prehliadkach v roku 1991. Vtedy ich preslávili najmä módne domy Dior a Chanel. Dnes všetci šperkári vsádzajú na istotu a opäť oživili tento, možno už zabudnutý, trend.

Ak si práve hovoríte, že tento trend nikdy nevymrel, tak čiastočne môžeme s vami súhlasiť. Nažive ho udržiavali hlavne raperi, ktorí milujú zlato a všetko robustné. Zlaté mohutné retiazky sú vyjadrením ich osobitého štýlu. Takéto robustné reťaze sa dokonca spájajú aj s predajcami bicyklov.

Oddnes ich však budeme vídať aj na ženách, ktorým budú tieto retiazky zdobiť ich dekolt. Páči sa aj vám tento trend? Videli ste ho už niekde na internete alebo v reálnom živote? Oslovil vás a máte v pláne si podobnú mohutnú retiazku zadovážiť?

Neprehliadni: Scrunchie gumička do vlasov je späť: Vyrob si ju a buď trendy aj ty!

1 z 13

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Maxianová 05.11.19 18:02

MM
karma
100.00

tak toto ja nemusím

  • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 06.11.19 13:24

DB
karma
117.00

vôbec sa mi to nepáči...

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 16.11.19 19:39

KK
karma
111.00

toto nie je pre mňa, páči sa mi jemnejší štýl

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.12.19 17:05

JK
karma
100.00

Nič pre mňa mám rada jemné šperky

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 27.04.20 12:34

KS
karma
133.00

Si pamätám, že možno tak 10 rokov dozadu som na takých náhrdelníkoch fičala :-D Ale teraz by som si ich už určite nedala, s pribúdajúcim vekom mám radšej jemnejší štýl :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní