Ktoré plavky sú v Európe číslo 1? Nebudete veriť!

Ktoré plavky sú v Európe číslo 1? Nebudete veriť!

Plánujete už letnú dovolenku a nemôžete sa dočkať letných teplôt? Sme na tom rovnako, preto sme si pre vás pripravili, s najväčším nadšením, prehľad módnych trendov pre šaty a plavky, ktoré vás úplne uchvátia. Ako uchvátili nás!

Tento rok sme sa rozhodli pre zmenu, a pretože máme voľné ruky pri výrobe novej kolekcie, prišli sme na zaujímavý nápad. V Manzare pracujú a starajú sa o vaše objednávky 3 skvelé kolegyne - Jana, Eva a ja, Anna. Sme si veľmi blízke snáď odjakživa a k takémuto priateľstvu patria aj spoločné letné výlety na pláži. A pretože v Manzara máme všetky módne trendy na dosah, tak sme sa rozhodli samy si ich vyskúšať a pripraviť sa na leto už teraz. Pretože sa chceme uistiť, aby sme všetko stihli. Viete predsa aké sme my ženy...stále nemáme dostatok času na nič :)

strih plaviek

Zdroj: Shutterstock®

Tak sme začali ..: D Najskôr musíme zistiť, čo je, 'in,' v módnom svete. Čoskoro sme zistili, že v tejto sezóne je všeko o živých farbách, vzoroch a špeciálnych strihoch, už v nie tak výrazných farbách. Zaujíma vás, ako sme to zvládli, a čo sme si pre vás? Tak rýchlo čítajte....

Jana je naše slniečko. Je vždy nadšená niečím špeciálnym a nebojí sa vyniknúť. Preto povedala, že chce šaty so zvláštnymi, atraktívnymi a farebnými vzormi, ktoré sa budú skvelo hodiť k jej živelnej osobnosti. Špeciálne pre vás, pripravila ponuku krásnych modelov, ktoré sa vám budú určite páčiť.

spoločenské šaty

Zdroj: Shutterstock®

Skoro týmito živými a farebnými vzormi dostala aj našu pokojnú a organizovanú Evu. Eva si však väčšinou vyberá menej živelné farby a viac elegantné letné šaty. Presvedčila ju však, aby okorenila svoj elegantný outfit s farebnými módnymi doplnkami. Môžete si skontrolovať jej výber a povedať nám, ktorý z nich by ste si vybrali vy?

top spoločenské šaty

Zdroj: Shutterstock®

Pravdepodobne ste už premýšľali, ktoré oblečenie by ste si vybrali? Ja jednoducho milujem prírodu, takže som neodolala a vybrala si oblečenie s kvetinovými vzormi. Čím viac kvetov na šatách, tak tým viac som bola nadšená (aj Eva a Jana povedali, že toto nadšenie je bláznivé)! Ja som hľadala najkrajšie a najfantastickejšie šaty, ktoré jednoducho musíte mať! Nezmeškajte bohatú bonuku na spoločenské šaty.

Tak sme sa dostali k výberu šiat. Ak vás zaujíma, koľko času nám to zabralo, môžem povedať, že uplynul jeden celý týždeň, než sme si vybrali šaty a každá z nás si zostavila vlastnú kolekciu. Potom ešte jeden týždeň pre kolekciu plaviek :D

letne šaty

Zdroj: Shutterstock®

Samozrejme, Jana zvolila plavky, ktoré sú naozaj zaujímavé a sú jedným z najväčších hitov tejto jari a tieto plavky určite tiež skončia v mojej skrini. Iba sa nemôžem rozhodnúť, ktoré z nich si mám vybrať - môžete mi prosím pomôcť a povedať mi, ktoré z nich by ste si vybrali?

Naše Eva sa rozhodla pre jednoduchší strih, ktorý so svojimi malými detailmi zabezpečí naozaj úchvatný vzhľad. A na takéto plavky stavili aj veľké módne hviezdy. Neveríte? Pozrite sa samy!

vzorované dvojdielne plavky

Zdroj: Shutterstock®

Môj výber bol jednodielne plavky, ktoré sú najväčším módnym hitom medzi plavkami. Nimi sme boli nadšené všetky tri, takže sme si ich všetky skúsili a naozaj sedeli každej. Dokonca, mi pomohli zakryť aj kilá navyše, ktoré zostali od zimy :)

Teraz je rad na vás, aby ste si vybrali svoj ideálny letný outfit a my vám pomôžeme. Zabezpečíme pre vás vaše objednávky a rýchle dodanie, aby ste si mohli vychutnať letné prípravy!

jednodielne plavky

Zdroj: Shutterstock®

Sledujte nás, takže nezmeškáte naše ďalšie novinky! Už plánujeme naše ďalšie skúmanie módnych trendov!

Posielame bozky pre všetky Manzara módne fanatičky :)


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

11 komentárov

Soňa Kelemenová 13.04.17 16:28

SK
karma
86.00

Farebnost a farebnost...... na leto ako stvorene... super plavky len to opalenie nebude pekne rovnomerne na tele,kedze su hitom specialne strihy s veljym poctom pantikov...je pravda ze niektore zakryju aj brusko ale zase nevyhodou je,ze sa pod nimipekne neopalime.....je to na zvazeniee

 • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 13.04.17 19:55

MR
karma
109.00

na dobrej postave sú skoro všetky pekné..

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 13.04.17 20:03

SK
karma
113.00

niektoré sú pekné, každá vie, čo jej pristane a páči

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 13.04.17 22:03

JK
karma
100.00

Už aby bolo leto pekné,farebné no každej postave pristanú iné plávky je na každej z nás ktoré si vyberiete

 • 0
Odpovedať

Jana Uhrová 14.04.17 13:45

JU
karma
103.00

krásne farebné plavky, pekné vzory..

 • 0
Odpovedať

Veronika Kupcová 16.04.17 15:18

VK
karma
105.00

krásne vzory, krásne farby....

 • 0
Odpovedať

Angela Gavlasová 19.04.17 11:22

AG
karma
105.00

Vedela by som si vybrať :)

 • 0
Odpovedať

Marta Mihoková 22.04.17 14:32

MM
karma
106.00

Aj mne sa páčia tie plavky a hlavne postavy

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 02.05.17 19:12

MZ
karma
92.00

nádherné plavky... je si z čoho vyberať

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 23:31

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 23:31

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní