Registrácia Prihlásenie

Oriflame ti prináša najdokonalejšie pery, aké si kedy mala!


V katalógu 4 prichádza Oriflame s najlepším rúžom, aký bol kedy v ponuke značky! Intenzívny, hydratujúci, dlhotrvácny, navyše v sexi odtieňoch, z ktorých si vyberie každá. Aj ty.

Bez rúžu to nejde. To vie snáď každá z nás. Žiadna žena sa bez sýtej farby pier nemôže stať osudovou femme fatale. Rúže nám pridávajú na zvodnosti, na ženskosti, mužov priťahujú a - povedzme si úprimne - aj vzrušujú.

Na Manchesterskej univerzite sa v tejto problematike robil prieskum. Respondentami boli muži a skúmala sa miera pozornosti, ktorú venujú ženám na fotografiách. Tieto boli rozlične upravené. Prieskum odhalil, že muži venujú v priemere 7,3 sekundy pozornosti ženám s červeným rúžom na perách, 6,7 sekundy dámam s rúžom ružovým a iba 2,2 sekundy tým, ktoré nemali žiaden rúž. Z toho jasne vyplýva, že rúž jednoducho potrebujeme - minimálne na pritiahnutie pozornosti.

Pozri aj: TEST: Discover New Zealand Tranquility sprchovací gél

rúž a kontúrovacia ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

The ONE Colour Obssesion

Oriflame ti teraz prináša najintenzívnejší a najvýraznejší rúž, aký si kedy v jeho katalógoch mohla nájsť. The ONE Colour Obssesion je rúž s jedinečnou technológiu ChromaLoad, ktorá vytvára výrazný farebný efekt a jednotný vzhľad. Tajomstvo farebnej intenzity rúžu je ukryté v sýtych pigmentoch a spôsobe, akým sú namiešané. Okrem dokonalej frebnosti v desiatich, výnimočne výrazných odtieňoch, rúže The ONE Colour Obssesion zaručujú až 8-hodinovú hydratáciu, ktorá bola potvrdená klinickými testami.

Neváhaj a vyber si tú svoju farbu, ktorou zaujmeš celé svoje okolie, ale najmä jeho - či už súčasného, alebo budúceho. Ak by si chcela svoje pery zdokonaliť ešte viac, Oriflame ti prináša novú kontúrovaciu ceruzku na pery COLOURBOX v troch skvelých odtieňoch.

 

Krásnym, zdravým a zvodným perám zdar!


Návrat hore
Autor článku

2 komentáre

Soňa Kelemenová 26.02.18 07:21

SK
karma
86.00

Katka a vy ste ho netestovali? Asi nie, že keď ste sem nenapísali Váš názor..... škoda..... bola by som sa inšpirovala...... ale farby rúžu sú veľmi pekné, tak si nejaký červený otestujem ja a potom Vám napíšem moje skúsenosti....

 • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 26.02.18 14:46

MM
karma
118.00

vždy som dávala dôraz na oči, asi preto, že som nevedela o tomto prieskume :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Recept na žerbó rezy: Dobrota, ktorú si zamiluje celá rodina
Dezerty

Recept na žerbó rezy: Dobrota, ktorú si zamiluje celá rodina

 • 210
 • 14
 • 07.12.2019
3 recepty na zdravé maškrty: Sladkosti, pri ktorých nebudeš mať zlé svedomie
Pre štíhlu líniu

3 recepty na zdravé maškrty: Sladkosti, pri ktorých nebudeš mať zlé svedomie

 • 2
 • 1
 • 09.01.2020
Lucia Súkeníková: Moje najlepšie FIT jedlá (recenzia kuchárky)
Recenzie Kuchárok

Lucia Súkeníková: Moje najlepšie FIT jedlá (recenzia kuchárky)

 • 48
 • 1
 • 10.01.2020
TOPlist