Nikola Turková

  • Nitra

O mne

Som študentkou žurnalistiky v Nitre a písanie ma baví už od základnej školy. Hoci som sa po ukončení strednej školy uberala iným smerom, neskôr som sa k svojej záľube vrátila a som za toto rozhodnutie rada. Štúdium žurnalistiky je zábavné a páči sa mi robiť to, čo ma baví. Voľný čas najradšej trávim čítaním kníh, pečením či sledovaním filmov. Milujem módu a mám slabosť pre nákupy za dobrú cenu. Zaujímam sa aj o zdravie a zdravý životný štýl a všetko, čo s tým súvisí. V posledných rokoch som si obľúbila cestovanie. Nevadí mi v autobuse presedieť dlhé hodiny len aby som videla ďalší kúsok z tohto krásneho sveta.

Komentár

To je výborné! Ďakujeme, že ste sa s nami podelili o osobnú skúsenosť. Želáme pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň, áno, karob som už jedla. V článku je uvedené iba to, že karob je prirodzene sladší ako kakao. Túto informáciu udávajú aj výrobcovia pri produktoch. Samozrejme, chuť je však veľmi individuálna záležitosť. A, samozrejme, karob nie je predsa cukor či sladidlo. :) Ja osobne, keď pracujem s karobovým práškom, už toľko sladiť nepotrebujem, ako keby som použila skutočne horké kakao.

Želám pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň, biotín alebo vitamín B7 je látka rozpustná vo vode. To znamená, že telo si jeho nadbytok neuchováva,vylučovaný je napríklad i močom. Sme radi, že sa vám článok páčil. Veríme, že takých ešte u nás nájdete mnoho. Želáme pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň, máte veľkú pravdu. Prehliadky sú veľmi dôležité. Želáme pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Na základe neho sme v článku doplnili upozornenie o možných rizikách. Či však niekto očkovanie podstúpi alebo nie, je už len na rozhodnutí jedinca, ktorý, samozrejme, musí zvážiť všetky pre a proti. Článok má len informatívny charakter a nikomu nerozkazuje tak učiniť.
Ďakujeme a želáme pekný deň.

Komentár

Dobrý deň, sme radi, že ste u nás našli inšpiráciu na zaujímavý výlet. Veríme, že ich nájdete ešte mnoho. Želáme pekný deň :)

Komentár

Sme radi, že sa vám páčil a veríme, že u nás nájdete ešte mnoho zaujímavých a inšpiratívnych článkov. Želáme pekný deň :)

Komentár

Tento zážitok vám môžem len vrelo odporúčať. Dúfam, že u nás nájdete ešte veľa ďalších inšpirácií. Želám pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň, mesto Prešov je jednoducho krásne. Po návšteve som zostala vskutku očarená. Ak máte pre čitateľov ešte nejaké tipy na miesta, ktoré v Prešove navštíviť, sú určite vítané. Môžete sa nimi podeliť v komentároch. Všetci, ktorí sa chystajú na návštevu tohto mesta ich rozhodne ocenia. Ďakujeme a želáme pekný deň :)

Komentár

Dobrý deň, ďakujeme za podelenie sa s vašou osobnou skúsenosťou, aj za odporúčania, čo sa oplatí vidieť. S tým úplne súhlasíme. Želáme pekný deň :)Čo čítajú ostatní

  • 01.01.1970
TOPlist