Čo robí radosť známemu hercovi?


Poznajú ho nielen priaznivci divadla, ale aj fanúšikovia televíznych seriálov. Najmä vďaka nim sa stal z plachého mladíka súčasný sexsymbol a idol žien. Kto vlastne je Braňo Deák? Čo má rád? Čo ho teší? Odpovede prináša nová kniha Chute a vône života.

V knihe sa Braňo Deák ukazuje ako muž, ktorý má rád dobré jedlo a nerobí mu problém postaviť sa za sporák. Muž, ktorý sadne na motorku a na cestách-necestách objavuje svet. Muž, ktorý sa dobre cíti v spoločnosti ľudí, ale rád vychutnáva aj ticho na chalupe... Jednoducho, je to človek, ktorý miluje život.

kura s rezancami

Zdroj: Shutterstock®

Chute a vône života

Knihu receptov na obľúbené jedlá Braňa Deáka dopĺňa zaujímavé rozprávanie a množstvo krásnych fotografií. Zistite, ako chutí a vonia život Braňovi Deákovi!
Dozviete sa o langošoch od hasičov, babetovom gangu, pripravíte si bizónie hamburgery, či klokaní steak, nazriete k Deákovcom počas Vianoc. Pozriete sa aj to Talianska, Španielska či na chalupu a Braňo vám odhalí Tajomstvá žien. V knihe nájdete aj recept na Chlapské brownies, Bruschetty so špargľou a Jahodové tiramisu.

 

Pôžitkárom sa môžete narodiť, alebo sa ním stať. Braňo sa ním podľa vlastných slov stal. Ako dieťa ho bolo treba s jedlom vždy naháňať. Pre hru na hlad jednoducho nikdy nemal čas. Zastávka pri jedle bola iba vynúteným medzipristátím lietadla na dočerpanie paliva pri futbale, keď mu mamina vtlačila letkom do ruky aspoň chlieb so šunkou. Postupne sa to však začalo meniť a pozvoľna pochopil rozdiel medzi tým, čo znamená jedlo jesť, a čo znamená naozaj ho vychutnávať.

 

Vychutnajte si aj vy Chute a vône života známeho herca Braňa Deáka.

fazuľový šalát

Zdroj: Shutterstock®

jahodové tiramisu

Zdroj: Shutterstock®

brano deak chute a vone zivota

Zdroj: Shutterstock®

brano deak chute a vone zivota

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 29.05.14 13:31

MZ
karma
92.00

ani som netušila že je Braňo Deák taký gurmán...

  • 0
Odpovedať

Anna Kristova 16.05.16 13:04

AK
karma
100.00

Braňo je pôžitkár

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní