Objav najlepšie recepty na Pozri.sk

Objav najlepšie recepty na Pozri.sk
  • 28.07.2014
  • PR článok

Objavte množstvo zaujímavých tradičných i menej známych receptov na prípravu vyhľadávaných jedál na stránke http://recepty.pozri.sk

Stránka Recepty Vám prináša množstvo zaujímavých nápadov na prípravu gastronomických špecialít i vyhľadávaných receptov na obľúbenú domácu kuchyňu. Nechajte sa príjemne prekvapiť bohatou obsahovou náplňou stránky s množstvom lákavých receptov pre začiatočníkov i pokročilých, menej náročných i náročnejších receptov pre milovníkov dobrého jedla.

Recepty pre každodennú kuchyňu sú prehľadne a zrozumiteľne radené do jednotlivých kategórií a prislúchajúcich podkategórií. Zastúpená je tak široká škála receptov či už na špeciality z mäsa, polievky, obľúbené múčniky a dezerty. Nechýbajú samozrejme ani chutné recepty na bezmäsité jedlá, cestoviny a pizzu, omáčky, prílohy, nátierky, nápoje a sirupy, ryby, predkrmy, chuťovky či recepty pre deti. 

koložvárska kapusta

Zdroj: Shutterstock®

plnená paprika

Zdroj: Shutterstock®

Šťavnaté bravčové rezne

Zdroj: Shutterstock®

Paradajková polievka

Zdroj: Shutterstock®

Čokoládový koláč

Zdroj: Shutterstock®

Kvalitná obsahová aktualizácia stránky je zabezpečená dôslednou a pravidelnou ručnou kontrolou pridávaných receptov a preto nezaostáva za pestrou obsahovou štruktúrou. Taktiež možno vysoko hodnotiť dobrú orientáciu medzi jednotlivými kategóriami receptov, ako aj jednoduchosť potrebných úkonov pri vkladaní nového receptu, čím sa vkladanie receptu pre užívateľa stáva nenáročným, ľahko zvládnuteľným procesom. Pre ešte jednoduchšie vkladanie receptu je vo veľkej miere užívateľovi nápomocný online šepkár, ktorý výrazne urýchľuje vkladanie jednotlivých ingrediencií receptu.

Orientovanie sa medzi množstvom chutných jedál ktoré stránka ponúka, umožňuje i fulltextové vyhľadávanie jednotlivých receptov, ktoré ponúka možnosť vyhľadávania pomocou zadania názvu receptu či potrebných ingrediencií pre jeho prípravu. Návštevníkovi stránky môže zvoliť aj možnosť zobrazenia najlepšie hodnotených http://recepty.pozri.sk/najlepsie-recepty ako aj najnovšie vložených http://recepty.pozri.sk/najnovsie-recepty receptov na stránke.

Príjemne prekvapí príťažlivý dizajn stránky a prevažujúce množstvo receptov so sprievodnými fotkami, čo pozitívne ovplyvňuje obľúbenosť tohoto internetového portálu o varení.

Tradičné domáce šišky

Zdroj: Shutterstock®

Tvarohový koláč Prešívaná deka

Zdroj: Shutterstock®

Užívateľ má taktiež možnosť sa bezplatne na stránke registrovať a z obľúbených receptov si vytvoriť svoju vlastnú kuchársku knihu, ktorá mu zabezpečí ešte jednoduchší a rýchlejší prístup k favorizovaným jedlám. Týmto úkonom má užívateľ svoje obľúbené recepty k dispozícii na jednom mieste, bez opätovného vyhľadávania.

Inšpirujte sa na stránke Recepty a vyriešte dilemu čo dnes uvariť. Pripravte si zdravú a zároveň chutnú avokádovú polievku tradičné bravčové rezne či vynikajúce hrachovú kašu deťmi obľúbený domáci kakaový termix , zdravé fašírky pečené v rúre na prípravu jednoduchý steak z tuniaka , koložvárskú kapustu  či množstvo iných vynikajúcich jedál podľa Vašej chuti.

Stránka patrí do skupiny serverov Pozri.sk, ďaľšie stránky skupiny sú aj Reality, Autobazar, Inzeráty, Horoskopy, Správy, Počasie, nBazar.sk. Pridajte sa k nám aj na Facebook-u.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní