Expertka Victoria Boutenko a jej zelené smoothie


Victoria Boutenko svojimi knihami a workshopmi mení a zlepšuje životy ľudí po celom svete. Jej najnovšia kniha Zelené smoothie. 7-dňový detox v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na 7-dňový detox.

Victoria Boutenko hovorí:


Keď na prednáškach spomeniem kumuláciu toxínov v našom tele, ľudia sa k tomu neraz stavajú dosť nedôverčivo. Čo za toxíny? Väčšina ľudí si nevie predstaviť, že celé kilá toxických látok sa v nás nahromadia veľmi rýchlo. Napríklad taká soľ. Keď si jej štipku pridáte do polievky, vyzerá to ako zanedbateľné množstvo. A keď sa rozpustí v jedle, akoby jej ani nebolo. Uvedomte si však to množstvo balení soli, čo nakúpite v priebehu roka. Spolu to veru váži dosť. A popritom konzumujete ešte aj cukor, Keď zrátate len svoje denné dávky soli a cukru, zistíte, že sú to za rok celé desiatky kíl.

Navyše, okrem drobných dochucovadiel konzumujeme kvantá produktov, čo cukor obsahujú: koláče, keksíky, cukrovinky, no aj kečupy, chrumky, chlieb, polievky, cereálie, arašidové maslo, ochutené mäso, šalátové dresingy a podobne.

Odporúčame tiež: 160 gramová diéta. Viete, ako funguje?

Zelené smoothie. 7-dňový detox

Je Zelené smoothie. 7-dňový detox poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život. Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

 

 

Bez schopnosti kriticky uvažovať máte oveľa menej šancí tešiť sa zo skvelého zdravia,“ tvrdí odborníčka na zelené smoothie Victoria Boutenko. „Samozrejme, sem-tam sa nezaobídete bez rád a asistencie zdravotníkov, zdôrazňujem však, že najmä vy ste tou osobou, ktorá musí mať hlavné slovo v kľúčových rozhodnutiach týkajúcich sa vášho zdravia, pretože vaša pohoda by mala byť jednou z najvyšších priorít vášho života.“


Preto odporúča – myslite kriticky. Rozmýšľajte a zvažujte, čo vyskúšate a ako sa budete stravovať.

 

 

Odporúčame tiež: Vilo Habo a jeho obľúbené recepty

 

 

Vyskúšajte RECEPT na zelené smoothie SLADKÝ SMARAGD:

 

Zmiešajte 2 šálky hroznových bobúľ (bez zrniek), 3 ošúpané kivi, 2 banány, ½ hlávky červeného listového šalátu a 2 šálky vody. Rozmixujte.

Na zdravie. 

 

Zelené smoothie. 7-dňový detox

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Erika Špacírová 01.02.16 11:20

karma
93.00

zeleninovo ovocné smoothie je najlepšie :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 01.02.16 13:16

SK
karma
114.00

vyzera krasne,snad aj chut bude taka,smoothie mam rada bud ovocne alebo kombinovane

  • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 01.02.16 14:58

MS
karma
73.00

toto vyzerá veľmi zdravo :-) už len to ochutnať

  • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 26.02.16 19:35

ľO
karma
-1.00

smoothie vyzerá dobre a je hlavne zdravé:-)

  • 0
Odpovedať

Katarína Janotíková 08.03.16 10:33

KJ
karma
-1.00

Skúšala som smoothie Sladký Smaragd a bolo to celkom dobré.

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.07.16 12:44

MZ
karma
-1.00

Niečo pre mňa :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 06.11.21 08:10

KS
karma
133.00

Všetko zelené je veľmi zdravé, napr. taká spirulina, chlorella, moringa, zelený jačmeň, ktoré sa tiež skvelo hodia do smoothie :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní