Krstila sa najsladšia kniha tohto roka

Krstila sa najsladšia kniha tohto roka
 • 25.02.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 2

Už rok, týždeň čo týždeň, ponúka známa televízna moderátorka Adriana Poláková v Lidl Cukrárni sladké torty, koláče a rolády. V najsladšej knihe roka nájdete šesťdesiatdva overených chutných receptov na každú príležitosť.

Nezáleží na tom, či plánujete romantické stretnutia, chvíle s priateľmi, oslavy, alebo hľadáte vhodný dezert po chutnom jedle. Vďaka sladkostiam od Adriany bude každý deň sviatkom. 

Mám za sebou úžasný rok plný pečenia tých najlepších koláčov. Dôkazom toho je nepochybne aj fakt, že dostávam množstvo správ s poďakovaniami za recepty, ktoré ľuďom pripomenuli detstvo. Potešil ma aj e-mail z jednej cukrárne, v ktorom mi napísali, že istá torta z Lidl Cukrárne patrí v ich ponuke k najobľúbenejším, hostia si ju neustále pýtajú,“ zhodnotila Adriana Poláková svoje doterajšie pôsobenie v tíme Kuchyne Lidla. 

kniha lidl cukraren podla najsladsej cukrarky adriany polakovej

Zdroj: Shutterstock®

Rovnako ako knihu našich majstrov kuchyne Romana a Marcela, ani túto knihu nechceme predávať, ale rozdávať. Získate ju za to, čo aj tak denne robíte - čiže za nákupy. Za každých 20 eur hodnoty nákupu v termíne od 9. marca do 4. apríla dostanete pri pokladni jednu nálepku. Nazbierajte ich päť, nalepte ich na kupón, ktorý vymeníte za jedinečnú cukrársku knihu. „Táto najkrajšia sladká kniha je vyvrcholením môjho snaženia. Je plná len tých najlepších receptov, ktoré som počas roka starostlivo vyberala a pripravovala v Lidl Cukrárni,“ uzavrela Adriana Poláková. 

kniha lidl cukraren podla najsladsej cukrarky adriany polakovej

Zdroj: Shutterstock®

Adriana-Polakova-predviedla-svoje-cukrarske-umenie

Zdroj: Shutterstock®

lidl cukraren

Zdroj: Shutterstock®

Okrem receptov, ktoré ste už mohli spoznať v Lidl Cukrárni, nájdete v najsladšej knihe roka aj exkluzívnych desať veľkonočných koláčov. 


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ivana Šurániová 26.03.15 22:33

karma
100.00

Tú knižku mam a su v nej super recepty:)

 • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 14.11.21 12:14

KS
karma
133.00

Super, veď čím iným by mala byť krstená ak nie práškovým cukrom :-)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní