Rodiny hendikepovaných detí budú mať o starosť menej

Rodiny hendikepovaných detí budú mať o starosť menej

Rodiny so zdravotne znevýhodnenými deťmi majú dosť dennodenného boja s výchovnými výzvami a existenčnými problémami, než aby sa trápili aj nevšímavosťou ľahostajného okolia.

V súlade s týmto solidárnym heslom sa spojili traja silní partneri – Centrum včasnej intervencie Žilina, OZ Parasport 24 a NaturaMed Pharmaceuticals – a konkrétnou formou pomoci uľahčili životy tým, ktorí to potrebujú.

Zuzana Vačková, ambasádorka spoločnosti špecializujúcej sa na predaj výživových doplnkov, odovzdala v mene NaturaMed Pharmaceuticals tri darovacie šeky. Prvý, v hodnote 1000 eur, šiel rodine hendikepovaného Mathiaska na úhradu fyzioterapie formou intenzívneho cvičenia. Odovzdanie prebehlo 25. mája v Bratislave. 

Odporúčame tiež: 4 triky, keď vašim drobcom nechutí, čo je zdravé

Rodiny hendikepovaných detí budú mať o starosť menej

Zdroj: Shutterstock®

Populárna slovenská herečka, ktorá má s angažovaním sa v charite už bohaté skúsenosti aj pod záštitou NaturaMedu, sa neskôr presunula do Žiliny, kde symbolicky – na Deň detí - odovzdala finančný príspevok spoločnosti určený na zlepšenie kvality života detí z Centra včasnej intervencie. 800 eur poputuje na kúpu osobného počítača.  

Odporúčame tiež:  Tajomstvo štíhlych žien? Neboja sa tukov a chodia pešo

Rodiny hendikepovaných detí budú mať o starosť menej

Zdroj: Shutterstock®

Tretí darčekový šek v hodnote 960 eur poslúži na zabezpečenie počítačového programu Tobi Gaze Viewer, neoceniteľnej pomôcky na zhodnotenie kognitívnych schopností dieťaťa. Na tomto dare participoval NaturaMed s OZ Parasport 24, ktorého benefičné aktivity dlhoročne podporuje i prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. 

Odporúčame tiež:  OmegaMarine Junior – rybí tuk, ktorý chutí aj deťom

Rodiny hendikepovaných detí budú mať o starosť menej

Zdroj: Shutterstock®

Súčasťou darov bolo aj 20 balení výživového doplnku OmegaMarine Forte+. Zásobuje telo omega-3 mastnými kyselinami z čerstvého nórskeho lososa, zložkami, ktoré majú okrem iných zdravotných benefitov nezanedbateľný podiel na správnom vývoji detského mozgu. Keďže si ich telo nedokáže vyprodukovať samo, je v najlepšom záujme rodičov, aby pravidelný prísun omega-3 dodali svojim deťom formou optimálnej výživy bohatej na ryby, a tiež prostredníctvom kvalitných výživových doplnkov.

Viac informácií na www.omegamarineforte.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Mária Zámečníková 15.07.16 09:59

MZ
karma
-1.00

Teším sa s rodinami.. kiež by mali už iba pozitívne chvíľky v živote :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní