Vyhraj 3x Forforin Clinical Šampón proti lupinám – mastné lupiny

Vyhraj 3x Forforin Clinical Šampón proti lupinám – mastné lupiny

Každý, kto chce vyzerať dobre a očarujúco, navštevuje kadernícky salón. A predovšetkým ženy by o takýchto návštevách vedeli rozprávať svoje. Je to pre nás relax a zároveň pôžitok, pretože zo salónu stále odchádzame krásne upravené. A hlavne v dnešnej dobe si na svojom vzhľade dáme záležať, pretože estetická stránka a náš zovňajšok je pomerne dôležitý.

Niekedy však zdravotné problémy alebo problémy s pokožkou môžu razom náš život obrátiť naruby. Rovnako ako vypadávanie vlasov, tak aj nadmerná tvorba lupín môže byť dôsledkom ochorení. V prípade lupín však môžeme hovoriť hlavne o 2 druhoch, a to o suchých lupinách a mastných, medzi ktorými je pomerne veľký rozdiel.

Zatiaľ, čo suché lupiny sú biele, tak tie mastné majú žltkastú farbu. Sú olejnaté, väčšie a ťažšie sa olupujú. V dôsledku toho sa na pokožke hlavy môžu vytvárať žlté „lupinové“ zhluky, ktoré môžu spôsobovať nepríjemné svrbenie. To každého núti škriabať si pokožku, čo zase prispieva k podráždeniu pokožky, častokrát až k jej krvácaniu a následne k tvorbe chrást. Ba dokonca, mastné lupiny sa môžu vyznačovať nepríjemným zápachom, ktorý je spôsobený kožným mazom, ktorý sa „zmiešava“ s odumretými kožnými bunkami. Ak by sme sa mali zamerať na príčinu vzniku mastných lupín, tak by sme mohli hovoriť o kvasinke, ktorá vzniká pri nadbytočnej produkcii kožného mazu.

Mastné lupiny sú ťažšie, lepkavé, zhlukujú sa na povrchu pokožky a vytvárajú silnú odolnú vrstvu, ktorá sa ťažšie odstraňuje. Ba čo je viac frustrujúcejšie, tak tento typ lupín sa častokrát znova vracia a objavuje sa na pokožke hlavy častejšie, než si človek myslí. Pokožka hlavy totižto neustále produkuje kožný maz, ktorý je síce výživou pre vlasy, ale v nadmernom množstve dochádza k premnoženiu už spomínaných kvasiniek. Preto v súvislosti s mastnými lupinami môžeme často hovoriť o začarovanom kruhu a bludisku, z ktorého sa nedá len tak ľahko vyjsť.

My však máme pre vás riešenie, ktorým je Forforin Clinical Šampón proti lupinám – mastné lupiny. Zmierňuje svrbenie, zabraňuje nadmernej produkcii mazu, odstraňuje nadbytočný maz a pridaný pantenol okrem toho zlepšuje hydratáciu.

 

Vyhrajte 3x Forforin Clinical Šampón proti lupinám – mastné lupiny

 

Správnu odpoveď nájdete tu: naturprodukt.sk

Súťažíme od 28.6. do 12.7.2019

- Vyhodnotenie súťaže

Súťaž je ukončená

Gratulujeme vám:


  • 1. Anna Jánošková, Naháč
  • 2. Brita Endersová, Žilina
  • 3. Zuzana LIČÁKOVÁ, PREŠOV

Do súťaže sa zapojilo 513 čitateliek.
Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Forforin Clinical Šampón

Zdroj: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní