Vyhraj 3x Parusan Stimulátor šampón a Energizer tonikum pre mužov

Vyhraj 3x Parusan Stimulátor šampón a Energizer tonikum pre mužov

Vypadávanie vlasov nie je ničím výnimočným u žien, ale ani u mužov. Takzvaná alopécia do určite miery trápi množstvo mužov počas toho, ako starnú. Postupne rednutie vlasov nakoniec vedie k plešatosti. Zvyčajne sa začínajú pánom na hlave vytvárať „kúty“ a postupne vlasy rednú až nakoniec dôjde k ich úplnej strate.

Väčšina mužov stráca svoje vlasy z úplne iných dôvodov, ako len z nevyváženej stravy, nedostatku spánku, ale tiež z dôvodu genetického základu mužskej plešatosti. Za všetkým však treba hľadať hormóny a mužský testosterón, dôležitý pre fyzické zmeny, ku ktorým dochádza počas pubertálneho obdobia. Testosterón je zodpovedný za mnoho zmien na tele chlapa a jednou zmenou je aj rast ochlpenia či brady. Avšak u niektorých mužov (najmä z dôvodu dedičnosti) je pravdepodobnosť vzniku alopécie vyššia, nakoľko vďaka nedostatočnému množstvu testosterónov v organizme je cyklus vlasu rastov kratší a vlasové folikuly slabšie. Z tohto dôvodu sú vlasy tenšie, čo v konečnom dôsledku ovplyvňuje vypadávanie vlasov.

Avšak niekedy dochádza, rovnako ako u žien, tak aj u mužov, len k sezónnemu vypadávaniu vlasov, ktoré je spôsobené zmenou ročného obdobia. Spozorovali ste (alebo váš partner), že vaše vlasy už nie sú v takej kondícii ako kedysi? Tak v tom prípade máme pre vás jednoduché riešenie. Je ním Parusan šampón a tonikum pre mužov, ktorý chcú podporiť rast svojich vlasov a obmedziť ich vypadávanie.

PARUSAN Energizer tonikum a PARUSAN Stimulátor šampón pre mužov predstavujú výživný koncentrát, ktorý dodáva špeciálne koncentrované živiny vlasovej pokožke až ku korienkom. Okrem mnohých vysoko kvalitných látok obsahuje aj špeciálny extrakt, ktorý redukuje vypadávanie vlasov a výrazne zrýchľuje ich opätovný rast. Toto preukázala štúdia zameraná na riešenie vypadávania vlasov.

 

Vyhrajte 3x Parusan Stimulátor šampón a Energizer tonikum pre mužov

 

Správnu odpoveď nájdete tu: naturprodukt.sk

Súťažíme od 30.11 do 17.12.2018

- Vyhodnotenie súťaže

Súťaž je ukončená

Gratulujeme vám:


  • 1. Mária Ošková, Lubela
  • 2. Lukáš Kohút, Prešov
  • 3. Michal Hruška, Bošany

Do súťaže sa zapojilo 653 čitateliek.
Vyžrebovaných výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

PARUSAN pre mužov

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Jana Fuchsová 07.12.18 12:07

JF
karma
80.00

To by potešilo veĽmi manžela a jeho vlasy by tiež dostali sila a energiu

  • 0
Odpovedať

Božena Pecárová 08.12.18 21:52

BP
karma
-1.00

Okrem mnohých vysoko kvalitných látok (kofeínu, L-arginínu, vitamínu B3) obsahuje aj špeciálny extrakt, ktorý redukuje vypadávanie vlasov a výrazne zrýchľuje ich opätovný rast.

  • 0
Odpovedať

Valeria Petrovska 09.12.18 10:22

VP
karma
-1.00

je to super vyrobok

  • 0
Odpovedať

Štefan Obert 11.12.18 22:49

ŠO
karma
-1.00

(kofeínu, L-arginínu, vitamínu B3

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní