Výber zásnubných prsteňov: Čo tak sa inšpirovať celebritami?

Výber zásnubných prsteňov: Čo tak sa inšpirovať celebritami?

Výber zásnubného prsteňa môže byť skutočným zážitkom. Nechajte sa inšpirovať svetoznámymi celebritami, z ktorých niektoré majú so zásnubami a svadbami početné skúsenosti. Či už patríte medzi tých 60 % snúbeníc, ktoré sa na výbere svojho zásnubného prsteňa podieľajú (presne tak dámy, určite nezúfajte, ak ho nevybral sám a nepripravil romantické prekvapenie, je to tak vo väčšine partnerstiev), alebo si chcete len tak zasnívať a predstavovať si, ako si váš vyvolený (či už skutočný alebo vymyslený) pred vás kľakne.

Pozri aj: Svadobné topánky Badgley Mischka: Vyberieš si elegantné alebo retro?

prsteň s drahokamom

Zdroj: Shutterstock®

Máte zvyšné milióny? Nemiňte ich všetky!

Beyoncé najprv vyhlasovala, že zásnubné prstene sú hlúposti, ktorým sa pripisuje príliš veľký význam, potom od svojho manžela dostala prsteň v hodnote 5 miliónov dolárov. Vraj nie je zásnubný, lebo ho dostala na svadbe, ale podľa nás sa to ráta. Beyonce si však svoj super drahý prsteň vôbec neužije, pretože na verejnosti nosí len jeho špeciálne vyrobenú napodobeninu (no aj tá stojí asi viac ako všetky naše prstene dokopy). Viete si predstaviť, čo by sa stalo, keby prsteň za 5 miliónov stratila alebo nebodaj nejako poškodila?

A preto si myslíme, že si treba z Beyonce a jej prstienka, ktorý nemôže nikde nosiť, vziať ponaučenie. Na zásnubnom prsteni netreba šetriť, ale zase to netreba preháňať, aby ste mali odvahu ho potom nosiť!

zásnubné prstene

Zdroj: Shutterstock®

Drahokamy fičia nielen v kráľovskej rodine

Čerstvá mamička nasledovníka trónu Kate Middleton (a predtým princezná Diana) zďaleka nie je jediná celebrita, ktorá sa môže pýšiť zásnubným prsteňom s drahokamom – v jej prípade ide konkrétne o nádherný zafír v tvare oválu. Zafíry majú zas v zásnubákoch aj Penelope Cruz alebo Elizabeth Hurley. Že zásnubný prsteň má mať diamant?

S tým by určite nesúhlasila taká Halle Berry s nádherným smaragdom alebo majiteľka rubínového prstienka Jessica Simpson. A tak, ak sa vám páči farebnosť a rôznorodosť drahokamov, s chuťou do toho! Drahokamy obľubuje aj Victoria Beckham, ale od nej si radu radšej nepýtame, lebo tá mení zásnubný prsteň každých pár rokov.

Odporúčame: Svadobná torta s geometrickým vzorom: Trend roku 2019 a 2020 pre každého

farebný diamant

Zdroj: Shutterstock®

Farebné diamanty – príjemná zmena

Ak chcete mať v zásnubnom prsteni tradičný diamant, ale chcete sa vyhnúť klasike, preskúmajte farebné diamanty! To by vám určite poradili celebrity, ako Kristen Bell alebo Heidi Klum. Sladký ružový zásnubák majú napríklad Mariah Carey a Blake Lively.

Od koho iného by sme čakali maximálne štýlovú extravaganciu ako od Carrie zo Sexu v meste? Tá od svojho pána Božského dostala prsteň s čiernym diamantom. Taliansky dizajnér vytvoril tento šperk pre druhý diel úspešného filmu a dá sa kúpiť „len“ za 7 500 euro. Ak by ste toľko nemali, no predsa sa vám ta čierna pozdáva, nezúfajte. Čierne diamanty sú zo všetkých farebných diamantov najlacnejšie.

prsteň

Zdroj: Shutterstock®

Skúste to netradične – ako Brad Pitt

Absolútne netradičný zásnubný prsteň dal Brad Pitt svojej láske Angeline. Išlo o prsteň, ktorý sám navrhoval celý jeden rok! Dnes už existujú stránky, na ktorých si môžete vytvoriť vlastný zásnubný prsteň cez počítačový softvér alebo im jednoducho pošlete obrázok a oni vám nájdu vhodné alternatívy.

Brad je vo všeobecnosti riadny výmyselník, pretože svojej bývalke Jenn tiež podaroval prsteň, ktorý sám navrhol. Na internete si môžete prečítať celé romány o tom, ktorej dal krajší a ktorá si ho zaslúžila viac, my len dodáme, že keby chcel náhodou zavesiť povolanie herca na klinec, uplatnil by sa aj ako šperkový dizajnér.

Odporúčame: 10 inšpirácií na luxusné svadobné šaty s nádhernými detailmi


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Zuzana Babinčáková 11.08.13 21:27

ZB
karma
-1.00

krásne zásnubné prstienky :)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 01.01.14 18:59

JK
karma
100.00

prsienky sú krásné len tá cena

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 10.03.21 10:08

KS
karma
133.00

Väčšina z nás sa nemôže inšpirovať, jedine iba ak pokochať sa tou krásou :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní