Nechajte sa inšpirovať - svadobný tanec trocha inak!

Nechajte sa inšpirovať - svadobný tanec trocha inak!
  • 09.09.2012
  • Youtube Youtube

Môžete si zvoliť klasiku v podobe valčíka. Ale čo tak prekvapiť všetkých a na parkete to poriadne to rozpáliť? Rozprúdi to super zábavu, čo môže byť zárukou svadobného veselenia sa až do samého rána! Inšpirujte sa v nasledujúcom článku. Veď svadobný tanec nemusí byť len tradičný, ale aj moderný a vtipný. Na taký nikto nezabudne ešte dlhú dobu!

Aký tanec si vyberiete?

Tradičným tancom, ak hovoríme o prvom mladomanželskom tanci, na slovenských svadbách je najmä valčík, prípadne aj pomalší waltz. Mnohé mladé páry sa však neváhajú oprostiť od tradícií a poňať tento svadobný akt trochu netradične. Zvolia si zaujímavú hudbu aj kroky a prípadne do tanca zapoja aj členov rodiny či priateľov. Inšpirujte sa takýmito tancami v nasledujúcich videách. Možno aj vy si na svoju svadbu pripravíte niečo podobné!

Pozri aj: Pre lenivé kuchárky: Nauč sa, ako pripraviť vajcia v mikrovlnke


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Kristína Sekeráková 10.03.21 07:29

KS
karma
133.00

Páči sa mi keď si mladomanželia nacvičia svoj prvý tanec, že spoja viaceré žánre dokopy a na to majú aj upravenú choreografiu, je to milé :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní