Vyberáme svadobné oznámenia

Vyberáme svadobné oznámenia

Svadobné oznámenia sú a boli dôležitou súčasťou svadobných príprav. Práve pomocou svadobných oznámení budúci manželia svojim príbuzným, známym ale taktiež i priateľom, oznamujú dôležitý životný krok, akou je práve svadba.

Oznámenia sú veľmi praktické, nakoľko sa na malom mieste nachádza mnoho informácii. Budúci svadobní hostia sa tak dozvedia dátum svadobného dňa a čas svadobného obradu, ako i miesto, poprípade si v svojom oznámení nájdu pozvanie k svadobnému stolu. 

Výber svadobného oznámenia je vecou estetického vkusu oboch manželov. V dnešnej dobe sa svadobným oznámeniam medze nekladú. Je už preto len na vás, či pri výbere podľahnete tým elegantným, jednoduchým, extravagantným či iným svadobným oznámeniam. I my vám ponúkame zopár svadobných oznámení.

 Elegantné svadobné oznámenia

elegant-card-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Klasika, ktorou nič nepokazíte. Jemné a decentné oznámenia sú zastúpené zväčša jemnými maslovými či snehobielymi farebnými tónmi. Oznámenia môžu byť oživené elegantnou stužkou či jemnou dekoráciou.

 Jednoduché svadobné oznámenia

simple-card-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

V prípade, že neobľubujete prezdobenosť a prílišnú farebnosť svadobných oznámení máme pre vás riešenie. Jednoduché oznámenie. Veď ako sa vraví:
,, V jednoduchosti je krása.“

 Extravagantné svadobné oznámenia

extravagant-cards-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Pre budúce manželské páry, ktoré túžia po jedinečnosti, extravagantnosti a majú záujem zaujať i samotným svadobným oznámením sú určené práve takéto veselé a nápadité oznámenia.

 Svadobné oznámenia s fotografiou

foto-cards-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Svadobné oznámenia s fotografiou budúcich manželov sú v súčasnosti veľkým trendom. Niet divu, pretože takéto oznámenia sú osobnejšie a vždy jedinečné v ľubovoľnej tematickosti.

 Otázka pre vás:

 Aké svadobné oznámenia preferujete vy? 

Zdroj foto: Zdroj foto:  www.dressesdesignyourown.com,www.businessupperhand.com,www.invitationsflash.com,www.invitationhouse.co.uk, www.elegantweddinginvites.com,www.etsy.com,www.eventsstyle.com,www.weddinginvitationsavenue.com, www.kasiakleszko.wordpress.com www.icatpic.com,www.homespuncards.co.uk,www.trade.indiamart.com,www.bespokebride.com, www.http://weddingity.com,www.meowchie.snydle.com www.weddingwindow.com,www.photocardchef.com,www.wedding-splendor.com www.photocardchef.com,www.themanorrestaurant.com,www.justforinvites.com  

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Henrieta Zlúkyová 17.02.14 19:15

HZ
karma
-1.00

milé :) :3

  • 0
Odpovedať

Marcela Šagatova 18.02.14 11:24

karma
-1.00

všetky majú niečo do seba :) ale mne sa najviac asi pozdávajú tie elegantné, hlavne tá čiernobiela - tá je krásna

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.02.14 15:01

JK
karma
100.00

no teda všetky sú pekné škoda len že také neboli ked som sa vydávala ja bola som rada že sme nejaké zohnali

  • 0
Odpovedať

Marika Michálková 20.02.14 17:08

MM
karma
107.00

Všetky majú niečo do seba... Páčia sa mi elegantné, ale aj s fotkou ... Ja sa už rozhodovať nemusím, svadbu som mala pred 11 rokmi ;)Vtedy taký výber nebol....

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 11.03.14 18:11

DS
karma
-1.00

Krásne :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 18.04.21 14:40

KS
karma
133.00

Všetky sú krásne, len to netreba veľmi preháňať s cenou, väčšina pozvaných si ich aj tak nenecháva a končia v koši.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní