Netradičné svadobné kytice

Netradičné svadobné kytice

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 1

Svadobné trendy sa menia a preto sa nevesty nemusia pridŕžať iba tradícii a toho, čo sa kedysi patrilo a nosilo.

Mnohé z budúcich neviest v súčasnosti túžia po nekonvenčnosti.

Ak ste jednou z nich, pomôcť vám v tom môže aj náš inšpiračný článok.

Gombíky, kov, papier či perličky...áno, aj z takýchto materiálov dokážu šikovní dizajnéri (no nielen oni, i vy, v prípade, že radi vo voľnom čase tvoríte) vytvoriť pôvabnú svadobnú kyticu, ktorá môže byť rovnako zaujímavá ako kytica zo živých kvetov. Presvedčiť sa o tom môžete o riadok nižšie.

Svadobné kytice z papiera

I z obyčajného nepotrebného papieru či starých novín môže vzniknúť netradičná kytica, ktorá dokáže zaujať. V prípade, že vo voľnom čase obľubujete papierové umenie origami, vytvorenie takejto kytice bude pre vás hračkou.

papierova-nadhera-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Očarujúce látkové kytice

Látkové kytice pôsobia priam rozprávkovo. Kytice sa zväčša vyrábajú z mäkkých no hrubších tkanín, ktoré si dokážu svoj tvar zachovať. Inšpirácii sa medze nekladú,a preto sa s takýmito kyticami kombinujú i gombíky či perličky na dozdobenie.

caro-latky-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Inšpirované prírodou

V prírode nájdeme mnoho predmetov, ktoré sa dajú použiť na aranžovanie. Mnoho dizajnérov ich pri vytváraní kytíc z kvetov aj využívajú ako zaujímavý doplnok, ktorý kyticu môže oživiť a vhodne doplniť. Čo v prípade, keď živé kvety vynecháme a kyticu budeme dekorovať, z toho, čo nám nadelila príroda? Ľahká odpoveď, vzniknú takéto zaujímavé svadobné kytice.

inspirovane-prirodou-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Kytice z kovu

Aj tvarované kytice z kovu dokážu vyčariť pravú svadobnú atmosféru. Ak vás oslovili a túžili by ste jednu vo svoj svadobný deň držať v rukách, musíte si uvedomiť, že takéto kytice sú o trošku ťažšie než ostatné. Napriek tomu sú veľmi zaujímavé a takáto kytica zaujme skutočne každého.

kovove-kytice-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Gombíky a gombičky

Mnoho z nás doma do šuplíkov odkladá nepotrebné gombíky a v duchu si hovoríte, že snáď ich ešte niekedy využijete. Ak plánujete svadbu a chcete dať zbohom konvenciám, máte trochu času a trpezlivosti, gombíky môžete využiť pri vytváraní netradičnej svadobnej kytice.

gombikova-nadvlada-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Kytice z perličiek a korálikov

Skupinu netradičných svadobných kytíc uzatvárajú kytice z perličiek. Tak ako pri ostatných kyticiach, ani tu sa medze nekladú a preto je len na vás či budete inklinovať ku kytici s drobnými perličkami alebo mohutnejšími. Tak či onak, i takéto kytice pútajú pozornosť a výhodou môže byť i fakt, že vám vydržia ako spomienka navždy.

tisice-koralok-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Otázka pre vás: Vybrali by ste si na svoju svadbu netradičnú svadobnú kyticu namiesto živých kvetov?

Zdroj foto: www.ellcanblog.blogspot.com, www.calicolily.co.uk,weddingbellesonline.com, www.offbeatbride.com,www.onlineinteriordesign.info, www.gadgether.com www.sosyetikmoda.com, www.blog.appycouple.com,www.perfectweddingzone.com, www.flowerpicturegallery.com www.stylishbride.ca, www.eweddinginspiration.com www.weddingoo.com, www.neverchill.com,www.chicweddingfavors.com, www.nadirison.blogspot.com,www.rootedinloveweddings.wordpress.com, www.mywvwedding.com,www.vivebooks.com, www.itsyourpartysc.com www.weddingomania.com, www.austinweddingblog.com www.etsy.com, www.trendybride.net,www.weddingomania.com    

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Erika Špacírová 30.12.15 21:30

karma
93.00

mne sa viac páčia tie tradičné

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

TEST: ENVY Therapy Ampulky na rozžiarenie a zjednotenie farebného tónu a zníženie hyperpigmentácie (Intensive Brightening Ampoules)
Pleťová kozmetika

TEST: ENVY Therapy Ampulky na rozžiarenie a zjednotenie farebného tónu a zníženie hyperpigmentácie (Intensive Brightening Ampoules)

 • 129
 • 3
 • 08.02.2021
TEST: Pleťová maska s ílom a sopečnou čučoriedkou od Natura Siberica
Pleťová kozmetika

TEST: Pleťová maska s ílom a sopečnou čučoriedkou od Natura Siberica

 • 39
 • 1
 • 01.02.2021
VIDEO: Prvá línia prírodnej starostlivosti o pleť Mary Kay Naturally™
Pleťová kozmetika

VIDEO: Prvá línia prírodnej starostlivosti o pleť Mary Kay Naturally™

 • 72
 • 4
 • 12.12.2020
TOPlist