Užívajte si Hriešne dobré víkendy v Auparku Bratislava

Užívajte si Hriešne dobré víkendy v Auparku Bratislava

Párty, večierky, výlety k vode alebo stretnutia s priateľmi na terase –práve v lete mimoriadne záleží na tom, ako sa oblečieme.

Sociálne siete sa plnia fotkami z víkendových akcií a dovoleniek, stretnutí s priateľmi pribúda. Navyše, počasie dovoľuje byť odvážnejší a farebnejší.

Odviažte sa spolu s Auparkom Bratislava a vymeňte letnú horúčavu za horúce zľavy. Hriešne dobré víkendy odštartovali 4. júna a potrvajú celé leto.

Každý víkend iné hriešne dobré zľavy

Leto si vyžaduje poriadnu zásobu outfitov. Aupark pre vás pripravil na celé leto Hriešne dobré víkendy, počas ktorých sa môžete tešiť na bohatú ponuku zvýhodnených nákupov od viac ako 50 špičkových značiek. Každý víkend vás pritom čaká iná nádielka zliav od značiek ako Coccinelle, Silvian Heach, Mustang, Lindex, Esteé Lauder, Tous alebo Sofia Silver Jewelry.

Aktuálny prehľad zliav Hriešne dobrých víkendov a kupóny nadchádzajúceho víkendu nájdete každý štvrtok TU: www.aupark-bratislava.sk

Odporúčame tiež: Prvá kaviareň Starbucks bude otvorená už 31. mája v Bratislave

Hriešne dobré víkendy v Auparku Bratislava

Zdroj: Shutterstock®

Tri kroky k dokonalému letnému šatníku

Pre získanie zľavových kupónov stačí dodržať jednoduché pravidlá a vaša skriňa sa rozšíri o kvalitné kúsky špičkových značiek za super ceny.

1. Predtým ako sa vrhnete na nakupovanie, nezabudnite si vytlačiť kupóny, ktoré chcete pri nákupe využiť a vezmite si ich so sebou.

2. Ak nemáte tlačiareň po ruke, môžete sa preukázať kupónmi aj elektronicky, a síce prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Stačí „naťukať“ podstránku, kliknúť na kupón, ktorý chcete práve využiť a ukázať ho pred platením pri pokladni

PS: V centre máte k dispozícii WIFI zadarmo, takže žiadny stres s mobilnými dátami alebo fotením si ponuky do mobilu.

 

3. Následne už stačí iba jediné, priebežne sledovať aktuálne ponuky zapojených značiek a správne si vybrať z množstva ponúk. Nové ponuky pribudnú vždy dva dni pred víkendom.

A nezabudnite pri zháňaní nových outfitov myslieť vždy na to, čo už máte v šatníku. Kombinujte nadčasové kúsky, no urobte si radosť aj sezónnym úletom.

Odporúčame tiež: Urobte si najlepšiu varenú kukuricu! Stačí pár ingrediencií


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 10.06.16 11:43

SK
karma
113.00

dobre rady

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 20:00

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 03.08.23 20:00

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 09:59

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 09:59

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní