Trendy v svadobnom líčení

Trendy v svadobnom líčení
 • 12.11.2013
 • Simonka Žigová

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 5

Ku krásnej neveste patrí pôvabné a elegantné svadobné líčenie.

 

Kritériá v takomto líčení sú vyššie, nakoľko musí make-up na neveste aj niečo vydržať.

 
Samozrejme, líčenie musí odrážať celkový výzor nevesty a každá nevesta by mala byť so svojím make-upom stotožnená a musí sa v ňom cítiť aj dobre.

 

Svadobnému líčeniu sa medze nekladú a preto je len na vás, akému trendu podľahnete. My vám ponúkame zopár aktuálnych svadobných líčení, ktoré pre vás môžu byť inšpiráciou pri výbere make-upu.


Nadvláda červených pier


Veľmi zaujímavým svadobným líčením môže byť líčenie, v ktorom sú dominantné červené pery. Takýto make-up je vhodný pre typy neviest, ktoré sa neboja výraznosti a jemnej extravagancie.

 

Trendy v svadobnom líčení
 

Tu netreba zabudnúť, že v prípade výrazných červených pier je potrebné zvoliť iba jemné líčenie očí, aby sa make-up navzájom neprebíjal.


Nahé líčenie


Je vhodné pre nevesty, ktoré neobľubujú výrazný make-up. Zväčša sa i v súkromí líčia striedmejšie.

 

Trendy v svadobnom líčení
 

Nahé líčenie je naozaj iba decentné zvýraznenie očí a jemné doladenie pier. Napriek tomu pôsobí nevesta upravene a elegantne.


Farebné svadobné líčenie


Nevestám, ktoré obľubujú farby sa ponúka výraznejšie líčenie, s dôrazom na oči. Farebnej škále sa medze naozaj nekladú a často sa zvykne kombinovať i viac farieb, ktoré oči ešte viac rozžiaria.

 

Trendy v svadobnom líčení
 

Vhodným doplnkom k líčeniu môže byť kvet vo vlasoch, farebne zladený k make-upu.


Líčenie v zemitých farbách


K tomuto líčeniu inklinuje asi najviac neviest. Ide o líčenie, ktoré je veľmi elegantné, ktoré zároveň nie je extravagantné a teda vhodné pre každú nevestu.

 

Trendy v svadobnom líčení
 

Takýmto make-upom nič nepokazíte a pokiaľ chcete vsadiť na istotu pekného svadobného líčenia, siahnite po zemitých farbách.


Dymové líčenie


Aj v svadobnom líčení sú povolené takzvané ,,smokey eye“. Po takomto svadobnom líčení siaha menší počet neviest, nakoľko ide o výrazné a extravagantné líčenie, ktoré nesadne každej z nás.

 

Trendy v svadobnom líčení
 

Tu však opäť platí zásada, že v prípade, že máme výraznejšie oči, treba siahnuť po bledšom a nenápadnejšom rúži či lesku na pery.
 

A teraz otázka pre vás: Ako ste boli na svojej svadbe nalíčená vy? Ktorý typ svadobného líčenia sa vám páčí, poprípade, ktorý sa vám nepáči?

Každá nevesta by preto mala byť so svojím make-upom stotožnená a musí sa v ňom cítiť aj dobre.

 

Svadobnému líčeniu sa medze nekladú a preto je len na vás, akému make-upu podľahnete. My vám ponúkame zopár aktuálnych svadobných líčení, ktoré pre vás môžu byť inšpiráciou pri výbere make-upu.

 

Nadvláda červených pier

redlips-makeup-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Veľmi zaujímavým svadobným líčením môže byť líčenie, v ktorom sú dominantné červené pery. Takýto make-up je vhodný pre typy neviest, ktoré sa neboja výraznosti a jemnej extravagancie. Tu netreba zabudnúť, že v prípade výrazných červených pier je potrebné zvoliť iba jemné líčenie očí, aby sa make-up navzájom neprebíjal.

 

Nahé líčenie

naked-makeup-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Je vhodné pre nevesty, ktoré neobľubujú výrazný make-up. Zväčša sa i v súkromí líčia striedmejšie. Nahé líčenie je naozaj iba decentné zvýraznenie očí a jemné doladenie pier. Napriek tomu pôsobí nevesta upravene a elegantne.

 

Farebné svadobné líčenie

coloured-makeup-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Nevestám, ktoré obľubujú farby sa ponúka výraznejšie líčenie, s dôrazom na oči. Farebnej škále sa medze naozaj nekladú a často sa zvykne kombinovať i viac farieb, ktoré oči ešte viac rozžiaria. Vhodným doplnkom k líčeniu môže byť kvet vo vlasoch, farebne zladený k make-upu.

 

Líčenie v zemitých farbách

brown-makeup-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

K tomuto líčeniu inklinuje asi najviac neviest. Ide o líčenie, ktoré je veľmi elegantné, zároveň nie je extravagantné a teda vhodné pre každú nevestu. Takýmto make-upom nič nepokazíte a pokiaľ chcete vsadiť na istotu pekného svadobného líčenia, siahnite po zemitých farbách.

 

Dymové líčenie

smokey-eye-kamzakrasou

Zdroj: Shutterstock®

Aj v svadobnom líčení sú povolené takzvané ,,smokey eye“. Po takomto svadobnom make-upe siaha menší počet neviest, nakoľko ide o výrazné a extravagantné líčenie, ktoré nesadne každej z nás. Tu však opäť platí zásada, že v prípade, že máme výraznejšie oči, treba siahnuť po bledšom a nenápadnejšom rúži či lesku na pery.

 

A teraz otázka pre vás: Aký typ líčenia ste vo svoj svadobný deň zvolili vy? Ktoré z typov líčení sa vám páči, poprípade nepáči?

Zdroj foto: www.firstwedd.com,www.pinterest.com,www.owened.com, www.365brides.com,www.frmheadtotoe.com,www.bellasugar.com, www.whittingtonbridal.blogspot.com,www.fashionisers.com, www.glamouricious.pt www.fashiondesignslatest2012.blogspot.com,www.wowglowingbride.com, www.bridesparkle.com,www.weddingsbylilly.com,www.marketplaceweddings.com, www.weddingtipsforall.com,www.hairstylesforgirl.com, www.bridaldresses3.blogspot.com,www.aperfectcelebration.com, www.daniellesantagata.com,www.bebeautifultoo.co.uk,www.truephotography.com, www.followpics.net,www.weddingelation.com, 

  • Zdieľaj:
 • 12
 • 5
Návrat hore
Autor článku

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Lenka Kovalcikova 05.12.14 10:41

LK
karma
-1.00

krásna inšpirácia, ja by som zvolila jednoznačne niečo jemné, a prirodzené, takže jemný ružový očný tieň, zvýraznené líčka - Tip top :)

 • 0
Odpovedať

Lenka Kovalcikova 05.12.14 10:41

LK
karma
-1.00

krásna inšpirácia, ja by som zvolila jednoznačne niečo jemné, a prirodzené, takže jemný ružový očný tieň, zvýraznené líčka - Tip top :)

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 30.01.16 16:18

karma
93.00

pekné inšpirácie, mne sa páči výraznejšie líčenie pri ktorom sa kladie dôraz na oči :)

 • 0
Odpovedať

Katarína Janotíková 27.02.16 21:09

KJ
karma
-1.00

Jemné líčenie :)

 • 0
Odpovedať

Lenka Lapuniková 06.10.16 07:47

LL
karma
-1.00

Najviac sa mi páči nahé líčenie.

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Elektronika

TEST: Philips 5400 Series Plnoautomatický kávovar pre skutočného pôžitkára

 • 76
 • 3
 • 11.11.2020
Pleťová kozmetika

TEST: Ružová voda a celulózová maska na tvár Bio Alteya

 • 53
 • 1
 • 27.11.2020
Pleťová kozmetika

TEST: Duo proti vráskam – krém a sérum Declaré Caviar Perfection

 • 90
 • 5
 • 07.11.2020
TOPlist