Inšpirujte sa svadobnými róbami: Už máš vybrané šaty na svadbu?

Inšpirujte sa svadobnými róbami: Už máš vybrané šaty na svadbu?
  • 03.09.2012
  • Youtube Youtube

Jednoducho krása. Ako sa hovorí čím viac je možností, tým horšie je si vybrať. Tak tu to platí na plnej čiare. Jedni sú krajšie ako druhé. A keby je možnosť si ich všetky vyskúšať, ideme hneď do toho. Pravdou je, že nevesty to majú skutočne náročné a výber správnych šiat môže byť behom na dlhú trať!

Aký strih si zvoliť?

Možností je doslova viac ako milión - šaty krátke, dlhé, zdobené, jednoduché, s výšivkami či trblietajúcimi sa kamienkami. Nastávajúcej neveste asi nemôžeme závidieť. Pri výbere svadobných šiat je však potrebné sa koncentrovať, aby bola voľba čo najlepšia. Šaty by mali žene dokonale padnúť, lichotiť jej postave a odrážať jej osobnosť. Ak aj u vás sa svadba blíži míľovými krokmi, viac nečakajte! Inšpirujte sa nádhernými svadobnými róbami v nasledujúcich videách. 

Pozri aj: Aké sú účinky čili papričiek? Ver, že sa im oplatí prísť na chuť!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Jana Komadová 10.01.14 20:29

JK
karma
100.00

jedny krajšie ako druhé ved nevesta má problém vybrať si tie naj

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 18.04.21 03:33

KS
karma
133.00

Svadobné šaty už mám vybrané aj kúpené, ale keďže pre pandémiu sme museli svadbu prekladať, neviem kedy ich využijem. Ale vždy keď budúca nevesta uvidí nejaké iné šaty, vždy začne trošku pochybovať, či tie jej šaty sú tie pravé, aspoň takto to mám ja :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní