Registrácia Prihlásenie

Svadobné korunky alebo diadémy: Ihneď sa do nich zamiluješ


Hovorí sa, že svadobné doplnky dotvárajú celkový vzhľad nevesty. A zo všetkých možných doplnkov je práve svadobná korunka alebo diadém najvýraznejším prvkom. Ich vzhľad jednoducho povie za vás, že vy ste kráľovnou večera a že na vás majú padať všetky pohľady.

Svadobná sezóna je v plnom prúde a aj napriek tomu, že tie letné už pomaly končia, vy sa môžete premeniť na ľadovú kráľovnú. Kráľovnú, ktorá očarí aj v zimnom období. Práve korunky s diamantmi sú rozprávkové a pre zimnú svadbu stvorené. Samozrejme, aj počas leta s korunkou zažiarite. A ak ste to nestihli tento rok, tak ten ďalší môžete byť práve vy tou kráľovskou nevestou.

Od diadému po svadobný venček

Keď ako nevesta premýšľate o svadobnej korunke, prichádzajú vám na myseľ dve rôzne veci. V prvom rade je to kvetinová koruna alebo čelenka, ktorá sa hodí pre všetky boho nevesty. V druhom rade je to iskrivý svadobný diadém, aký mala počas svojej svadby vojvodkyňa z Cambridge – Kate Middleton alebo vojvodkyňa zo Sussexu – Meghan Markle.

Svadobný diadém prešiel od svojich začiatkov veľmi dlhú cestu. Kým doposiaľ bol výsostným módnym doplnkov kráľovských neviest, dnes po takomto doplnku siahajú nevesty po celom svete. Netreba mu uberať na fakte, že je to skvostný doplnok, ktorý veľmi ľahko môže splniť jednu z tradícií – „niečo modré“.

Svadobné korunky sú vytvárané z jedinečných materiálov, ktoré im pridávajú na modernom a jedinečnom vzhľade. Sú to práve drahokamy, kryštály, rôznofarebné kovy, ktoré im dodávajú jedinečný svadobný nádych.

Ak hľadáte inšpiráciu, tak neprehliadnite nasledujúcu galériu, ktorá je plná iskrivých svadobných diadémov. Ktorý by ste si vybrali?

Pozri aj: Sexy svadobné šaty pre moletky, ktoré ti vyrazia dych! Sú to tie pravé?

1 z 21

Návrat hore
Autor článku

1 komentár

Ľubica Šťastná 28.08.19 07:59

ĽŠ
karma
110.00

Nádherné, ikeď možno nie pre každú...!

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

TOP pleťové masky z avokáda: Ktorú si zamiluje tvoja pleť?
Tvár

TOP pleťové masky z avokáda: Ktorú si zamiluje tvoja pleť?

  • 38
  • 3
  • 07.10.2019
Naj Oleari Shine Vibes: Kolekcia inšpirovaná festivalom Coachella
Kozmetické novinky

Naj Oleari Shine Vibes: Kolekcia inšpirovaná festivalom Coachella

  • 58
  • 2
  • 28.10.2019
Dvojfázový tvarujúci koncentrát s morskými riasami a peptidmi pre intenzívne ošetrenie tela od Collistar
Kozmetické novinky

Dvojfázový tvarujúci koncentrát s morskými riasami a peptidmi pre intenzívne ošetrenie tela od Collistar

  • 38
  • 1
  • 11.09.2019
TOPlist