TEST: SOTHYS Fluide protecteur visage et corps

SOTHYS Fluide protecteur visage et corps

Poďte sa ochrániť pred slnečným žiarením pomocou luxusného krému na opaľovanie!

 

Vyskúšajte  SOTHYS  Fluide protecteur visage et corps a zistíte, že je ideálnou ochranou pokožky pred slnkom. Zároveň dodá pleti  potrebné ošetrenie. 

 

Mliečna textúra v praktickom obale s pumpičkou uľahčí dávkovanie a vaša pleť zostane zlatistá a žiarivo opálená. Čo je na ňom najlepšie? Poskytuje ochranu na tvár a telo v jednom!

 

Oficiálny popis:

SPF 20 Ochranný fluid na tvár a telo. Vodeodolný fluid s mliečnou textúrou v praktickom obale s pumpičkou. Pleť je zlatistá a žiarivo opálená.

 

Testovali sme: Sothys paletka očných tieňov Ombre Sothys

 

Slnko a pokožka

Všetci vieme o výhodách a nevýhodách slnečného žiarenia pre našu pokožku. Slnko potrebujeme k životu. Je zdrojom našej energie, dobíja vitamíny v našom tele. Potrebné je mať na pamäti len jedno pravidlo: Všetko s mierou. Alebo s mierou a ochranou. Prvým z krokov, ako sa o svoju pleť starať, je nájsť si vhodný produkt. SOTHYS Fluide protecteur visage et corps bude určite vyhovovať väčšine z vás.

 

Aký je vplyv UVA a UVB lúčov na naše telo?

UVB lúče prinášajú energiu, ktorú pokožka využíva na tvorbu vitamínu D. Ten potrebujeme na stavbu kostí, vlasov a zubov. No a zároveň spôsobuje možné spálenie pokožky a prispieva k priamemu poškodeniu DNA.

 

UVA lúče prispievajú k poškodeniu pokožky, no najmä k predčasnému starnutiu.

 

Častým slnením dochádza nielen k predčasnému starnutiu kože, k jej ochabnutiu a tvorbe vrások, ale zvyšuje sa aj tvorba pigmentových fľakov po slnení. Ľudí trápia čoraz viac rozšírené cievky na tvári a dekolte, vznikajú rôzne kožné nádory, predovšetkým na nekrytých miestach tela. Nadmerný denný príjem žiarenia UVA potláča obranyschopnosť kože. Dôležité je vedieť, že poškodenie kože závisí od množstva a frekvencie slnečného žiarenia. Hovorí sa, že slnko a jeho lúče sú okrem iného lekárom a balzamom pre dušu.

 

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Čo je rozhodujúce pri výbere kvalitného opaľovacieho produktu?

 • Zabezpečenie dostatočnej ochrany pred slnečným žiarením.
 • Dizajn produktu.
 • Parfumácia produktu - veľmi dôležité pre zákazníčky (vyplývajúce z pozorovania).
 • Konzistencia produktu.
 • Dosiahnem s týmto produktom krásne hnedé opálenie?
 • Budem mať príjemný pocit na pokožke po jeho aplikácii?
 • Aké sú doplnkové výhody produktu

 

Balzam na pokožku aj dušu

Sothys fluid na opaľovanie poskytuje dostatočnú ochranu pred slnečným žiarením. Ponúka SPF 20, čo zaručuje ochranu v kontakte so slnečnými lúčmi. Vhodný je na prvé dni dovolenky, pre ľudí, ktorí vyžadujú vyšší faktor počas celého pobytu na slnku. 

 

Dizajn produktu je jednoduchý, nadčasový a minimalistický. Bronzovo čierna kombinácia pôsobí luxusným dojmom, čomu budú vďačné najmä náročnejšie typy zákazníkov. Najväčšou výhodou výrobku je parfumácia. Skúste sa spolu so mnou zamyslieť: Ako vonia váš doterajší produkt, ktorý používate? Páči sa vám jeho vôňa? Mne parfumácia produktu vyhovovala. Pripomínala mi skôr parfumované telové mlieko ako opaľovací fluid. Vôňou som sa preniesla do luxusného podniku na pláži s drinkom v ruke. Aromaterapia pri výrobkoch je veľké plus a podporuje vaše zmysly.

 

Poznámka: Niektoré produkty na opaľovanie používajú aj muži. Sothys fluid neodporúčam, nakoľko parfumácia je vyslovene ženská.

 

Konzistencia produktu je fluidná. To znamená, že sa ľahko rozotiera a mal by sa rýchlo vstrebať. Mne však zanechával na tele jemný film. Pri aplikácii na celé telo mi čiastočne prekážal. Bolo to však dočasné, pokiaľ sa nevstrebal. Fluid je možné použiť aj na tvár. Pre zmiešanú pleť mi pripadá ťažší, pleť sa mi o chvíľku premasťovala. Privítala by som rýchlejšiu absorpciu výrobku do pleti. Áno, na pláži máloktorá používa make-up. Pokiaľ patríte k tejto skupine dám, pokojne si ho môžete aplikovať na tvár a budete spokojné. Spokojné a chránené pred slnečným žiarením.

 

Odporúčame: Sothys opaľovacie prípravky pre mladistvý vzhľad pleti

 

Tipy a odporúčania:

 • Poznajte svoj fototyp predtým, ako vyjdete na slnko.
 • Správne si vyberajte ochranný faktor.
 • SOTHYS Fluide protecteur visage et corps aplikujte ešte doma. Prvá aplikácia na pláži tesne pred opaľovaním? Neskoro.
 • Natierajte si celú plochu tela aj pod plavkami.
 • Fluid aplikujte opakovane po 2-3 hodinách, či po tom, ako vyjdete z vody.
 • Po opaľovaní (môžete aj pred ním) doprajte pokožke peeling. Odstránia sa odumreté čiastočky z pokožky a vaše opálenie bude dlhotrvácnejšie.
 • Pamätajte aj na produkty po opaľovaní.

 

Vychutnajte si slnečné lúče s produktom značky SOTHYS Fluide protecteur visage et corps a nechajte sa ňou unášať po celý rok. Praktická pumpička vám uľahčí aplikáciu, príjemná vôňa podporí všetky vaše zmysly.

 

BUDE ŤA ZAUJÍMAŤ:

Doplnkové informácie

Okrem vyššie uvedených výhod by som rada uviedla zopár ďalších. Produkt som aplikovala na pokožku počas najintenzívnejšieho žiarenia. Lúče slnka boli veľmi silné, ale ja som mala pocit ochrany. Zároveň ma zaujala ďalšia výhoda produktu.

 

Neobsahuje žiadne pigmenty na rozžiarenie pokožky. Opak je však pravdou. Už pri samotnej aplikácii zistíte, ako sa vám rozjasnila pokožka. Skúste sa pozrieť na časť, kde produkt aplikujete a na časť tela, kde produkt nemáte. Budete žasnúť, aká žiarivá je pokožka! Trúfam si povedať, že opaľovací fluid je výborným doplnkom na pláži - vaše nohy budú krásne bronzové.

 

Pokožka sa nelepí. Áno, písala som, aké by bolo super, ak by sa produkt rýchlejšie absorboval. Rozotieranie je rýchle, fluid je natoľko jemný, že vám nezaťaží pokožku. Skúsila som test s pieskom. Na telo som si rozotrela fluid. Následne asi o tri minúty som si na telo jemne nasypala piesok. Čo myslíte? Piesok sa lepil minimálne. Pre mňa ďalšia výhoda, pretože komu sa páči telo plné piesku a lepivý pocit na tele?

 

Pozri aj:  8 druhov šalátov, ktoré znížia váš príjem kalórií

 

FOTOGALÉRIA:Čo čítajú ostatní na KAMzaKRÁSOU.sk

6 komentárov

, ak chcete vložiť komentár. V prípade, že nemáte ešte konto na KAMzaKRÁSOU.sk, môžete si ho zdarma vytvoriť.05.09.17 00:36 | Milka Damašková | karma: 85
Mne sa na tomto produkte páči aj pumpičkový dávkovač, predsa len s umastenými prstami sa horšie manipuluje s uzáverom....a to že pekne vonia je tiež veľké plus, na nejednom produkte na opaľovanie mi prekáža práve mdlá vôňa..

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


05.09.17 08:34 | Soňa Kelemenová | karma: 95
už si ani neviem vybrať toľko je tých dobrých a kvalitných výrobkov podobného radu.... naozaj už len platí..... že kto má akú peňaženku a komu čo viac vyhovuje.... značka Sothys záruka výbornej kvality

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


05.09.17 12:53 | Lucia Valková | karma: 65
Krásne balenie.

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


05.09.17 17:53 | Marika Michálková | karma: 82
vyzerá skvelo, luxusne...ako vlastne aj všetky výrobky tejto značky ;)

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


06.09.17 17:58 | Miriama Rusinová | karma: neurčená
len škoda že už je po sezone

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus


19.12.17 20:20 | Jana Komadová | karma: 94
V lete určite vyskúšam vyzerá luxusné a kvalitne

odpovedať

hlasuj plus 0 | 0 hlasuj minus
Najčítanejšie na KAMzaKRÁSOU.sk

Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

30.01.2018 KRÁSA
Kurie oká: S ktorými prírodnými zložkami ich vyliečiš?

Našim chodidlám nevenujeme takú pozornosť, akú by si zaslúžili. Možno je to preto, lebo ich ukrývame v topánkach a ponožkách, z ktorých nám nevykukuje žiaden kúsok chodidla. Avšak...

Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

05.02.2018 KRÁSA
Slávna lekárka Pimple Popper radí: Ako odstrániť čierne bodky?

Už dlhé roky vás trápia čierne bodky na nose, vyskúšali ste rôzne čistiace produkty, masky, exfoliáciu, vytláčali ste, natierali retinolom, i tak nič nepomohlo? Ako odstrániť čierne bodky bez toho...

Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

29.01.2018 LIFESTYLE
Odteraz už šupky z jablka nebudeš vyhadzovať! Pozri, čo všetko dokážu

Jablká patria medzi tie druhy ovocia, ktorých sa človek nepreje asi nikdy. Sú chutné, šťavnaté, a navyše sa dajú využívať pri pečení chutných dezertov.   Veľa ľudí neobľubuje šupky z jabĺk...

Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

02.02.2018 KRÁSA
Čo je to epsomská soľ? Zázrak, ktorý ti pomôže s mnohými neduhmi!

Epsomská soľ nie je žiadny výmysel modernej doby. Objavená bola totiž už začiatkom sedemnásteho storočia. Aj napriek tomu nie je veľmi známou surovinou, čo je však veľká škoda...

Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

07.02.2018 LIFESTYLE
Vedľajšie účinky zdravého stravovania. O týchto ti povie málokto!

S príchodom nového roka si dávame množstvo predsavzatí. Mnohí z nás dúfajú, že nový rok bude pre nich v znamení zdravej stravy. Kým január bol len akýmsi skúšobným mesiacom...

Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

13.02.2018 LIFESTYLE
Geniálne kuchynské triky: Šetria čas a vyhneš sa neporiadku!

Niekedy môže kuchyňa po príprave večere vyzerať skôr ako po boji.   Všade samý riad, špina a neporiadok, ktorého by ste sa najradšej zbavili mihom oka. Máme pre vás naozaj skvelú správu...

Prečo nikdy neprestať cvičiť? Ak to urobíš, toto sa stane s tvojim telom!

18.02.2018 LIFESTYLE
Prečo nikdy neprestať cvičiť? Ak to urobíš, toto sa stane s tvojim telom!

Stáva sa to aj tým najlepším z nás... Po dlhodobom aktívnom pohybe sa ocitáme v úzkych a jednoducho sa nám prestane chcieť. Beh už zrazu nie je obľúbenou súčasťou dňa a návšteva posilňovne...

Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

27.01.2018 LIFESTYLE
Ako správne zohriať kura? Takto zostane chrumkavé a šťavnaté!

Nie je nič lepšie, než čerstvo upečené kurča s chrumkavou kôrkou. Avšak patrí k tým jedlám, ktoré už ťažko zohrejete na ďalší deň tak, aby bolo stále chrumkavé, a hlavne, aby nebolo vyschnuté...

Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

28.01.2018 LIFESTYLE
Rakovina hrubého čreva: Tieto faktory zvyšujú riziko vzniku ochorenia

Rakovina hrubého čreva aj rakovina konečníka patria medzi najčastejšie sa vyskytujúce typy zhubných ochorení, a to najmä vo vyspelých krajinách po celom svete...

Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

26.01.2018 LIFESTYLE
Bujónové kocky: Aká je realita - používať ich alebo na ne zabudnúť?

Bujónové kocky sú v mnohých kuchyniach často používané. Ide totiž o veľmi ľahký spôsob ako zvýrazniť chuť a arómu mnohých jedál, najmä polievok či omáčok...

Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

21.01.2018 LIFESTYLE
Máš problémy s obličkami? Tieto signály môžu naznačovať, že áno!

Obličky plnia v ľudskom tele hneď niekoľko dôležitých funkcií. Pôsobia ako filter krvi, regulujú množstvo vody v organizme a podieľajú sa na udržiavaní homeostázy...

Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

09.02.2018 LIFESTYLE
Toto sú najčastejšie signály chorej pečene. Neignoruj ich!

Pečeň patrí medzi životne dôležité ľudské orgány. Je zodpovedná za odstraňovanie jedovatých látok z tela, metabolizmus dôležitých látok aj zásobovanie živín...

Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

01.02.2018 KRÁSA
Prečo konzumovať cibuľu? Odteraz sa od nej staneš závislou!

Niekto ju dokáže jesť ako jablko, iní ju neznášajú a majú voči nej averziu a nechuť. Odrádzajúca je hlavne jej aróma, pri ktorej nejeden človek už zaplakal...

Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

24.01.2018 LIFESTYLE
Ako vyčistiť záchodovú misu? Rýchlo a jednoducho vďaka tomuto!

Čistenie toalety môže byť ťažké, že? Škvrny, tvrdá voda a baktérie množiace sa rýchlosťou svetla – to sú vecí, ktorých sa zbaviť je fakt zdĺhavé. A dokonca...

Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

10.02.2018 LIFESTYLE
Smrdí to chorobou! Ktorý zápach tela signalizuje vážnu chorobu?

Za normálnych okolností, ak sme zdraví a nekonzumujeme veľa cesnaku či alkoholu, nemáme žiaden zápach. Presnejšie je neutrálny, niekomu môžeme aj voňať ale určite nesmrdíme...

Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

23.01.2018 KRÁSA
Je pohár vína denne zdravý? Prekvapí ťa, čo na to hovorí veda!

Je pohár vína denne zdravý? Nad touto polemikou si lámu hlavu mnohí z nás. Otvoriť fľašu vínka po náročnom dni v práci alebo neotvoriť? Chodí nám to neustále po rozume a my premýšľame...

.

Aktuálne súťaže


INSTAGRAM

  TÝŽDENNÝ HOROSKOP KRÁSY


  ODPORÚČANÉ ČLÁNKY


  ZDRAVÉ RECEPTY


  ODPORÚČANÉ SLUŽBY

  Salon De Luxe, Bratislava

  Salon De Luxe
  Bratislava

  YOGA MAYA, Ivanka pri Dunaji

  YOGA MAYA
  Ivanka pri Dunaji


  Fandite nám

  TOPlist 1s