TEST: Avon Care Pink Magnolia smoothing Lip Balm

TEST: Avon Care Pink Magnolia smoothing Lip Balm
  • 12.11.2014
  • Anna Gurovičová

Krásne, zdravé a nepopraskané pery sú neoddeliteľnou súčasťou dobre vyzerajúcej ženy. Naše pery sú jedným z najdôležitejších zreteľov starostlivosti o samu seba. Sú súčasťou tváre. Muži si po očiach ako druhé všimnú pery. Nie každá žena sa môže pochváliť plnými krásnymi perami, srdiečkovým tvarom či znamienkom na jednej z pier. Aj krásne úzke pery v sebe skrývajú znak zmyselnosti, len ako som už podotkla, dámy, starostlivosť o ne je na prvom mieste. 

Spoločnosť AVON Cosmetic prináša na trh limitovanú edíciu balzamu na pery SMOOTHING LIP BALM. Mám rada balzamy na pery a nikdy ich nemám dosť. Mám ich všade, v kúpeľni, v spálni, na internáte, v kabelkách. Jednoducho všade! SMOOTHING LIP BALM, malý šikovník, mi padol do oka svojím vzhľadom. Vyzerá ako malý krém, ktorý vám akurát padne do dlane. Je veľmi praktický a vo svojej kabelke či ruksaku, ja ako zanietená športovkyňa a turistka, ho stále nájdem. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vitamín, ktorý milujem  v kozmetických výrobkoch, je určite vitamín E! Pretože chráni pokožku pred vysušovaním. Spoločnosť AVON Cosmetic na svojej stránke hovorí o ňom, ako o balzame s vyhladzujúcimi a vyživujúcimi účinkami, ktorý hydratuje pery a ako som už spomínala chráni pred vysušovaním a popraskaním. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nedá sa mi spomenúť jeho zmyselná vôňa. Vôňa kvetov magnólie. Ich sladkosť a jemná opojná vôňa si vás podmaní hneď pri prvom otvorení balzamu. Ako veľké plus pridávam, že balzam nefarbí. Čiže je vhodný pri aplikácií na všetkých miestach. Sama mám problémy so suchou nechtovou kožičkou. Po pravidelnom aplikovaní balzamu na suché miesta sa kožička pekne vyhojila a ja sa opäť môžem chváliť krásnymi zdravo vyzerajúcimi prstami. 

Smoothing lip balm avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Dámy, tento balzam odporúčam všetkým, ale najmä športovkyniam, ktoré chcú vyzerať a aj cítiť sa skvelo a stále neodolateľne žensky. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 12.11.14 09:18

MZ
karma
92.00

nemám rada balzamy v kelímkoch , príde mi to nehygienické radšej mám balzamy v tubách ale určite nie je zlý

  • 0
Odpovedať

Daniela Májiková 12.11.14 14:34

DM
karma
-1.00

este som nemala ale vyskušala by som

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 03.02.15 12:52

MR
karma
-1.00

ešte som neskúšala tejto balzam neviem posúdiť ale vôňa musí byť očarujúca

  • 0
Odpovedať

Simona Derzsiová 10.02.15 16:25

SD
karma
-1.00

jeden od nich som už mala, ale ani som nevedela, že majú už aj s magnóliou, ale aj olivový vyzerá dobre

  • 0
Odpovedať

Monika Šomšáková 21.02.15 16:41

karma
-1.00

nemám rada balzamy do ktorých musím ísťť rukami

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní