TEST: Avon Mega Effects Mascara

TEST: Avon Mega Effects Mascara
  • 27.01.2014
  • Danka Šindléryová

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavila exkluzívnu špirálu Mega Effects.

Neuveriteľných 6 rokov ju Avon pripravoval pre nás - nás zákazníčky. S touto špirálou ste sa už mohli stretnúť v katalógu ale už aj na našej stránke. Predstavím ju aj ja, lebo ako to býva 100 ľudí 100 chutí - názorov.

Právom sa jej hovorí revolučná riasenka. Už na prvý pohľad je iná ako ostatné. Zabudnite na klasický tvar špirál ale aj na klasické nanášanie! 

mega-effect-mascara-avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Táto špirála sa skladá z troch častí:
• z vrchnáčika - červená časť s nápisom MEGA effects
• s častou, v ktorej sa nachádza farba - čierna časť špiráli
• a samotnej riasenky
 
Keď ju Avon predstavil, myslela som si že to bude nejaká veľká špirála - aspoň z reklamy na mňa tak pôsobila.Avšak, akonáhle som ju držala v rukách, milo ma prekvapila. Na môj spôsob je to taká miniatúrka. 
 
Čo ma zaskočilo druhý krát bolo otváranie, popravde v rovnej polohe sa vyťahuje ťažšie a hrozí malé riziko že sa zašpiníte farbou. Preto ako je aj na príbalovom letáčiku  (ktorý je pri špirále v škatuľke) ohybom do strany sa vyťahuje ľahšie. Samotná riasenka má panoramatickú silikónovú kefku. Rozmiestnenie štetín mi vyhovuje. Niekedy však dá trošku práce pekne riasy oddeliť, avšak podarí sa to. 
mega-effect-mascara-avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

 
Samotné nanášanie je veľmi jednoduché. Dokonca by som povedala, že lepšie sa s ňou pracuje, ako s klasickými riasenkami. Má nastaviteľnú rúčku a tak ak vám nevyhovuje klasická, môžete si polohu rúčky nastaviť tak, aby vám skrátka vyhovovala.  
 
Na očkách - mihalniciach drží ako kliešť - netrúsi sa a ani neotláča - vydrží celý deň. Má ozajstnú čiernu farbu.  Riasám dodá pekný objem, predĺži ich. Riasenka nieje vodeodolná a teda jej odlíčenie je veľmi jednoduché.
mega-effect-mascara-avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

mega-effect-mascara-avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka tejto riasenky Avon ma pozitívne prekvapil a myslím, že táto riasenka bude mať úspech aj u iných. :) Pokiaľ Vás zaujala, o aktuálnej cene sa informujte u svojej Avon lady. 
Zaujala vás táto špirála? Chystáte sa túto špirálu vyskúšať? 

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Dominika Sedliaková 27.01.14 14:50

DS
karma
-1.00

túto špirálu zbožnujem :)

  • 0
Odpovedať

Michaela Hudáková 30.01.14 14:44

MH
karma
-1.00

hmm vyzerá to zaujímavo :)

  • 0
Odpovedať

Marta Hollá 02.02.14 10:58

MH
karma
91.00

ja som mala tiež zmiešané pocity z toho keď mi prišla. bola maličká a priznám sa, chvíľu som rozmýšľala, ako ju otvoriť :) Je však naozaj dobrá, aj keď som bola skeptická, nanáša sa na mihalnice jednoducho a naozaj drží a drží. Odporúčam skúsiť.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 01.03.16 16:06

MR
karma
-1.00

zaujímavá špirála... zatiaľ som počula rôzne reakcie z môjho okolia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní