TEST: AVON obojstranná kajalová ceruzka na oči

TEST: AVON obojstranná kajalová ceruzka na oči
 • 01.11.2014
 • Petronela Kotlárová

Nie vždy a nie všetko človeku sadne, a tak tomu bude aj v dnešnej recenzii. Avšak napriek kvôli tomu som si našla pre jednu z nich využitie. Pred nedávnom AVON prišiel s novými obojstrannými ceruzkami na oči. Ja som si objednala hnedú(BROWN SHIMMER DUO), a na testovanie som potom dostala ešte modrú(MIDNIGHT SHIMMER DUO), ktorá - to Vám prezradím rovno na úvod - je pre mňa nepoužiteľná...
 

avon-duo-ceruzky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ceruzky sú balené v škatuľkách, ktoré verím, že asi všetky z Vás po rozbalení vyhodia rovnako ako ja... Úlohou ceruziek je rozžiariť a zvýrazniť farbu očí, a keďže tie moje sú hnedé, moja voľba pri objednávaní bola nad slnko jasná. Pri skúšaní som však bola sklamaná, nakoľko na chrbát ruky kreslia krásne, avšak pri nanášaní na oko - či už mastnejšie viečko, alebo úplne suché - aj prepúdrované púdrom skoro vôbec nechytajú, a ja som tak pri aplikácii prichádzala o nervy :(

avon

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nič to, povedala som si - skúsim si tou hnedou aspoň dokreslovať obočie. Čo som už zopárkrát skúšala s inými ceruzkami, no vždy mi to pripadalo príliš prehnané a necítila som sa v tom dobre. Táto ceruzka ma však v tomto veľmi milo prekvapila. Na obočí sa ľahučko kĺže, potom už len porozotieram štetcom a hotovo! A aby bola využitá aj tá rozžiarujúca tuha, obkresľujem ňou líniu pod obočím, aby tak vykreslenie ešte viac vyniklo :)

avon-midnight-shimmer-duo

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Neviem si sama vysvetliť, prečo mi nechcú farbiť na viečko, a je mi to veľmi ľúto... Pamätám si, keď som si dávno-pradávno objednávala také trblietavé vysúvacie ceruzky, s ktorými som bola veľmi spokojná, ale keďže to bolo ešte za študentských čias, za tú cenu sa mi rýchlo míňali - majú iba 0,28g, tak som hľadala lacnejšie variácie... Mám rada, ak linky sú na očiach výrazné, plné - a osobne nemám vôbec rada, alebo teda lepšie povedané na sebe sa mi nepáči - ak by som si ich efektne chtiach rozmazala. Linku musím mať jednoducho výraznú, presnú, a plnú bez jedného jediného vynechaného miestečka!

avon-ceruzky-na-oci

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na škatuľke mi chýba dosť podstatná informácia, a ňou je gramáž ceruzky. Našla som ju však v katalógu - má 0,96g, čo nie je veľa, a teraz ako ju používam denne a pravidelne sa mi v celku rýchlo míňa... A nedá mi nespomenúť aj to, že sa písmo z ceruziek ošúchalo, to teda na dojme nepridáva, ale to nie je až také hrozné, ide len o moje estetické cítenie :D

avon-obojstranna-ceruzka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Cena týchto ceruziek je rôzna - samozrejme závisí od aktuálnej akcii, no zhruba sa pohybuje okolo tých štyroch eur. Na záver už len pridávam fotku s dokresleným obočím, tak budem rada, ak mi napíšete v komentároch, či sa Vám to páči alebo nie :)

foto

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

OBJEDNALI STE SI UŽ TÚTO NOVINKU?

Odpovedalo 12 ľudí  

áno - som s ňou spokojná
17%
áno - ale tiež mi nesedí
25%
nie
42%
ceruzky na oči nepoužívam
17%

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

9 komentárov

Martina Zahoranová 03.11.14 09:42

MZ
karma
92.00

vyzerá to super, úplne prirodzene , aujímavé je že sa ňou nedá kresliť na viečko - vyzerá že tá tuha je dosť mäkká (neskúšali ste ju vložiť do chladničky a potom ňou kresliť na viečko?) tiež som raz mala takú ceruzku a totopomohlo :-)

 • 0
Odpovedať

Lenka Tichá 04.11.14 07:26

LT
karma
-1.00

Zajímavá vychytávka 2v1 od Avonu, líbí se mi a protože mi tužka právě dochází, pravděpodobně tahle bude první k zakoupení. Díky za tip.

 • 0
Odpovedať

Miloslava Ištvánová 04.11.14 10:28

MI
karma
-1.00

túto ceruzku som vyhrala v jednej súťaži a môžem povedať, že je výborná. Kreslí sa s ňou jednoducho a vydrží dlho - a samozrejme, že sa nezotiera, ako iné. som s ňou veľmi spokojná

 • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 05.11.14 08:27

karma
-1.00

môže byť dobrá, vyskúšam

 • 0
Odpovedať

Nina Čisáriková 08.11.14 13:57

karma
-1.00

waw,tu by som vyskusala.

 • 0
Odpovedať

Mária Sedláková 12.11.14 15:02

MS
karma
73.00

mám túto ceruzku a je fajn

 • 0
Odpovedať

Mária Tomanová 16.01.15 12:46

MT
karma
-1.00

Objednala som si túto ceruzku a som s ňou veĺmi spokojná

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 04.02.15 15:59

MR
karma
-1.00

ceruzku na oči nepoužívam.

 • 0
Odpovedať

Monika Šomšáková 21.02.15 16:45

karma
-1.00

ja mám rada mäkšie ceruzky ale veľmi ich nepoužívam som verna tekutej a gelovej očnej linke :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní