TEST: AVON očné tiene True Color Quattro

TEST: AVON očné tiene True Color Quattro
  • 14.06.2014
  • Petronela Kotlárová

Už je tomu nejaký ten rok čo som si kúpila, respektíve objednala tiene z Avonu. No práve s týmito, nazvime ich paletky, mám veľmi dobré skúsenosti, dokonca v minulosti som mala rovnaké, no v iných - limitkových odtieňoch. Tie boli obe ladené do hnedo-zlato-bronzovo-béžova, proste všetko moje najobľúbenejšie farby čo sa týka líčenia očí.

A konkrétne s týmito odtieňmi som spokojná 50 na 50, pretože tie spodné vôbec nevyužívam, a použila som ich iba kvôli testovaniu. Jednoducho takéto odtiene sa mi na sebe nepáčia, necítim sa v nich dobre. Za to tie dva zvyšné sú presne podľa môjho gusta :)

avon-paletka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Paletka tieňov je ešte zabalená v škatuľke, čo mne osobne príde ako zbytočnosť nakoľko ju vyhadzujem ihneď po rozbalení, ale zase pridáva to určite bod za to, že si na tom dal výrobca záležať. Balenie je celé čierne, na prednej strane je "vygravírovaný" nápis značky AVON, a vzadu už len informácie ako názov odtieňu, v tomto prípade GLOW TEAL, hmotnosť - 5g a doba spotreby od otvorenia - 24 mesiacov.

avon-glow-teal

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ešte sa vrátim k škatuľke, na ktorej na zadnej strane nachádzame návod alebo tip, ako sa nalíčiť s príslušnými štyrmi odtieňmi, ktorý môžete, ale samozrejme nemusíte využiť, a jednoducho sa len môžete nalíčiť tak ako ste bežne zvyknuté. Iste to ale stojí za vyskúšanie, pretože mnohokrát práve z takýchto ľahkých návodov dokáže vzniknúť celkom pekné líčenie :)

glow-teal-avon-palette

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na vrchu škatuľky sa tiež nachádza aj názov odtieňu. No prejdime už k samotnému obsahu, respektíve odtieňom. Paletka navyše obsahuje dostatočne veľké zrkadielko spolu s obojstranným aplikátorom, čo považujem za ďalšie plus, pretože ak sa počas dňa potrebujem "doťuknúť", práve tieto dva doplnky mi v tom veľmi pomáhajú :) Ako som už však spomínala, radšej sa líčim v pohodlí domova so štetcami, no na malé úpravy mi bohate vystačia aj takéto penové aplikátory.

avon-true-color-eyeshadow

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som napísala, spodné odtiene v súčasnosti vôbec nevyužívam, no za to tie zvyšné dva sa stali mojimi, dalo by sa povedať, častými pomocníkmi, a s radosťou po nich siaham. Veď posúdite samé, a utvorte si názor, či mi prisanú len tie dva, alebo keď som použila všetky štyri :)


Pigmentácia je podľa mňa na veľmi dobrej úrovni a vo vysokej kvalite, samozrejme s použitím bázy, nakoľko tú používam vždy a za každých okolností. Bez nej ani tiene nemám vyskúšané, priznávam. Tiene sa mi vôbec nezhlukujú, nezlievajú, nerozmazávajú a neopadávajú. Bez akejkoľvek ujmy vydržia celý deň, dokonca ja v horúčavách ich mám otestované :)


Verím, že ani pre Vás táto značka, konkrétnejšie tieto paletky nie sú žiadnymi novinkami, pretože sa v AVON katalógoch nachádzajú už nejaký ten rok, len s obmenami odtieňov. Aktuálne, ak to mám správne zistené, si môžete vybrať spolu z 9 kombinácií odtieňov, za približne 5€.

avon-quattro

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

LÍČITE SA S PALETKAMI OD AVONU?

Odpovedalo 8 ľudí  

áno
88%
nie
13%
nie, ale páčia sa mi, niektorú si objednám
0%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Marta Hollá 15.06.14 16:29

MH
karma
91.00

Vo všeobecnosti mám tiene z Avonu rada. Mám niekoľko paletiek Tru color, no tak ako ty, aj ja mám niekedy problém s kombináciou farieb. Mám radšej také to nahé líčenie a ako na potvoru zrovna tie farby skombinujú s niečím takým ako pri týchto - modrá. Je to síce pekná farba no tiež by som ju moc nevyužila.

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 15.06.14 21:05

MZ
karma
92.00

tiež používam tieto tiene a tak isto väčšinou také neutrálnejšie hnedé, kávové, béžové... mala som chvílu pokusy s fialovými odtienmi ale dlho mi to nevydržalo

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 30.06.14 13:34

DS
karma
-1.00

sú krásne :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní