TEST: Avon rúže Ultra Color Absolute

TEST: Avon rúže Ultra Color Absolute
  • 23.05.2014
  • Danka Šindléryová

Dnes budem pokračovať v predstavovaní dekoratívky od Avonu.  

Už v marci som Vám predstavila niekoľko rúžov z kolekcie  Ultra Colour Absolute pokiaľ ste ju nezaregistrovali, tak teraz si môžete o rúžoch prečítať znovu, avšak so zmenou, pretože dnes si môžete obzrieť iné odtiene.

Podľa popisu na stránke tieto rúžiky majú ľahkú krémovú farbu pre okamžité neodolateľne krásne pery. Každý rúž obsahuje vitamíny C a E a kolagén.

Pery majú hydratovať, vyživiť a tiež spevniť. Nové rúže Ultra Colour Absolute s technológiou True Color obsahujú komplexnú starostlivosť pre dokonalé pery. S OF15.

Avon rúže Ultra Color Absolute

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Moje hodnotenie:

Každý rúž bol ešte zabalený v ochrannej fólii, v nej ich nemám odfotené samostatne ale v tomto článku ich je v tej fólii vidieť. Páči sa mi farebný, ružový obal, avšak škoda je, že aspoň vršok nieje bezfarebný - pretože cez obal ťažšie rozoznáte odtieň.
 
Z týchto odtieňov som si obľúbila odtieň Pink Renawal, ktorý môžete použiť každý deň, k rôznym udalostiam. Radiant Raisin a Caring Coral je teraz na mňa až moc výstredný (resp. nemám na ne odvahu) a neviem si ich predstaviť nosiť len tak. Radiant Raisin určite využijem na spoločenské udalosti, alebo nejaké večerné "ženské jazdy". Caring Coral mne na perách až moc svieti, preto si tento odtieň odkladám na party. 
Avon rúže Ultra Color Absolute

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Rúže majú krémovú konzistenciu pripomínajúcu balzam. Ich menší bonus tiež je, že krásne jemne ovocne voňajú. Ako vidíte na fotkách tak sú krásne pigmentované. 
Rúže tak ako aj výrobca píše naozaj dokážu pery krásne vyživiť a tiež ich hydratujú - takže tu majú plus. Čo však je škoda tak to je ich výdrž. Výdržou nevynikajú. Otláčajú sa na všetko - takže treba hlavne nepiť, nejesť nebozkávať sa keď ich máte na perách :), keď som sa išla najesť tak po jedle som rúž už na perách nemala. 
 
Celkovo ich však odporúčam vyskúšať a  určite z 20 odtieňov si každá nájde svojho favorita. Netreba zabudnúť, že obsahujú vitamín C + E a kolagén. 
Avon rúže Ultra Color Absolute

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na prvej fotke (hore) čo sú odfotené ich farby a rúže - tak tam môžete odtiene vidieť odfotené bez blesku za denného svetla. Na perách (fotka dole) sú rúže odfotené tiež za denného svetla ale aj s bleskom.

Ako som vyššie spomenula Radiant Raisin a Caring Coral na tieto odtiene nie som až tak odvážna, ale musím povedať, že takto na fotke na perách sa mi neskutočne páčia. :)

Avon rúže Ultra Color Absolute

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Cena: aktuálne 4,40€ (bežná cena 6,90€)
 

Čo hovoríte na tieto odtiene? Nosíte skôr jemnejšie nenápadnejšie rúže, alebo kľudne pery narúžujete aj niečím výraznejším?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Ontkocová 23.05.14 20:34

MO
karma
-1.00

mne sa naopak páči odtieň caring coral :) z tohto rúžu mám odtieň red velvet a môžem tiež súhlasiť, že sa všade otláčajú ale aj napriek tomu ich odporúčam :)

  • 0
Odpovedať

Andrejka Smutňáková 23.05.14 22:34

AS
karma
100.00

Aj ja mám tento rúž, odtieň Soft Coral a som spokojná, nevadí že sa po jedle či pití zotrie, pretriem si pery znova. Aspoň sa minie a nemusím ho vyhodiť ked ho budem mať dlho :)

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 25.05.14 21:10

DS
karma
-1.00

Nádherné rúže :)Aj ja ich používam, sú super ;)

  • 0
Odpovedať

Henrieta Zlúkyová 27.06.14 21:14

HZ
karma
-1.00

krásne .. ! :)

  • 0
Odpovedať

Gréta Katiová 09.09.14 18:13

GK
karma
-1.00

aj ja mám odtieň Pink Renewal...veľmi dobrý rúž ;)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní