TEST: Avon Ultra Glazewear Lip Gloss

TEST: Avon Ultra Glazewear Lip Gloss

Dnes si otestujeme opäť niečo z Avon-u a to konkrétne lesk na pery Ultra Glazewear Lip Gloss. Pre testovacie účely som dostala lesk na pery Fiery red. Po zhliadnutí ponuky dostupných 16 odtieňov môžem už teraz zhodnotiť, že ide asi o najvýraznejší odtieň lesku na pery.

Výrobca o výrobku píše toto: ,, Lesk na pery Ultra Glazewear chráni pery vďaka OF15. Vyskúšajte lesk s čírym zložením, ktorý dodáva intenzívny lesk. Aplikátor: Praktický aplikátor so špongiovou špičkou.“ 

avon-lesk-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako hodnotím lesk na pery ja:

Páči sa mi, že lesk na pery má praktické a veľmi jednoduché hranaté balenie s čiernym vrchnákom. Balenie lesku na pery je priehľadné, čo je praktické, nakoľko hneď vidíte o aký odtieň ide. V balení je lesk naozaj peknej červenej farby, ktorý je vhodný pre elegantné a výrazné líčenie pier. Po otvorení aplikátora je však lesk o čosi viac výraznejší, než v samotnom obale. Aplikátor je bielej farby a je klasický. Teda taký, aký nájdeme vo viacerých leskoch na pery. 

avon-glazewear-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nanášanie lesku na pery s aplikátorom nie je žiadnym problémom. Veľký plusový bod udeľujem tomu, že tento lesk na pery takmer nelepí. Je to veľká výhoda, nakoľko je dnes takmer nemožné nájsť lesk na pery, ktorý nelepí.

Ďalší plusový bod udeľujem výdrži lesku. Bez jedenia vydrží lesk na perách i také 2-3 hodiny. Životnosť lesku predlžuje aj samotná výrazná farba a myslím si, že čím je lesk bledší, tým menej na perách vydrží. 

pery-avon-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka odtieňa, rada na perách nosím výrazné farby, no plná dávka tohto lesku na perách je na mňa priveľa, preto lesk používam tak, že si ho nanesiem na pery, prejdem po perách servítkou, aby výraznosť ustala a nakoniec nanesiem na pery bezfarebný lesk. 

avon-lipgloss-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Lesk na pery hodnotím pozitívne a to vďaka:

 • Veľkému výberu zo 16 dostupných odtieňov
 • Lesk na perách nelepí
 • Pomerne dlhej výdrži lesku na perách
 • Ochrannému faktoru 15, ktorý pery chráni
   

Lesk Ultra Glazewear od Avonu kúpite za odporúčanú cenu 6,10 €, avšak nájdete ho aj v rôznych akciách, aktuálne napríklad za 2,90 €.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Dominika Sedliaková 04.01.14 13:42

DS
karma
-1.00

vyzerá pekne :))) ja moc lesky nemusím ale tento je pekný :))

 • 0
Odpovedať

Zuzana Hazerova 04.01.14 16:00

ZH
karma
-1.00

ja pouzivam dost vela leskov. Fakt tento vyzara super - najma ta farba. Vacsinov co som pouzivala lesky tak nemaju taku pekne vyraznu farbu.

 • 0
Odpovedať

dominika Friedmannova 11.02.14 13:55

DF
karma
-1.00

mám ho aj doma aj ten odtieň, farba je super aj sa dobre nanáša, jedina chyba je tá, že mám rada ovocné lesky, ktoré sú aj chutné, no tento nechutí nijako :D

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 19.09.14 11:04

MR
karma
-1.00

chválim aplikátor.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní