TEST: Avon zhusťujúca špirála Big&Daring Volume Mascara

TEST: Avon zhusťujúca špirála Big&Daring Volume Mascara
  • 16.12.2014
  • Anna Gurovičová

Husté dlhé riasy. Každá žena po nich túži ako po dare z nebies. Bohužiaľ, nie každá sme ich dostali do vienka. Nesmieme však zabúdať, že pravidelná starostlivosť o naše riasy je taktiež jedným z bodov krásnych rias. Nepochybne dlhé a husté riasy nám zaručí profesionálna a špičková špirála. Spoločnosť Avon priniesol na trh zhusťujúcu špirálu BIG&DARING Volume Mascara. 

Už len samotný názov špirály vás ju láka vyskúšať. My ženy sme zvedavé stvorenia, tak prečo nie. Big&Daring – veľké a odvážne. Môžem vám povedať, že naozaj, milé dámy. Krásne, husté a predĺžené riasy od vnútornej linky oka až po vonkajšiu. A to ja mávam problém predĺžiť riasy v kútiku oka a táto špirála s tým vonkoncom nemala problém! 

Avon Big&daring mascara volume

Zdroj: Shutterstock®

Po nanesení riasenky som si všimla, že moje riasy sú hebké, pružné a prirodzené. Nevyzerajú umelo. Nevytvárajú sa hrudky a čo je pre mňa najdôležitejšie, špirála ani po celodennom nosení neodpadáva! Preto si u mňa vyslúžila čestné miesto vo mojom kufríku! 

Avon Big&daring mascara volume

Zdroj: Shutterstock®

Výrobca uvádza krémovo-gélové zloženie s kolagénom, keratínom a proteínmi, ktoré riasam dodávajú objem a zároveň, ako som už spomínala mi ostali krásne pružné riasy bez hrudiek. Riasenka je naozaj vodeodolná, verte mi. Mám to odkúšané. Pod sprchou to neprešlo a potrebuje naozaj kvalitnú odličovaciu vodu, aby ste riasenku dali dole z rias. Oftalmologicky testované. Vhodné pre citlivé oči a pri nosení kontaktných šošoviek.

Avon Big&daring mascara volume

Zdroj: Shutterstock®

Ako veľké plus chcem vyzdvihnúť kefku riasenky. Tá má najväčšiu zásluhu na úspechu nekonečných kráľovských rias! Ohnutá kefka kopíruje prirodzený tvar rias, zatiaľ čo viacvrstvové štětinky s trojuholníkovým prierezom zachytávajú každú riasu, vďaka čomu získáme krásne rozdelené riasy od korienkov až po končeky! 

Avon Big&daring mascara volume

Zdroj: Shutterstock®

Typ na vianočný darček? Určite áno. Moje kamarátky z internátu skúšali taktiež túto špirálu a nemohli si ju vynachváliť. Verím, že týmto malým darčekom potešíte každé dievčenské či ženské srdce. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Iveta Ondáková 16.12.14 21:22

IO
karma
96.00

dobrý typ na darček pre sestru :)

  • 0
Odpovedať

Petronela Matušková 12.01.15 00:11

PM
karma
-1.00

Kupila som ju sestre a nevie si ju vynachváliť :)

  • 0
Odpovedať

Monika Šomšáková 21.02.15 16:29

karma
-1.00

od avonusom riasenku ešte nemala ;)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní