TEST: Ceruzka na oči Brights od Avon-u

TEST: Ceruzka na oči Brights od Avon-u

S teplým počasím sa aj do líčenia dostávajú veselé farby, ktorých by sme sa nemali báť. Dnes si predstavíme ceruzku na oči Brights od Avon-u, ktorá urobí jednoduché líčenie očí zaujímavé a farebné.

Poďme pekne od začiatku, respektíve k tomu, čo hovorí o ceruzke Avon:

,,Krémové zloženie sa jednoducho nanáša, vytvára presné línie, ktoré sa nerozmazávajú a vydrží až 12 hodín. Vysúvateľná ceruzka nepotrebuje strúhanie. Účinky: presné zvýraznenie očí, jednoduché nanášanie, trendové výrazné farby, vodeodolné zloženie.“

ceruzka-avon-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ceruzka na oči Brights je dostupná v týchto odtieňoch:

1.Turquoise Burst
2.Boldest Black
3.Magenta Max
4.Aqua Shock
5.Cobalt Cool
6.Purple Punch

aqua-shock-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo hovorím na ceruzku Brights od Avon-u ja?

Ceruzka dorazila v čiernej papierovej krabičke a celkovo sa mi páči, že Avon dbá i na malé detaily a každý výrobok je pekne zabalený a ochránený pred zničením. Ceruzku som mala možnosť testovať v odtieni Aqua Shock, v krásnej tyrkysovej farbe, ktorá sa mi zdá najkrajšia a i najvýraznejšia zo všetkých odtieňov.

Balenie ceruzky je ľahko použiteľné a nakoľko ide o vysúvaciu ceruzku, nie je potrebné ju ostriť. Aj bežne preferujem takéto vysúvacie typy ceruziek, takže práca s ceruzkou pri líčení bola ,,hračka" :-).

avon-shock-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka konzistencie, ide o mäkšiu ceruzku, ktorá sa na oko nanáša ľahko a precízne. V odtieni Aqua Shock zanechá na oku výrazný a sýty tyrkysový odtieň, ktorý je naozaj veľmi pekný a na letné obdobie i mimoriadne vhodný.

Prekvapená som bola najmä z jej výdrže, pretože tá je u mňa naozaj celodňová. Ráno si ju nanesiem na spodné viečko tak, ako vidíte na obrázku a drží až do večera. Samozrejme, v prípade, že si ju nanesiete až do úplného kútika oka (vonkajšieho) sa vám trochu zleje, ale to robí i tá najkvalitnejšia ceruzka, pretože oko sa prirodzene mastí. V prípade, že sa mi v kútiku po čase trochu zleje, tak to upravím a fungujem ďalej.

oko-ceruzka-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako ceruzku Brights hodnotím?

S ceruzkou som naozaj spokojná, najmä výdrž je kvalitná a odtieň mi taktiež sadol. Rada nosím takéto líčenie na bežný, ale i slávnostnejší deň.

Jej odporúčaná cena je 5,40€ (teraz v akcii za 2,60€).

OTÁZKA PRE VÁS:

Máte skúsenosti s ceruzkami na oči od Avon-u?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Kristína Rusinková 30.06.14 20:28

KR
karma
-1.00

krásna farba ♥

  • 0
Odpovedať

Nikoleta Sághyová 09.09.14 10:24

NS
karma
-1.00

tiez ju mam doma,fajnova je.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní