TEST: Collistar - Gloss Nail Lacquer Gel Effect

TEST: Collistar - Gloss Nail Lacquer Gel Effect
 • 04.09.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 4

Dnes som sa rozhodla predstaviť vám lak na nechty s vysokým leskom  a gélovým efektom, ktorý pochádza z dielne talianskej značky Collistar.

 

Je to moja prvá skúsenosť s lakmi tejto vychýrenej značky a teší ma, že sa o ňu môžem podeliť s vami!

 

Dúfam, že si s obľubou lakujete svoje pazúriky a že si vás Collistar získa rovnako ako mňa.

 

Veď už len kolíska tejto značky je dostatočnou zárukou kvality. 

 

Testovali sme tiež: COLLISTAR ultra žiarivý lesk na pery

collistar lak na nechty s gelovym efektom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Collistar Lak na nechty s vysokým leskom a gélovým efektom 

 

* presný štetček zaistí rovnomernú aplikáciu,
* poskytuje plné krytie,
* intenzívna farba a vysoký lesk,
* dlhotrvajúci gélový efekt.

collistar lak na nechty s gelovym efektom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Lak na nechty sa ukrýva v priehľadnej sklenenej flaštičke o objeme 6 ml, čo ma príjemne prekvapilo, pretože sa mi pri pohľade na produkt zdalo, že je v ňom oveľa viacej laku na nechty. Predpokladám, že nádobka je z hrubšieho skla a teda je odolnejšia voči rozbitiu.

 

Odtieň laku na nechty sa krásne vyníma spoza fľaštičky a zároveň vytvára krásne pozadie pod biely text, ktorý nám prezrádza všetko podstatné o samotnom produkte. Vrchnáčik je veľmi zaujímavo riešený. Zaujalo ma predovšetkým zlaté jadro, ktoré krásne zaobalilo priehľadné plastové puzdro.

 

Na špici vrchnáčiku sa vyníma číslo odtieňa laku na nechty - 543 a zo spodu flaštičky sa dočítame aj jeho názov - Arancio Energica.

 

Testovali sme tiež:  Collistar - Twist Gloss Ultrabrillante

collistar lak na nechty s gelovym efektom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Prejdime však k samotnému produktu. Hoci obal je často krásny a zaujme nás na prvý pohľad, dobre vieme, že najpodstatnejšie je to, čo sa skrýva pod povrchom! Po otvorení laku na nechty sa nám v plnej kráse ukáže jednak samotný odtieň, ale aj štetček, za pomoci ktorého si nechty jedným ťahom raz-dva nalakujeme. Áno, jedným ťahom. 

 

Štetček totiž naberie na jedno namočenie dostatočné množstvo laku na nechty, s ktorým hravo pokryjete celú šírku nechtu. 

 

Testovali sme tiež:  COLLISTAR lak na nechty s gélovým efektom

collistar lak na nechty s gelovym efektom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Lak na nechty Collistar krásne kryje už v jednej vrstve, je neskutočne sýty a lesklý. Schnutie ma príjemne prekvapilo, pretože lak na nechty zaschol vcelku rýchlo a aj pri aplikácii druhej vrstvy laku na nechty bezproblémovo uschol a nevytvoril mäkkú hmotu.

 

Niekedy sa mi totiž stáva, že aj po polhodine stačí malý záder, necht mám hneď tuknutý a krásna manikúra je v ťahu.:P Lak je po zaschnutí oveľa krajší ako pri lakovaní. Schnutím získava vysoko intenzívny lesk.

collistar lak na nechty s gelovym efektom

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Výdrž laku na nechty je taká zlatá-stredná cesta cca 3 - 4 dni. Lak je podľa môjho názoru dlhotrvajúci a odolný voči rôznym oderom a iným nehodám, ktoré sa často stávajú pri rôznych činnostiach.

 

Pri odlakovávaní som sa trošku obávala či moje nechty nezostanú nepríjemne sfarbené dožlta. Našťastie sa tomu tak nestalo, odlakovávanie bolo šikovné a rýchle, podobne ako samotné lakovanie. Lak išiel krásne dole, nesfarbilo sa mi ani nechtové lôžko, ani okolitá kožtička. Zvyšky laku zostali krásne na vatovom tampóniku. Nemám totiž rada, keď lak púšťa zbytočne veľa pigmentu pri odstraňovaní.


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Jana Križanová 04.09.15 09:33

JK
karma
-1.00

veľmi pekná farba laku

 • 0
Odpovedať

Katarína Kačuriková 08.09.15 11:05

karma
113.00

Laky s gélovým efektom mám veľmi rada, pretože nemajú zapotreby pýtať si ešte top coat :) Tento vyzerá farebne skvelo a ak naozaj kryje už v jednej vrstve tak klobúk dole pred ním, pretože doposiaľ čo som mala laky tak žiaden v jednej vrstve nekryl :/

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.09.15 18:16

karma
93.00

ja gélové laky nemám rada

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.15 10:05

MR
karma
-1.00

krásny lak :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní