TEST: Collistar - Twist Gloss Ultrabrillante

TEST: Collistar - Twist Gloss Ultrabrillante
 • 03.08.2015
 • Danka Zimová

  • Zdieľaj:
 • 2

Dnešný test je pre mňa takou prvou ochutnávkou a skúsenosťou, ktorú som nadobudla so značkou Collistar.

Nikdy predtým som totiž nevlastnila žiaden produkt tejto talianskej kozmetiky. Keď sa mi dostal do rúk tento produkt určený na pery, tak som sa potešila, že som získala ďalšie masielko do zbierky. Zistila som však, že moja predstava o produkte bola mylná.

 

Lesk na pery v podobe vysúvacej tyčinky, respektíve ceruzky, som ešte nemala a o to s väčšou radosťou som sa pustila do jeho testovania.

collistar lesk na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Collistar - Twist Gloss Ultrabrillante, lesk na pery v odtieň 201 Transparent Pearl

Ľahká, vláčna a krémová konzistencia sa rozplýva na perách a uvoľňuje nádhernú, extra žiarivú farbu. Exkluzívna zmes polymérov dodáva perám hladký povrch a žiarivý lesk so zárukou výnimočného komfortu. Obsahuje kolagén v mikrokapsulách a kyselinu hyalurónovú, ktoré po absorpcii dodávajú perám spevnenie a 3D objem. Dokonale hydratuje pery. Neobsahuje parabény.

collistar lesk na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som už v úvode spomenula, s kozmetikou talianskej značky Collistar som doposiaľ nemala skúsenosti a dokonca ani s leskom na pery v tyčinke. S radosťou som sa teda začala zoznamovať, ako s kozmetickou značkou, tak aj so samotným produktom určeným na pery. 

 

Balenie produktu sa teda príliš nelíši od známych masiel na pery. Obal mi veľmi pripomína ceruzku a po otvorení na vás vykukne nádherný perleťový hrot lesku na pery. Obal sa nesie v jemnej ružovej tónine, ktorá je doplnená o zlaté písmo. Zlato nechýba ani na spodnej časti ceruzky, ktorá zároveň slúži na vysúvanie produktu von z tuby.

collistar lesk na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie lesku na pery sa mi veľmi páči, pretože je jemné, nežné a zároveň veľmi ženské. Kombinácia bledoružovej so zlatou je neskutočne luxusná. Obal však nie je to, kvôli čomu si produkt kupujeme a aj keď pekný obal dokáže urobiť produktu vždy neskutočnú službu, dôležitejšie je však to, čo sa skrýva pod povrchom.

collistar lesk na pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Lesk na pery v odtieni 201 si ma jednoducho získal.

 

Lesky síce veľmi neobľubujem, ale také jemné a nenápadné odtienie sú u mňa v kurze stále. Nerada totiž pútam pozornosť niečím výrazným. Myslím si, že z dostupných 5 odtieňov si príde určite každá jedna na svoje.  

 

Lesk sa pri nanášani na suchšie pery trošku akoby lepil, ale po nanesení a následnom nosenia, už vôbec nebol lepivý, ale krásne krémový. Pery lesk zaobalil do ochrannej vrstvy. Cítíla som sa, akoby som mala na perách nanesený balzam, no pri pohľade do zrkadla som videla neskutočný lesk. Pery boli krásne jemné a vláčne a vďaka perleti pôsobili plnším dojmom.


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Martina Zahoranová 03.08.15 12:15

MZ
karma
92.00

toto vyzerá fakt super, ja lesky na pery milujem a práve takéto jemné - musím si ho zaobstarať na moje stále suché pery

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 17.08.15 10:00

MR
karma
-1.00

toto je to pravé pre mňa :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní