TEST: Dekoratívna kozmetika Dermacol

TEST: Dekoratívna kozmetika Dermacol
  • 21.03.2014
  • Danka Šindléryová

Milé naše čitateľky, nes to bude na tému dekoratívna kozmetika Dermacol - konkrétne pôjde a dekoratívku na oči. 

 

Na ďalší týždeň si však budete môcť prečítať moje dojmi aj z inej dekoratívky od Dermacolu.  :)

 

Ale aby som nepredbiehala...tak dnes Vám predstavím:

• VAMPIRE MEGA LONG LASHES MASCARA - Mega predlžujúca riasenka

• RAPID GROW LASH MASCARA - Riasenka pre objem a podporu rastu rias

 DUO MINERAL MOON EFFECT EYE SHADOW - Duo minerálne očné tiene s trblietavým mesačným efektom

dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

VAMPIRE MEGA LONG LASHES MASCARA 

Slová výrobcu:

Riasenka dodá riasam mega dĺžku a fantasticky ich oddelí. Jemná krémová textúra obalí riasy od korienkov po celej ich dĺžke, predĺži ich a dodá im silu a plnosť. Pružná plastová kefka je špeciálne navrhnutá pre dokonalé vykreslenie, fantastické oddelenie a rozčesanie rias. Špeciálne polyméry a vosky fixujú zvodný tvar rias po dlhé hodiny. Nevytvára žmolky a neopadáva.

Moje hodnotenie:

Skúsenosť s touto riasenkou mám viac menej nie pozitívnu. Riasenka má zaujíma žlto-čierny design, jej objem je 8ml. Má úzky plastový kartáčik/kefku, ktorá je však veľmi ohybná - stalo sa mi neraz, že keď som ju chcela vopchať dnu a zavrieť  tak sa mi ohla a ja som sa "zababrala"... Tiež jej veľkou nevýhodou je, že naberá príliš veľké množstvo farby. Takže treba ju poriadne otierať - to však moc nepomôže a riasy budete mať stejne zlepené, preto si musíte následne mihalnice prejsť nejakou inou, čistou kefkou po mihalniciach a tak pooddeľovať mihalnice. (Na fotke nižšie som to tiež tak spravila naniesla riasenku a následne niekoľkokrát prečesala čistou kefkou.) Výhodou je však výdrž, neopadávanie počas dňa a nedráždenie očí.

Cena: 8ml - 6,49 €

dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

RAPID GROW LASH MASCARA 

 

Slová výrobcu:

S touto riasenkou dosiahnete hneď dvojitého efektu. Vďaka špeciálnej technológii a jedinečnému zloženiu riasy viditeľne predlžuje už pri prvej aplikácii. Precízna kefka rovnomerne nanesie sýtu čiernu textúru aj na tie najkratšie riasy, čím im dodá maximálny objem, dĺžku a látky potrebné pre rast. Bohatá krémová textúra s panthenolom nielen dodáva objem, ale tiež riasy chráni a vyživuje, čo zamedzuje lámavosti a vypadávaniu. Obsahuje špeciálne bioaktívne látky stimulujúce folikuly rias, ktoré ich posilňujú a podporujú ich obnovu. Riasam dodáva hustotu a pružnosť, ktorá zabraňuje ich lámaniu.

 

Moje hodnotenie:

Oprot riasenke Vampire som s touto veľmi spokojná! Má čierno-sivý obal s ružovou nálepkou, že s touto riasenkou dosiahnete až 132% dlhšie riasy (toto beriem však s veľkou rezervou). Má úplne bežnú klasickú kefku. Tiež však neberá dosť farby a tak ju treba tiež otierať. Po otretí sa mi s ňou pracuje dobre, riasy zlepuje minimálne a tak si po nich nemusíte opakovane prechádzať čistou kefkou. (Na fotke je vidieť jemné zlepenie ale ináč som spokojná.) Po celom dni na riasach drží ako pribitá, nedráždi ich a neopadáva. Takže túto vrelo odporúčam!

 

Cena: 8ml - 7,69 €

dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

DUO MINERAL MOON EFFECT EYE SHADOW 
 
Slová výrobcu:
Jedinečné mesačné trblietanie na vašich viečkach vám zaistia duo minerálne očné tiene MOON EFFECT. Obsahujú viac farebných pigmentov a jemné trblietavé čiastočky, ktoré po aplikácii vytvoria na viečku tie najtrblietavejšie odlesky. Jemné zloženie zabezpečí, aby vaše líčenie bolo počas celého dňa dokonalé. Na výber máte šesť najtrblietavejších odtieňov.
 
Moje hodnotenie:
Tieto tiene sa mi tiež páčia - na fotkách môžete vidieť odtieň č. 4. Majú jednoduchý z hornej strany priehľadný obal, takže vidíte ihneď odtiene. Balenie obsahuje obojstranný aplikátor. Tiene obsahujú viacero farebných pigmentov, taktiež obsahujú aj trblietavé čiastočky. Po aplikácii na viečku vidieť trblietavý efekt. Dokážete s nimi vytvoriť jemné ale aj výraznejšie líčenie - nepotrebujete pri nich ani bázu pod očné tiene. Tiene sa ne-zhlukujú do záhybov  a na viečkach vydržia dlhú dobu. 
 
Cena: 3g - 6,89 €
dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pripomienka: pri riasenke Vampire som musela pre dosiahnutie takéhoto efektu použiť ešte niekoľkokrát čistí kartáčik na rozčesanie.

dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Zhrnutie: Riasenku Vampire tú jednoznačne neodporúčam, a riasenku Rapid Grow a tiene tie odporúčam :)

Máte nejakú negatívnu skúsenosť s nejakou mascarou od Dermacolu?

Ktorá je vaša najobľúbenejšia riasenka od Dermacolu?

dermacol-eye

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Martina Zahoranová 22.03.14 10:56

MZ
karma
92.00

mala som už riasenky od dermacolu a bola som s nimi vždy spokojná, vami testované tiene sa mi veľmi páčia

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 22.03.14 18:07

JK
karma
100.00

dermacol používam roky a som spokojná tiene nepoužívam a momentálne mám riasenku Rapid Grow a je super

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 13.09.14 14:58

MR
karma
-1.00

tie očné tiene sú veľmi pekné odtiene :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní