TEST: Dermacol Matt Black ceruzka

TEST: Dermacol Matt Black ceruzka
 • 07.02.2014
 • Dominika J

Veľmi ma potešilo keď mi táto ceruzka prišla, pretože mám s nimi večný problém. Vždy sa mi hneď rozmažú alebo sa otlačia na viečko. Preto ma veľmi zaujalo že táto ceruzka je vodeodolná, matná a čierno-čierna. Ako to však často býva, popri všetkých týchto superlatívoch sa niečo pokazí.

Nie je to úplná katastrofa a určite pre ňu niekde nájdem využitie, ale znova by som si ju nekúpila

Dermacol Matt Black

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Je to automatická ceruzka ktorá sa vysúva pootočením. Na oficiálnej stránke Dermacolu sa dozvieme že je vodeodolná, dlhotrvajúca, nestráca intenzitu ani po 11 hodinách, je vysoko krycia a oftamologicky testovaná. Môžem súhlasiť akurát tak s tým že je zrejme oftamologicky testovaná a vodeodolná. Určite sa však zmije ak si pošúchate oči.

Dermacol Matt Black

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo sa týka farby, tá ma sklamala asi najviac. Celá táto kolekcia je založená viac-menej na tom že všetky produkty sú čierno-čierne, čo sa však pri tejto ceruzke nedalo povedať ani náhodou. Na ruke síce vyzerá dobre, ale len preto lebo ňou môžte viacej tlačiť a dostanete z nej teda aj farbu čo je však na viečku takmer nemožné (teda ak si nechcete vypichnúť oko).

Dermacol Matt Black

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Kvôli tejto "potešujúcej" vlastnosti ju nemôžete použiť samu o sebe pretože na oku vyzerá sivo a nie čierno. Ja som ju začala používať ako podkladovú bázu pod normálnu čiernu linku aby sa lepšie prichytila a niekedy ňou prejdem aj po nakreslenej linke aby sa mi neotlačila o viečko.

Dermacol Matt Black

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako som povedala už na začiatku, určite by som si ju znova nekúpila, ale ak sa vám dostane do rúk ako darček, určite ju môžete využiť ako podklad pod linku, týmto spôsobom funguje výborne. V drogériách ju nájdete za cenu 3,79€.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Iveta Ondáková 07.02.14 22:18

IO
karma
97.00

suhlasím, že je skutočne tažké nájst ceruzku na oči, presne podla už spometutých kritérii....., neznášam, ked sa rozmazávajú a nemajú skutočnú farbu...

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 08.02.14 06:25

ĽŠ
karma
100.00

Tiež som dlho skúšala a hľadala, kým som našla vyhovujúcu...

 • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 08.02.14 09:24

BS
karma
100.00

Mám citlivé oči, asi nič pre mňa.

 • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 08.02.14 18:49

DS
karma
-1.00

Dermacol je super značka, túto ceruzku som zatiaľ neskúšala :)

 • 0
Odpovedať

Alena Cabakova 10.02.14 15:12

karma
86.00

Ja osobne používam z tejto rady - PRECISE BLACK - BLACK SENSATION a ta je doslova genialna. Aj keď som si linku dlhšie nekreslila s fixkou sa mi podarila na prvý šup a bolo krásna rovná a sýto čierna. Držala celý deň a aj večer. Takže všetkým môžem len a len odporučiť. Aj pre začiatočníčky s linkami.

 • 0
Odpovedať

Giulia Murgia 11.02.14 11:23

GM
karma
-1.00

Dakujem za tento test, ja tiez hladam ceruzku ktora by splnila moje poziadavky cize neotlaca sa , vydrzi a nanasa sa lahko ale bohuzial uz mam v zbierke nejednu znacku a este ani jedna nesplna ani polovicu kriterii, tak idem hladat dalej.

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 15.09.14 12:17

MR
karma
-1.00

nepoužívam ceruzky...

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní