TEST: Dermacol - Nutri Lash Mascara

TEST: Dermacol - Nutri Lash Mascara
  • 11.05.2013
  • Ingrid Maderičová

 

 

 

Dnes mám pre vás test ďalšej riasenky od Dermacolu NUTRI LASH MASCARA. Keďže ma posledné riasenky od Dermacolu milo prekvapili, chcela som vyskúšať aj túto.

  

 

 

 

 


Čo hovorí výrobok


Nutri Lash Mascara je vyživujúca a predlžujúca riasenka 2v1. Obsahuje špeciálne aktívne látky stimulujúce rast a obnovu mihalníc, dodáva mihalniciam excelentnú dĺžku, objem, plnosť, pružnosť a lesk. Bohatá, krémová textúra intenzívne vyživuje a hydratuje mihalnice. Posilňuje a chráni mihalnice, zabraňuje ich vypadávaniu. Špeciálna bublinková kefka vykreslí, dokonale zvýrazní a oddelí každú mihalnicu a dodá im perfektný tvar. Nevytvára žmolky, nedrobí sa, neopadáva, je bez parabénov, má plnú čiernu farbu.

 

Predáva sa v 8 ml balení za odporúčanú cenu 7,69 eur.

 

Dermacol - Nutri Lash Mascara

 

Moje dojmy


Dizajn aj u tejto riasenky je trendový a zaujímavý. Má tzv. bublinkovú kefku, ktorá sa mi páči. Husté štetinky rôznej dĺžky a strednej veľkosti, popísala by som ich ako opakujúci sa vzor presýpacích hodín. Dobre sa s ním pracuje, je vhodný aj pre majiteľky krátkych mihalníc. Ale vďaka tomuto tvaru, naberá riasenka viac farby, než je treba a síce v miestach kratších štetiniek.

 

Dermacol - Nutri Lash MascaraTakže buď budete farbu otierať o tubu, alebo kefku budete vyťahovať správnym grifom. Mne osobne táto kefka resp. jej štetinky vyhovujú. Tak ako sľubuje, dodá mihalniciam objem, dĺžku, neopadáva, nedrobí sa.

 

Vydrží pekne celý deň. Ja som si ju aplikovala v dvoch vrstvách. Pri druhej vrstve sa mihalnice mierne zlepia, ale tak sa vytvorí dojem ešte hustejších mihalníc, čo sa mi páčilo. Ale postačí aj jedna vrstva, nie je nutné aplikovať dve, je to vec osobného vkusu, ja mám vo zvyku aplikovať vždy dve vrstvy, čo ale nie každá riasenka bez škaredého zlepenia zvládne. Čo sa týka odličovania, ide ľahko a celkom rýchlo dolu.

 

Dermacol - Nutri Lash Mascara

 

Záver


S riasenkou Nutri Lash Mascara som veľmi spokojná. Mihalnice som mala pekné, dlhšie, hustejšie a vôbec ma nedráždila, mám totiž citlivé oči aj pokožku očného okolia. Dermacol evidente riasenky dokáže robiť, takže vám odporúčam aj Nutri Lash Mascara.
 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Lenka Brindáková 23.05.13 09:12

LB
karma
-1.00

Na tejto špirálke sa mi veľmi páči tá zaujímavo tvarovaná kefka... škoda že tu nie je foto, ako vyzerá na očkách po nanesení :( ale nevaaaaadi... Podla recenzie si s nou spokojná, takže asi bude dobrá :) ... Túto špirálku ešte neskúšala, ale verím ti, že si s ňou spokojná, pretože všeobecne so značkou Dermacol mám veľmi dobré skúsenosti ;)

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 24.05.13 11:06

BS
karma
100.00

Špirálu používam príležitostne, ale ako darček by bola super.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.14 13:03

MR
karma
-1.00

schválená recenziou... treba vyskúšať :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní