TEST: Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

TEST: Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam
  • 05.09.2013
  • Lenka Brindáková

Aj keď sa nám leto pomaly ale isto blíži k záveru, dovolenkovej sezóne stále neodzvonilo. Ak sa ešte chystáte do teplých krajín, nezabudnite si pribaliť správnu ochranu pred slniečkom.

 

Dermacol prišiel na trh s týmto skvelým produktom, ktorý sa skladá z vodeodolného pleťového opaľovacieho krému a balzamu na pery s ochranným faktorom SPF 30, ktorý dokonale ochráni vašu pleť aj pery pred škodlivými slnečnými lúčmi.

 

Je to vlastne jeden výrobok, ktorý sa skladá z dvoch častí - opaľovacieho pleťového krémiku a balzamu na pery. Podľa mňa to je veľmi praktický produkt. Počas vystavovania sa slnečným ľúčom bývajú moje pery dosť vysušené. Tento skvelý balzam mi ich dostatočne hydratoval a zároveň aj chránil pred slniečkom :-)

 

Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

 

Balenie tohto vodeodolného pleťového krému Dermacol je úzka 30 ml tuba, na konci ktorej sa nachádza balzam. Ten je umiestnený presne nad uzáverom krému. Znamená to, že tuba má dva uzávery: jedným (tm.hnedým) sa uzatvára krémik, a druhým (priesvitným) balzam na pery.

 

Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

 

Aplikácia tohto opaľovacieho pleťového krémiku a balzamu je úplne jednoduchá, ako keď si klasicky aplikujete akýkoľvek pleťový krém alebo balzam na pery. Avšak predsa len musíte dbať na to, aby ste aplikovali dostatočné množstvo, pretože keď nanesiete malé množstvo krému, môže sa stať, že vaša pleť nebude 100%-tne chárená, Dostatočné množstvo znamená, že na pleť rovnomerne rozotriete množstvo krému, ktoré by som prirovnala k veľkosti jednej čajovej ližičky.

 

Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

 

Konzistencia tohto opaľovacieho krému nie je veľmi hustá, ale ani veľmi riedka. Je tak akurát. Veľmi dobre sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a na pleti nezanecháva mastný film. Pleť mám po jeho nanesení nemastnú, hydratovanú a hlavne chránenú pred škodlivými slnečnými lúčmi. Navyše má veľmi príjemnú jemnú a sviežu vôňu, ktorá pleť nedráždi.

 

Konzistencia balzamu na pery je tvrdá, balzam má tvar pologuľe, veľmi ľahko a príjemne sa nanáša na pery, ktoré sú po nanesení perfektne hydratované a tak ako aj pleť, chránené pred slniečkom. Balzam nemá žiadnu vôňu ani chuť a na perách vydrží aj niekoľko hodín.

 

Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

  

Ak nebudete nanášať dostatočné množstvo tohto opaľovacieho pleťového krému na pokožku, zníži sa tým stupeň ochrany krému. Nezabúdajte aj na to, že krém je potrebné opakovane nanášať na pleť najmä pri potení, po kúpaní a po osušení.

 

Tak ak sa ešte chystáte na nejakú dovolenku, alebo niekam, kde bude na vás svietiť slniečko, odporúčam pribaliť si túto perfektnú pleťovú ochranu. Ja som s krémikom dostatočne spokojná a napriek budem ho využívať naďalej, veď aj na konci leta a začiatkom jesene ešte občas vykukne zubaté slniečko a tento krémik ma ochráni pred jeho škodlivými lúčmi a účinkami UV žiarenia.

 

Dermacol vodeodolný pleťový krém a balzam

 

Odporúčaná cena je 4,86 €

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Dominika Kozová 05.09.13 10:42

DK
karma
-1.00

zaujal ma ten balzam :) skvele balenie

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 05.09.13 13:17

LB
karma
-1.00

balenie je nie len skvele ale aj velmi velmi prakticke podla mna ;-)

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 05.09.13 11:38

BS
karma
100.00

Musí to byť kvalita, veď Dermacol je super značka.

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 05.09.13 13:17

LB
karma
-1.00

presne tak :) a využívam ho dokonca aj teraz keď sa blíži jeseň, krémik je perfektný, a balzam taktiež :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.09.14 09:41

MR
karma
-1.00

wau zaujímavá novinka :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní