TEST: GOSH intenzívna linka na oči

TEST: GOSH intenzívna linka na oči
 • 26.07.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 1

Opäť je mi cťou, že nám do značiek, ktoré testujeme, pribúda ďalšia kvalitná dánska značka GOSH. Túto značku ja sama používam už niekoľko rokov a tvorí asi 70% časť môjho kozmetického kufríka!

Doposiaľ mám odskúšané nespočetné množstvo produktov a so spokojným srdiečkom môžem zhodnotiť, že sú to kvalitné produkty na veľmi vysokej úrovni.

Ja som pre vás otestovala túto linku na oči v mojom obľúbenom čiernom odtieni. Bola so mnou už aj na kúpalisku a rovnako si ju v piatok beriem na dovolenku. Vlastne, už ju mám zbalenú v kozmetickej taštičke, aby som na ňu náhodou nezabudla. :)

gosh-eyeliner

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

"Intenzívna linka na oči s hladkým vláčnym aplikátorom pre precízne vytvorenie linky, po akej túžite. Polopermanentné zloženie na báze vody je odolné proti rozmazaniu a poškodeniu. Bez parfumácie a parabénov."

Vzhľadom sa linka nevymyká "gošáckej" klasike, a teda prevláda čierna farba doplnená bielym písmom. Balenie nie je zbytočne preplnené a nájdete na ňom iba potrebné informácie, čo ja osobne iba pochvaľujem.

gosh-linka-na-oci

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vyzdvihnúť by som chcela aj pogumovanú časť linky, vďaka čomu sa počas líčenia nešmýka a ľahko sa s ňou manipuluje.

Štetček je dobre tvarovaný, aspoň mne ten tvar sedí a dobre sa mi s ním líči. Či už zvyknete mávať linky iba od vnútorného kútika po vonkajší alebo si linku zvyknete pretiahnuť pomocou chvostíka, nemalo by vám to robiť ani ten najmenší problém. S touto linkou je to hračka. Používam ju už nejaké 2-3 týždne vkuse a ešte sa mi ani raz nestalo, že by sa mi linka nepodarila alebo by som sa nejako ušpinila.

gosh-intenzivna-linka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

I keď nikde nie je uvedené, že by bola vodeodolná, ja mám práve taký pocit, že je. :)) Aj v tých minulo týždňových horúčavách držala na svojom mieste počas celého dňa a rovnako prežila šantenie vo vode.

Pigmentáciu by som hodnotila rovnako dobre. Počas aplikácie totiž nevynecháva prázdne miesta, no naopak, kreslí plynule a precízne.

Nie je jej absolútne čo vytknúť, ale to v podstate žiadnemu GOSH produktu. :)) Veď napokon, uvidíte v budúcich recenziách, ktoré verím, že budú obsahovať iba samé pozitíva.

gosh-intense-eyeliner-pen

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

gosh-ocna-linka-v-pere

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 17.08.15 10:12

MR
karma
-1.00

vyzerá senazačne :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní