TEST: L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

TEST: L´oréal - False Lash Superstar - Maskara
  • 06.01.2016
  • Monika Šomšáková

Mám tu pre vás moju obľúbenú značku L´oréal. L´oréal je podľa môjho skromného názoru expert na maskary. Dokáže dokonale vystihnúť to, čo potrebujeme. Každá žena chce bohaté, husté a predĺžené riasy. L´oréal na to myslí pri výrobe každej maskary a výsledok vás nikdy nesklame. Dnes sa pozrieme na maskaru False Lash Superstar. Kedže som veľmi náročná na výber maskary a musí byť dokonalá, tak som ju veľmi detailne otestovala.

Čo hovorí výrobca:

,,Novinka dvojfázová riasenka False Lash Superstar od L’Oréal Paris dodá vašim očiam super objem a super predĺženie. Riasenka je ako stvorená pre chvíle, kedy ste stredom pozornosti a potrebujete vyzerať a cítiť sa perfektne. V dvoch jednoduchých krokoch získate odvážny look a sebavedomie." 

Tvárou tejto maskary je Jennifer Lopez. Ak uvidíte reklamu a jej riasy, každej žene ,,dopne", že su úmelé. Bohužiaľ, v dnešnej dobe je to už normálne a lákajú nás na takýto lacný trik.laugh Aj keď vám nevytvorí riasy ako umelé, dokáže pekne veci. Musím na začiatok upozorniť, že u každej ženy je to individuálne. Nemáme rovnakú dĺžku ani hustotu rias. Ak viete, že máte veľmi riedke alebo krátke riasy je normálne, že žiadna maskara neurobí obrovský zázrak.

Testovali sme aj:  L´Oréal Paris – linka Super Liner Smokissime & tiene Color Riche L´Ombre 

L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie je praktické a farebná kombinácia je fajn. Dúfam, že to striebro sa nebude olupovať, aj keď u nápisu mám malé pochybnosti. Ja som fanúšikom dvojfázových maskár a zastávam názor, že tieto maskary naozaj fungujú tak, ako majú.

1. Krok

Prvá vrstva je biela, tzv. podkladová báza, ktorá riasy obalí, spevní ich a vytvorí objem. Kartáčik je skvelý, a to najmä preto, že zachytí všetky riasy. Je po stranách oblý a v strede má štetinky kratšie, no všetky riasy pekne zachytí.

Testovali sme aj: L'Oréal Paris Color Riche Extraordinaire - Lesk na pery

L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

2. Krok

Pomocou druhého kartáčika nanesiete vrstvu, ktorá pokryje podkladovú bázu po celej dĺžke rias. Vďaka zloženiu, ktoré obsahuje čierne predĺžujúce vlákna, sa riasy krásne predĺžia a kartáčik riasy natočí. Vytvoríte dokonalý efekt objemných a predĺžených rias. Kartáčik je zaoblený, pracuje sa s ním perfektne.

Testovali sme aj: True Match Genius 4 v 1 od L´Oréalu

L´oréal - False Lash Superstar - Maskara

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mám už vyskúšaných viacero dvojfázových maskár od značky L´oréal a ani táto ma nesklamala. Ak stále hľadáte tu pravú maskaru pre vás, vyskúšajte tie dvojfázové. Zaručujem, že fungujú najlepšie. Stále skúšam nové a nové maskary, avšak vždy sa vrátim k značke L´oréal. 

Testovali sme aj: L`oréal Paris - True Match Genius


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Soňa Krátka 06.01.16 08:07

SK
karma
113.00

uz len vyskusat

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 07.01.16 08:57

MZ
karma
-1.00

Priznám sa, k dvojfázovým maskarám som nikdy neinklinovala, prišlo mi to veľmi zdĺhavé a lepilo mi to riasy.. Ale celkovo, L´oréal patrí k tým lepším značkám v našich drogériách, možno jej dám šancu :)

  • 0
Odpovedať

Monika Šomšáková 21.01.16 22:15

karma
-1.00

Ja mám skúsenosť že iba dvojfázové maskary mi dokázali urobiť dlhé a husté riasy, pretože je tam biely podklad, ten urobí obal na trse a tým sa predĺži. Potom už len obtiahnem čiernou vrstvou a výsledok je super. Mojou najobľúbenejšou je maskara od L´oréal s biely a červeným koncom;) Odporúčam;)

  • 0
Odpovedať

Katarína Horňáková 07.01.16 19:01

KH
karma
-1.00

súhlasím, aj mne najviac vyhovuje, pretože krásne zvýrazní mihalničky... Vrelo odporúčam..

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.01.16 11:01

MR
karma
-1.00

veľmi zaujímavá je ta špirála

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 27.01.16 11:46

karma
93.00

super efekt

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní