TEST: MARY KAY at Play paletka leskov na pery

TEST: MARY KAY at Play paletka leskov na pery
  • 07.06.2014
  • Petronela Kotlárová

Nie som si istá, no dnes to bude asi moja premiéra, a zrecenzujem Vám prvý produkt od značky Mary Kay, ktorá je veľmi kvalitná s ponukou širokého sortimentu pre požiadavky každej slečny, dámy, ženy... indecision

Dnes sa budeme zaoberať paletkou troch leskov na pery, z ktorých dva sú výraznejšie červené, a jeden so zlatistými trblietkami. Už teraz môžete hádať, ktorý z nich sa mi páči najviac :))

mary-kay-at-play

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Balenie je síce pekné, tenučké a spratné kdekoľvek by ste si ho vzali. No osobne ho hodnotím, teda nie balenie ale už samotné lesky za nepraktické, nakoľko prstami si nerada niečo aplikujem na pery, takže v mojom prípade je potrebné použiť štetec. A ten sa mi teda v kabelke skutočne nechce nosiť. Z toho vyplýva, že aplikácia prebiehala len doma v pohodlí, a počas dňa - po zmyznutí som už nanášala iný produkt.

mary-kay-lipgloss

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Neviem či som Vám už spomínala, no odtiene akejkoľvek červenej sa v mojom kufríku nenachádzajú, aj keď som už viacej kúskov skúšala, cítim sa v takýchto farbách neprirodzene a nekomfortne, preto sa im snažím vyhýbať, takže pri testovaní som sa musela premáhať. A teraz Vám už môžem prezradiť, a asi Vám to už je nad slnko jasné, že sa mi páči ten zlatý lesk :)

mary-kay-paleta-leskov

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pravdaže toto nie sú negatíva, len vec vkusu. Poznám veľa žien, čo nosia a vedia nosiť červené pery. Jednoducho len ja sa na to necítim. To však neplatí o výrazných odtieňoch všeobecne, lebo napríklad mám jeden fialový výrazný lesk, a cítim sa v ňom úplne super :) Taktiež sa nebránim nejakým ružovým farbám, len s červenou sa stále neviem zžiť...

mary-kay-lesky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako vidíte na tejto fotke, pred použitím boli na leskoch akoby kvapky vody, ale po pretretí štetcom zmizli. Aby táto recenzia nebola tak "negatívna", chcela by som naopak aj vyzdvihnúť niekoľko vecí. Prvou z nich je sladučká vanilková vôňa, ktorou lesky priam sršali - a rovnako dobre aj chutili :) Takisto sa mi veľmi v poslednej dobe páči a oceňujem to, je to, že pred ich použitím som nepotrebovala naniesť balzam, pretože sú úžasne vláčne a výborne hydratujú pery.

mary-kay-lip-gloss

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Bohužiaľ, podľa mojich informácií, už túto paletku asi nezoženiete, nakoľko to je limitovaná edícia... Ale zase kto hľadá nájde, takže verím, že by sa dala objednať v nejakom e-shope. Má 2g, no cena mi tiež nie je známa, tipujem však okolo 10€. A teraz už môžete zhodnotiť, ako samotné odtiene vyzerajú na perách.

mary-kay-at-play-paletka-leskov-na-pery

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

VLASTNÍTE NEJAKÉ PRODUKTY MARY KAY?

Odpovedalo 5 ľudí  

Dekoratívnu kozmetiku
80%
Pleťovú kozmetiku
0%
Telovú kozmetiku
20%
mary-kay-lesky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

mary-kay-paletka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

mary-kay-lesk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Dominika Sedliaková 30.06.14 13:41

DS
karma
-1.00

Ja mam od Mary Kay lak na nechty :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní