TEST: Mary Kay - Dekoratívna kozmetika - novinky

TEST: Mary Kay - Dekoratívna kozmetika - novinky

  • Zdieľaj:
 • 4

Nie vždy máme chuť na farebné výrazné líčenie, ktorým dokážeme zaujať. V dnešnej dobe sa nosí predovšetkým prirodzenosť.

Tú môžeme pri líčení dosiahnuť pomocou zemitých očných tieňov, ktoré iba zvýraznia to, čo zvýrazniť majú. Netreba zabúdať ani na očnú linku, ktorá pekne vytvaruje oko a prirodzene podčiarkne takéto líčenie.

Dosiahnuť ho ľahko môžete s dekoratívnou kozmetikou Mary Kay – Krémovým očným tieňom v krásnom hnedom odtieni s názvom Tiki Hut a ceruzkou na oči v tmavohnedom odtieni s názvom Deep Brown.

Odporúčame prečítať: Mary Kay - dekoratívna kozmetika

vyrobky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

 Čo o výrobkoch hovorí výrobca?

Mary Kay® Kontúrovacia ceruzka na oči - ,,Dosiahnite dokonale orámované oči s Mary Kay® Kontúrovacou ceruzkou na oči.

 • Zasúvacie ceruzky so vstavaným strúhadlom ponúkajú mnoho spôsobov, ako oči krásne zvýrazniť
 • Profesionálne vybrané zloženie, ktoré zaisťuje hladkú aplikáciu, si zamilujete
 • Obsahuje upravené pigmenty, ktoré zaisťujú trvanlivosť farieb, a antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom“
   

Mary Kay® Krémové očné tiene - ,,Ľahučká krémová receptúra sa ľahko nanáša a poskytuje dokonalé krytie, ktoré vydrží po celý deň.

 • Luxusný, žiarivý vzhľad
 • Sýta farba s maximálnym krycím účinkom
 • Jednoduché a rovnomerné nanášanie
 • Ľahko kombinovateľné
 • Odolné proti zlievaniu a vyblednutiu“

Odporúčame prečítať: Mary Kay - Rozjasňujúci púder

tiene

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

 Čo na výrobky hovorím ja?

Očné tiene od Mary Kay som si mimoriadne obľúbila, a to najmä preto, že ide o kvalitné očné tiene s dlhou výdržou a dobrou pigmentáciou. Kým v minulých testovaniach som testovala klasické púdrové lisované očné tiene, teraz si otestujeme krémové očné tiene (testovala ho aj moja kolegyňa Monika).

Tiene ma zaujali už len obalom. Ide o elegantné sklenené 5 gramové balenie s čiernym  vrchnákom a bielym nápisom Mary Kay. Tiene majú naozaj krásnu teplú tmavohnedú farbu (charakterizovala by som ju ako škoricový odtieň alebo farba našľahanej čokoládovej peny). Odtieň mi mimoriadne ulahodil, pretože je univerzálny a vhodný pre každú príležitosť. 

Odporúčame prečítať: Dekoratívna kozmetika od Mary Kay

ceruzka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Nanášanie bude možno u niekoho problematické (pokiaľ sa rozhodnete nanášať tiene prstami). Mne problém nerobí, pretože na očné tiene používam zásadne kozmetické štetce, ktorými sa očný tieň dá na viečko pekne aplikovať a ešte krajšie vytieňovať. Ja ho nanášam tak, že na špičku štetca nanesiem malé množstvo tieňa, aplikujem ho do vonkajšej časti viečka (do pohyblivej časti) a pomocou štetca určeného na blending (rozmazávanie a tieňovanie) ho zapracujem tam, kam potrebujem. Takto mi tieň na viečku vydrží po celý deň a nezlieva sa. Samozrejme, pri takýchto typoch tieňov je vhodné použiť na viečko pred nanesením tieňa bázu. Pigmentácia je výborná a ja nemôžem inak, než tieň pochváliť a odporučiť. 

Rovnako je to aj v prípade ceruzky na oči. Ide o vysúvaciu ceruzku (vysúvacie ceruzky sú dnes už oveľa praktickejšie ako tie, ktoré je potrebné strúhať), ktorá má pekný čokoládový odtieň. Nie je mastná a na viečku preto drží dobre počas celého dňa. Myslím si, že je ideálnym spoločníkom pri líčení a v prípade, že sa rozhodnete o naozaj prirodzený look, nič sa nestane, pokiaľ očné tiene vynecháte a oči iba jemne podčiarknete ceruzkou na oči a riasy zvýrazníte špirálou.

Odporúčame prečítať: Mary Kay – TimeWise™ Targeted-Action®

licenie

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

OTÁZKA PRE VÁS:

Aký je váš najobľúbenejší produkt z dekoratívnej kozmetiky od

Mary Kay?
 

Vedeli by ste si takéto prirodzené hnedé líčenie predstaviť na

sebe? 


  • Zdieľaj:
 • 4
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Erika Špacírová 27.06.15 12:11

karma
93.00

veľmi pekné líčenie

 • 0
Odpovedať

Simona Paľovčíková 27.06.15 13:45

karma
-1.00

Ďakujem veľmi pekne :-)

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 28.06.15 13:36

MZ
karma
92.00

kozmetiku Mary Kay som ešte nemala , ale tieto tiene vyzerajú krásne hlavne tá farba je presne pre mňa - toto je presne štýl líčenia ktorý používam aj na sebe

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 18.08.15 09:59

MR
karma
-1.00

vyzerajú veľmi pekne :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní