TEST: MARY KAY - Gélový lesk na pery

TEST: MARY KAY - Gélový lesk na pery
  • 16.08.2013
  • Danka Šindléryová

 

 

Milovníčky leskov na pery a odporkyne trblietok v nich POZOR! Nová dekoratívna kozmetiky marykayatplay™ ponúka nové gélové lesky na pery v 4 úžasných farbách, z ktorých si vyberie naozaj každá!

 

 

 

 

Táto nová dekoratívna kozmetika marykayatplay™  je charakterizovaná zvodnými hravými farbami, ktoré sa ľahko kombinujú. Povedzte zbohom nude štýlu a zostavte si svoju vlastnú farebnú paletu, s ktorou vytvoríte vzhľad, ktorý vás bude vystihovať. Dnes si môžete prečítať test gélového lesku na pery v odtieni Berry me.

 MARY KAY - Gélový lesk na pery

 

Čo ma zaujalo, tak bolo to, že lesk bol balený v krabičke. Ja som "milovníčka" leskov na pery a preto ich mám doma veľa, ale takéto balenie nemal ani jeden, čo mám doma  - teda toto balenie je nadštandardné. Lesk má 9,5 mililitrové štíhle balenie - zmestí sa do každej kozmetickej taštičky.

 

MARY KAY - Gélový lesk na pery
 

Keď som lesk uvidela, myslela som si, že lesk bude voňať po nejakom ovocí.  Avšak vôňu u tohto gélového lesku marykayatplay™ nečakajte žiadnu - je neparfumovaný. Lesk má praktický plastový aplikátor, s ktorým je podľa mňa ľahšie manipulovanie ako s vyťahovacími aplikátormi. 

 

Sfarbenie lesku je sýte ružovo-červené, moja kolegyňa Simona to vystihla úplne presne - je to farba zrelých malín. Zaujať môže hlavne Vás dámy, ktoré neobľubujete v leskoch trblietky. Tento lesk je čistý, bez trblietok.

 

 

MARY KAY - Gélový lesk na pery

 

Po nanesení, pery len jemne sfarbí do ružovkasta. Lesk však môžete aj kombinovať, tým že nanesiete vrstvu cez ceruzku na pery. Takýmto spôsobom môžete vytvárať nekonečné kombinácie. 

 

Nevýhoda lesku je lepivosť, avšak na druhú stranu lesky ktoré lepia vydržia na perách dlhšie. Aj tento lesk vydrží niekoľko hodín, pitie nápojov mu nijako "neubližuje", strácať sa začne pri jedení. Na pery pôsobí hydratačne.

 

MARY KAY - Gélový lesk na pery

 

Odporúčaná cena lesku na pery je 10€.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Blažena Sádovská 16.08.13 14:53

BS
karma
100.00

Také množstvo super výrobkov, je umenie si vybrať:)

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 16.08.13 16:31

IO
karma
96.00

MARY KAY je velmi kvalitná kozmetika, aj tento lesk vyzerá velmi dobre...

  • 0
Odpovedať

Martina Putoráková 16.08.13 19:36

MP
karma
97.00

Šikovná vecička, hlavne do kabelky. Obľúbila som si tento typ lesku aj vďaka tomu, že pri jeho nanášaní nepotrebujem zrkadielko.

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.09.14 18:08

MR
karma
-1.00

presne recenzia o mne... milovníčka leskov odporkyňa trbliektov kedže už niesom v puberte.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní