TEST: MARY KAY tekuté očné linky

TEST: MARY KAY tekuté očné linky
 • 12.07.2015
 • Petronela Kotlárová

  • Zdieľaj:
 • 2

Aj keď obľubujem iba čierne linky, vďaka testovaniu týchto od značky MARY KAY, som sa odvážila vyskúšať aj niečo iné, a to farebnejšie linky. Najmä ten odtieň elektrizujúcej modrej si ma doslova získal!

A hlavne teraz cez leto, ak sa rozhodnete ísť k vode, sú vhodnými spoločníkmi, pretože aj swatch na ruke sa mi veľmi ťažko zmýval dole... Počas dňa držia úplne rovnako, ako keď si ich čerstvo nanesiem. A intenzitu mi rovnako nedá nepochváliť. Pokojne stačí jedna vrstva a získate farbu rovnako sýtu, ako je v balení!

Odporúčame prečítať: MARY KAY Lash Love a Ultimate riasenky

mary-kay-at-play

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Osobne, mne samej sa páčia viac, ak sa s nimi použije i čierna linka a na ňu pôjde práve tenučký pásik tejto farebnej. Je to však len vec vkusu, pretože zase na niektorých ženách sa mi páči aj samostatne nanesená. :)) 

Štetček je taká klasika, ktorá nemôže sklamať. Jednak sa s ním dá vytvoriť linka tenká, no rovnako aj hrubšia. Teda je len na každej z vás, akú linku si zvolíte.

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

mary-kay-linka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Kvalita značky ma opäť nesklamala a ja sa tak môžem tešiť z ďalších vynikajúcich produktov, ktoré mi pribudli do zbierky!

Ak vás však nejakou náhodou nezaujali konkrétne tieto testované odtiene, BLUE MY MIND a THE REAL TEAL, v ponuke je ešte fialový a zlatý, ktoré vyzerajú rovnako pekne...
 

Linky rýchlo zasychajú, takže ak ešte nemáte ten správny grif v ruke, možno budete mať trošku problém. Mne to však naopak vyhovuje viac, pretože sa mi neotlačia počas uschýnania a môžem teda hravo hneď nanášať aj riasenku.

Odporúčame prečítať: MARY KAY paletka štyroch očných tieňov

mary-kay-tekuta-linka

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tyrkysový odtieň obsahuje aj miniatúrnu perleť, ktorú si všimnem len ak sa pozriem veľmi zblízka. Modrý odtieň tiež obsahuje zopár trblietavých bodiek, avšak tam ich je vidno naozaj minimálne.

Čo sa nanášania týka, možno ich aplikovať či už nad horné riasy, no rovnako aj pod spodné riasy. Mne však ten druhý spôsob na sebe nejako nesedí, no na druhých kočkách sa mi to celkom páči. Neviem či si to neviem tak pekne naniesť alebo mi to jednoducho nepristane.

Odporúčame prečítať: MARY KAY gélový krém proti celulitíde

mary-kay-blue-my-mind

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na záver už dodám iba toľko, že ak túžite vyskúšať farebnú linku, s istotou môžete siahnuť práve po niektorej z týchto od MARY KAY. Určite budete spokojné. 

A samé posúďte, ktorá aplikácia sa vám páči viac. Či linka samotná, alebo doplnená čiernou klasikou?

mary-kay-the-real-teal

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

tekute-linky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Galéria
1 z 3
TEST: MARY KAY tekuté očné linky - KAMzaKRASOU.sk
TEST: MARY KAY tekuté očné linky - KAMzaKRASOU.sk
TEST: MARY KAY tekuté očné linky - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Erika Špacírová 23.07.15 12:23

karma
93.00

ten modrý odtieň je veľmi pekný :)

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 18.08.15 09:21

MR
karma
-1.00

veľmi pekné odtiene :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní