TEST: Maskara Aero Volume od Avon-u

TEST: Maskara Aero Volume od Avon-u

Po dlhšej dobe vám prinášame v testovaní niečo z dekoratívnej kozmetiky. Predstavíme si novinku zo zástupu maskár od kozmetickej spoločnosti Avon.

Výrazná modrá maskara Aero Volume.

Naposledy som od Avon-u mala možnosť otestovať netradične riešenú špirálu Mega Effects Mascaru. Nakoľko som mala s touto maskarou dobré skúsenosti, očakávala som podobný výsledok i od tejto maskary. Ako obstála v mojom testovaní, dozviete sa o pár riadkov nižšie.

avon-maskara-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo však vraví Aero Volume maskare samotný výrobca?

,, Zhusťujúca špirála s doteraz najľahším zložením spomedzi špirál od Avon-u vďaka prelomovej Technológii Zero Gravity. Obsahuje Komplex Pillow, ktorý dodáva riasam objem bez zaťaženia. Jedinečná kefka v tvare hviezdy zabezpečuje nadvihnutie rias a rovnomerné nanášanie farby. “

Čo o maskare hovorím ja?

Priznám sa, do tejto maskary som vkladala mnoho nádejí, avšak bola som z nej trochu sklamaná. Na stránkach rôznych kozmetických blogeriek som čítala niekoľko recenzií na túto maskaru. Názory na ňu sa však u mnohých rozchádzali. Niektorým sa maskara páčila, iným nie.

Poďme však pekne od začiatku. Už v rámci viacerých testovaní značky Avon som podotkla, že oceňujem balenie výrobkov, ktoré je chránené zväčša čiernou fóliou. 

aero-avon-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Má to dve výhody. Obal výrobku sa vám tak nepoškodí a ste si isté, že výrobok predtým nikto ,,neotestoval“. :-) Po odbalení na mňa ,,žmurkla“ žiarivá modrá maskara, ktorá ma rozhodne zaujala už len svojím dizajnom. Po otvorení maskary ma prekvapil taktiež aplikátor, nakoľko ide o klasickú štetinovú kefku (aká bola kedysi u každej dobrej maskary, dnes nájdeme zväčša iba ohybné umelohmotné). 

avon-aero-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Maskara mala akurátnu konzistenciu, ani príliš riedka, ani hustá. Zdanie bohužiaľ klamalo, pretože po pár dňoch nanášania sa mi maskara ,,skopila“ do jednej hmoty, ktorou som mala pokrytú celú kefku. Nie a nie dostať prebytočnú maskaru z kefky preč.

Po pár dňoch sa spamätala a opäť sa s ňou dalo pracovať. Momentálne však badám, akoby sa maskara vysušila. Na mihalnice sa nanáša pomerne ťažko a na to, aby bola špirála viditeľná som musela použiť niekoľko vrstiev. 

maskara-eyes-kamzakrasou

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Na mihalniciach však počas dňa spoľahlivo vydrží, nedrobí sa a efekt namaľovaných mihalníc je pekný. S odličovaním taktiež nie sú žiadne problémy. Problém vidím najmä v postupnom vysušení maskary (používa sa približne mesiac), o ktorom som čítala i na stránkach niektorých kozmetických blogeriek. Iné si však maskaru pochvaľovali.

Odporúčaná cena Aero Volume maskary od Avon-u je 3,90 € (v zľave).

Maskaru možno dostať v troch odtieňoch:

  • Black
  • Blackest Black
  • Brown Black

Na fotografiách je použitý odtieň Blackest Black.

 Otázka pre vás:

 Máte s maskarou Aero Volume od Avon-u skúsenosti?  V prípade, že áno, aké?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Martina Zahoranová 23.04.14 14:59

MZ
karma
92.00

nemám s touto maskarou žiadne skúsenosti a po prečítaní tohto testu asi ani mať nebudem :-)

  • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 23.04.14 22:15

SH
karma
119.00

ani ja s ňou nemám skúsenosti a pravdupovediac po prečítaní tohto článku o testovaní by som si ju určite nekúpila

  • 0
Odpovedať

Martina Ontkocová 24.04.14 00:12

MO
karma
-1.00

ja ju mám a podľa je celkom fajn, mám stredne husté mihalnice a pekne mi ich vyzdvihne a oceňujem, že hneď po otvorení a vyskúšaní mi mihalnice nezlepila ale sú pekné oddelené :)

  • 0
Odpovedať

Henrieta Zlúkyová 25.04.14 15:04

HZ
karma
-1.00

chcela som si ju objednať .. :) ale na poslednú chvíľu som si to rozmyslela .. a ako vidím .. dobre som urobila ;)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 13.09.14 14:55

MR
karma
-1.00

nemám absolútne žiadne skúsennosti s touto maskarou.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní