TEST: Maybelline make-up Better Skin

TEST: Maybelline make-up Better Skin
  • 17.04.2015
  • Danka Šindléryová

Už dlho je známe, že keď nie sú ženy spokojné so stavom svojej pleti, necítia sa celkom v poriadku, alebo sa tiež držia častokrát v ústraní aby ich nebolo vidno...

Asi bude aj pravda, keď poviem že tento pocit si už zažila každá z nás. V takejto chvíli jednoducho "nie sme vo svojej koži".

Avšak na náš trh sa dostal nový make-up, na ktorý ste už mohli vidieť reklamu či už v televízii na internete alebo v časopise. Ide o novinku od Maybelline a to o make-up s názvom SuperStay Better Skin.

Táto novinka obsahuje okrem iného aj látku Actyl-C, ktorá prispieva k odstráneniu následkov stresu z pleti, pomáha ju vyhladiť a rozjasniť.

Maybelline make-up Better Skin

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Make-up má klasické šikovné balenie - teda funguje na pumpičku, ktorá je prínosná hlavne čo sa týka dávkovania a ochrany pred baktériami. 


Na fotkách môžete vidieť odtieň make-upu č. 010 Ivory. Je to tmavší odtieň od toho, čo ste mohli vidieť minule, celkovo vzniklo 8 druhou odtieňov avšak u nás a aj u susedov v ČR je na výber  celkom 5 odtieňov. Make-up má takú jemne hutnú konzistenciu s ktorou sa mi pracuje dobre. Podľa mňa má stredne-vysokú kryciu schopnosť. Na úplne poslednej fotke dole, ho mám na pleti len v ľahkej forme a rozdiel je podľa mňa parádny.

Maybelline make-up Better Skin

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Mne pleť nevysušoval a teda sa mi netvorili ani šupinky. Tiež som sa po použití tohto make-upu nejak extra neleskla a tak som ani nemusela použiť púder (ani na fotke nižšie nemám použitý púder, len make-up). Tento make-up neočarí len svojím balením a krycou schopnosťou ale aj výdržou! Má skutočne bravúrnu výdrž a teda či už počas dňa v škole alebo v práci z pleti "nezmizne". Veľkým plusom je tiež aj ten fakt že sa skoro vôbec neotiera, jednoducho na pleti drží.

Záver: Určite odporúčam, spĺňa všetko čo spĺňať má, nemám mu čo vytknúť.
Cena: 30ml - 9,99 €

Maybelline make-up Better Skin

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Martina Zahoranová 19.04.15 16:29

MZ
karma
92.00

rada by som ho vyskúšala

  • 0
Odpovedať

Zuzana Čechvalová 18.05.15 22:01

karma
-1.00

Skúšala som tester a na mňa príliš oranžový :/

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.15 19:33

MR
karma
-1.00

nepoužívam make up, neviem posúdiť.

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 10.04.16 20:56

karma
93.00

make-up je fajn ale nájsť správny odtieň je náročné, mne sa to teda nepodarilo, ani jeden mi nesedí, žiaľ :/

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní