TEST: Novinka od Avon-u riasenka Big&Daring

TEST: Novinka od Avon-u riasenka Big&Daring
  • 26.09.2014
  • Danka Šindléryová

Spoločnosť AVON Cosmetics exkluzívne v spolupráci s Táňou Pauhofovou prináša v tomto období na náš trh novú zhusťujúcu špirálu Big and Daring.
 
Táto novinka - riasenka, bola zo začiatku zabalená v papierovej škatuľke, priznám sa, že už samotná škatuľka na mňa zapôsobila, preto som sa tešila čo v nej nájdem. ...a teda po otvorení som ostala nadšená a ešte viac ma riasenka zaujala. 
novinka od Avon-u riasenka Big&Daring

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Táto novinka - riasenka, bola zo začiatku zabalená v papierovej škatuľke, priznám sa, že už samotná škatuľka na mňa zapôsobila, preto som sa tešila čo v nej nájdem. ...a teda po otvorení som ostala nadšená a ešte viac ma riasenka zaujala. Nie nadarmo sa hovorí, že obal predáva - veď určite to poznáte, že keď vás niečo zaujme už len na pohľad, tak sa o daný produkt začnete zaujímať ešte viac - tak to bol presne môj prípad. Riasenka má krásny čierno-červeno-biely dizaj

novinka od Avon-u riasenka Big&Daring

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Kefka je veľká, objemná, má nahusto poukladané štetiny. Tento typ kefiek ja môžem a ak ma už dlhšie sledujete, tak už určite viete, že väčšinou všetky riasenky mám s takýmto typom.Výhodou je, že kefka nenaberá veľa farby, takže obtierať ju nie je nutné. Farba je gélovo-krémová.


Po nanesení riasenky, veľmi rýchlo farba na riasách zaschýna - má parádnu výdrž, nerozmazáva sa, nedrobí, jednoducho počas celého dňa vyzerajú riasy parádne. Riasi viditeľne predĺži, zvýrazní a dodá aspoň nejaký objem, aj keď rozhodne nieje explózny, ako hovorí sám výrobca/kampaň. 

novinka od Avon-u riasenka Big&Daring

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Medzi nevýhody zaraďujem zlepovanie, aj keď... - riasenka dokáže naozaj pekne riasy prečesať a teda skoro vôbec ich nemusíte mať zlepené, problém je však v tom, že riasenka tým že rýchlo schne, musíte pracovať s ňou naozaj rýchlo, ináč výsledok pekne oddelených rias nedocielite. Taktiež odporúčam nanášať len jednu vrstvu - viď fotka nižšie, tak ako mám ja. Pri viacnásobnom vrstvení, riasy nepôsobia dobre a sú až moc zlepené. Výhodou/nevýhodou môže byť aj ťažšie odlíčenie. Celkovo ju hodnotím kladne a odporúčam vyskúšať, myslím si že výsledný efekt je viac než dobrý. :)


Riasenka sa predáva v dvoch odtieňoch: Black a Brown Black.
Bežná cena: 10ml - 8,90€

Čo poviete na výsledný efekt?

novinka od Avon-u riasenka Big&Daring

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Dorotka Fuchsová 28.09.14 22:28

DF
karma
-1.00

veľmi pekné

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 13.10.14 20:33

MR
karma
-1.00

špirály veľmi nepoužívam, treba dať šancu a vyskúšať :)

  • 0
Odpovedať

Petra Kiseľová 26.10.14 11:06

PK
karma
-1.00

Ja som ju nedávno vyhrala a zatiaľ som spokojná tak na 50%. Zdá sa mi, že sa dá len veľmi ťažko odlíčiť a tiež zanecháva tie ,,hrudky"... ale určite jej dám ešte šancu, veď ja na to prídem, ako s ňou správne narábať :D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní