TEST: Oriflame Beauty Eyebrow Kit

TEST: Oriflame Beauty Eyebrow Kit
  • 24.09.2013
  • Mirka Dovaľová

Obočie dotvára celkový výraz tváre, upriamuje pozornosť na oči a môže doslova zmeniť tvár a dodať jej nový rozmer. Preto by sme nemali zabúdať pri každodennom líčení na jeho úpravu a venovať mu dostatočnú pozornosť. V tomto článku vám predstavím skvelý výrobok  na úpravu obočia od značky Oriflame.


Úprava obočia nespočíva len v pretrhávaní pinzetou. Vieme si ňou síce upraviť tvar obočia, no ak nemáme od prírody krásne husté obočie, potrebujeme tomu trošku dopomôcť. Mnohé používame ceruzky na obočie, ktoré však väčšinou pôsobia neprirodzene. Lepšou voľbou sú tiene na obočie, ktoré vieme bez problémov naniesť, vytieňovať si obočie podľa našich predstáv a vytvárajú prirodzenejší look.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit


V tejto recenzii by som Vám chcela predstaviť podľa mňa skvelý produkt od značky Oriflame- Beauty Eyebrow Kit. V tejto malej tmavofialovej paletke sa ukrývajú dva tiene na obočie, vosk, dva štetčeky a zrkadlo.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit 

Vo vrchnej časti paletky sa nachádzajú dva odtiene. Jeden je určený pre svetlejšie obočie a druhý tmavší tieň, určený na tmavé obočie. Ak vám však ani jeden odtieň nevyhovuje, jednoducho si zmiešate oba. Takto si viete „namiešať“ svoj odtieň. V paletke sa nachádza aj návod :)

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit

 

Pri oboch tieňoch nájdeme ešte vosk, ktorý použijeme na fixáciu chĺpkov, po jeho nanesení bude obočie v takom tvare ako ste sa nalíčili. Všimla som si, že vosk dodá aj trochu lesk. Nemusíte sa obávať, že chĺpky nebudú poslúchať. Ak patríte medzi ženy ako ja, ktoré si svoje obočie musia často upravovať, pretože chĺpky nevydržia na svojom mieste, určite to oceníte.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit

 

Veľkosť tejto paletky je ideálna nielen do kozmetickej taštičky, ale aj do kabelky, môžete ho mať kedykoľvek pri sebe a vďaka šikovnému zrkadielku môžete skontrolovať stav obočia.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit 

V spodnej výsuvnej časti paletky sa nachádzajú dva malé aplikátory, jeden s tmavými štetinkami a druhý so svetlými. Jeden slúži na nanášanie tieňov, ďalší na aplikáciu vosku.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit


Tiene sú dobre pigmentované, takže stačí naniesť na štetec len trošku farby a rozotierať ju po obočí. Odporúčam nanášať tieň opatrne, aby ste to neprehnali. Keď je tieň nanesený, použite druhý štetec na vosk, ktorým zafixujete tvar obočia. Vosk stačí rozotrieť po obočí, perfektne bude držať celý deň.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit
 

 Malý tip: držte sa svojho prirodzeného tvaru a nesnažte sa veľmi vychádzať mimo neho.

 

Oriflame Beauty Eyebrow Kit
Oriflame Beauty Eyebrow Kit

 

Tento produkt sa značke Oriflame naozaj podaril. Do malej šikovnej paletky sa im podarilo skryť dva tiene, vosk, dva aplikátory a zrkadlo. Tieto produkty by vám zabrali osobitne omnoho viac miesta v kozmetickej taštičke, ale takto máte niekoľko produktov na jednom mieste-v paletke, čo je veľmi praktické. Jednoducho mu nie je čo vytknúť :)


Cena tieňov na obočie je 8,- eur, no ak sledujete kampane Oriflame natrafíte na výhodné akcie.

 

Rozhodne túto šikovnú paletku na obočie odporúčam!

Zdroj foto: www.oriflame.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Lenka Brindáková 24.09.13 20:50

LB
karma
-1.00

vlastním ju a ja a tiež ju odporúčam! ;)) táto paletka je môj verný pomocník pri úprave obočia

  • 0
Odpovedať

Miroslava Dováľová 25.09.13 08:58

MD
karma
-1.00

však je skvelá? Keď sa mi minie, určite si zaobstarám ďalšiu :)

  • 0
Odpovedať

Lenka Brindáková 26.09.13 07:05

LB
karma
-1.00

a ten kráááááásny detail očka ♥ úžasné fotky Miri robíš v testíkoch, len tak ďalej ;))

  • 0
Odpovedať

Miroslava Dováľová 26.09.13 11:20

MD
karma
-1.00

Ďakujem, som veľmi rada, že sa fotočky páčia :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní