TEST: Oriflame - ceruzka na oči Very Me

TEST: Oriflame - ceruzka na oči Very Me
  • 02.10.2013
  • Lenka Brindáková

Žiadnej dáme by v kozmetickej taštičke nemala chýbať základná výbava, do ktorej určite patrí aj ceruzka na oči. Roztočte to s farbou. Dva odtiene v jednej ceruzke Double Trouble od Oriflame.

 

Viete si predstaviť vyjsť z domu neupravená, alebo nenamaľovaná? Ja nie. Nepoužívam nejaké extra výrazné líčenie, úplne mi postačujú základné produkty ako: make-up, púder, ceruzka na oči, nenápadný očný tienik, špirála a nejaký rúž. Takéto líčenie mi úplne postačuje. Aj keď vo výnimočných situáciách siahnem aj po očných linkách a lícenke, no na bežné líčenie mi postačujú už spomenuté produkty.

 

Mojou najobľúbenejšou ceruzkou na oči sa stala ceruzka Very Me Double od Oriflame. Už po prvom vyskúšaní som vedela, že sa stane neoddeliteľnou súčasťou mojej kozmetickej taštičky. Zatiaľ ju mám len v odtieni Night Glow, avšak v ponuke je až päť krásnych neodolateľných odtieňov, ktoré ma tiež veľmi lákajú.

  

Oriflame - ceruzka na oči Very Me 

 

Odtiene ceruzky na oči Very Me Double Trouble od Oriflame:

 

  • Night Glow – Kód 20421
  • Mocha Loca – Kód 20422
  • Goddess Green – Kód 20423
  • Blue Lagoon – Kód 20424
  • Electric Purple – Kód 20425

 

Oriflame - ceruzka na oči Very Me

 

Ceruzka na oči Very Me Double Trouble od Oriflame je výnimočná tým, že ju tvoria dve farby. Podľa mňa to je veľmi praktické. Odtieň, ktorý používam - Night Glow má na jednom konci čiernu ceruzku a na druhom bielu. Tá biela nie je snehovo biela, ale skôr perleťová. Na očiach zanecháva krásny efekt.

 

Oriflame - ceruzka na oči Very Me

 

Oriflame - ceruzka na oči Very Me

 

Bielu farbu používam na optické zväčšenie oka. Nanesiem ju buď do vnútorných kútikov očí, alebo na celé spodné viečko. Čiernu farbu používam na spodné viečko keď chcem dosiahnuť opačný efekt a oko opticky zúžiť. Avšak čiernu farbu využívam najčastejšie na horné viečko ako linku. Kreslím si s ňou nenápadnú, mierne rozmazanú hornú očnú linku.

 

Oriflame - ceruzka na oči Very Me

 

Farba na oku nie je úplne výrazne čierna ako uhoľ a práve to na nej zbožňujem. Na oku tak pôsobí prirodzenejšie a jemnejšie. Taktiež sa veľmi dobre strúha, neláme sa. Jej výdrž je perfektná. Ráno si ju nanesiem na oči a večer ju mám stále krásnu, nemusím si ju počas dňa dokresľovať nanovo, vydrží celý deň. Večer pri odlíčení s ňou nemám žiadny problém, jednoducho ju odlíčim odličovačom, alebo micelárnou pleťovou vodou.

 

Som veľmi rada, že som túto ceruzku vyskúšala, pretože mi vyhovuje najlepšie zo všetkých ceruziek, aké som kedy vyskúšala. Ak hľadáte dobrú ceruzku na oči, odporúčam vám vyskúšať túto od Oriflame. Býva na ňu dosť často akcia.

 

Oriflame - ceruzka na oči Very Me

 

Odporúčaná cena je 4,50 €

...avšak dosť často na ňu býva akcia a dá sa zakúpiť aj za nižšiu cenu. Stačí sledovať aktuálnu ponuku v katalógoch Oriflame, alebo na www.oriflame.sk.

Zdroj foto: www.oriflame.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní