TEST: ORIFLAME lesk na pery The ONE Power Shine

TEST: ORIFLAME lesk na pery The ONE Power Shine
  • 26.05.2014
  • Petronela Kotlárová

Pred pár dňami som písala nie veľmi pozitívnu recenziu na Oriflame riasenku, no ako som už vtedy spomenula, teraz sa budem venovať produktu, ktorý mi vyhovuje a často po ňom siaham. Je ním práve tento trblietavý lesk na pery...
Tento produkt je len vecou vkusu, pretože viem, že niektoré ženy skôr uprednostňujú rúže, a lesky im doslova prekážajú, no ja patrím do tej druhej skupiny, a teda rada okrem rúžov používam aj lesky na pery a kadejaké vychytávky :)

oriflame-the-one

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

"Extrémne lesklé zloženie s trblietavým efektom v kombinácii s aplikátorom ShineBoost vykúzli rovnomerný zrkadlový lesk a viditeľne plné pery. Lesk je obohatený o vyhladzujúci komplex pre hladšie, lesklejšie pery a zvláčnenie až na 8 hodín."

oriflame-lip-gloss

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tentokrát balenie pochválim, pretože je síce jednoduché, no strieborný vrchnáčik a strieborné písmo mu dodávajú šmrnc a iskru - a čo som si stihla všimnúť - písmo sa nezošúpava! Super! :)) Vrch vrchnáčika dokonca zdobí logo značky Oriflame, a na dne balenia sa nachádza nálepka s názvom odtieňu, ktorých je mimochodom dokopy 8, z čoho 3 sú výraznejšie - vrátane môjho a zvyšné sú jemnejšie.

oriflame-power-shine

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Spočiatku som si nebola istá, či mi tento odtieň pristane, pretože v obale vyzerá fakt dosť výrazne, no po nanesení sa všetko vyjasnilo a veľmi sa mi hneď páčil. Vonia, aspoň mne melónovo... Textúra je síce hutnejšia, no vôbec nie je lepkavý, ako to zvykne bývať pri iných hutnejších leskoch.

oriflame-lesk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aplikátor je šikmý, dĺžka približne niečo cez 1cm. Tým, že je tak šikmo rezaný, dokážem si ho jednoducho vložiť medzi pery, a naniesť aj bez použitia zrkadla. Na perách sa mi, ako som už spomínala veľmi páči, vytvorí krásny trblietavý a šťavnatý malinový vzhľad pier.

oriflame-power-shine-lip-gloss

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako vidíte, ja mám odtieň TRENDY BERRY, ktorý mi poskytuje plné krytie bez akýchkoľvek vynechaných miest, nakoľko je to sýty odtieň, tak podobný problém iste nehrozí. Lesk má 5ml, takže ho bezproblémov spracete do ktorejkoľvek, aj tej najmenšej kozmetickej taštičky a môžte vyraziť na cesty :)

oriflame-trendy-berry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ak ho zastihnete v akcii, vyjde Vás približne na 4-5€, no akcie sú rôzne, takže verím, že by sa dal objednať aj za nižšiu cenu :)) Ak by ste sa rozhodli pre niektorý z ponúkaných odtieňov, verím, že by ste s kvalitou boli určite spokojné!

oriflame-lesk-trendy-berry

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dominika Sedliaková 27.05.14 20:47

DS
karma
-1.00

Na perách je nádherný :))

  • 0
Odpovedať

Ivana Goliašová 19.07.14 09:16

IG
karma
-1.00

Nádherný lesk, na leto ako stvorený :).

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní